برنامه هک تلگرام دروغ یا واقعیت؟

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور
می 19, 2019
خرید plc spy 3
می 22, 2019

برنامه هک تلگرام دروغ یا واقعیت؟

برنامه هک تلگرام

برنامه هک تلگرام را کاربران ما بار ها درخواست کرده اند که درباره هک تلگرام مطلبی بگذاریم و برنامه و آموزش کنترل و نظارت از راه دور را برای والدین قرار دهیم. ما بطور کامل درباره بحث هک و کنترل تلگرام دیگران و شدنی یا نشدنی بودن اینکار توضیح بدهیم و اگر برنامه هک تلگرام وجود دارد آن را برای دانلود ارائه کنیم!

آیا هک تلگرام امکان پذیر است ؟

این که هک تلگرام امکان پذیر است یا نه دو جواب دارد ، عده ای بر این باورند که به هیچ عنوان نفوذ به اطلاعات تلگرام وجود ندارد و عده ای معتقدند از راه های مختلف می توان به اطلاعات یک شخص خاص دسترسی پیدا کرد.

طبق گفته ی گروه اول امنیت تلگرام آنقدر بالاست که هیچ هکری نمی تواند به آن نفوذ کند . آنها به جایزه ی 200 هزار دلاری که پاول دروف سازنده ی تلگرام برای هکرها قرار داده است ، استدلال می کنند و می گویند که اگر شخصی تا کنون توانسته بود تلگرام را هک کند آن جایزه را دریافت کرده بود. اما احتمالا آنها نمی دانند که این جایزه تنها برای مدت کوتاهی قرار داده شد . اکنون حتی اگر شخصی موفق به هک این پیام رسان شود هیچ خبری از جایزه برای او نخواهد بود.

در پاسخ به این افراد باید گفت که درست است سرورهای تلگرام امنیت بالایی دارد و هرکسی نمی تواند به آنها نفوذ کند. اما همیشه راهی برای دور زدن امنیت هر دستگاه و یا اپلیکیشنی پیدا خواهد شد.

در واقع هک سرورهای تلگرام و دسترسی به اطلاعات تمام کاربران امری سخت و شاید غیرممکن باشد ، اما بسیاری از هکرها به اطلاعات تمام کاربران نیازی نداشته و تنها یک شخص خاص را هدف قرار می دهند. در این صورت به راحتی می توانند با هک گوشی آن شخص به اطلاعات موجود در تلگرام او نیز نفوذ کند.

تبلیغاتی هم که درباره برنامه هک تلگرام در اینترنت مشاهده می کنید ، در واقع برنامه هک گوشی هستند که از آن طریق به تلگرام موجود در گوشی نیز نفوذ می کنند.

برنامه هک تلگرام وجود دارد یا خیر ؟

همانطور که گفتیم در واقع برنامه هک تلگرام که بتواند سرورهای اصلی این پیام رسان را هک کند ، وجود ندارد. اما برنامه های هک گوشی به شما امکان هک برنامه تلگرام را می دهند.

البته لازم به ذکر است که تمام برنامه های نفوذ به گوشی ، قابلیت دسترسی به اطلاعات موجود در شبکه های مجازی را ارائه نمی دهند. از همین رو در صورت تمایل به هک تلگرام ، اینستاگرام و … باید در انتخاب برنامه های هک گوشی دقت نمود.

یکی از بهترین برنامه هایی که امکان هک تلگرام و دیگر شبکه های مجازی را برای شما فراهم می کند ، برنامه هک تلگرام plc spy می باشد. این برنامه با هک گوشی شخص مورد نظر تمام اطلاعات موجود در دستگاه که شامل همه ی برنامه های نصب شده در آن نیز می شود را به پنل کاربری شما ارسال می کند.

برنامه plc spy

plc spy نام برنامه ای است که نزدیک به 5 سال پیش توسط سامانه ی کنترل فرزند به عنوان اولین نرم افزار هک گوشی با شماره تلفن شروع به فعالیت نمود. این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان زیر 18 سال در فضای پر خطر مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است.

این برنامه هک تلگرام  والدین را قادر خواهند ساخت تا بتوانند بر روی فعالیت های صورت گرفته در شبکه اجتماعی تلگرام و اکانت تلگرام فرزند خود نظارت داشته باشند. اگر بخواهیم قابلیت های برنامه PLC  را در زمینه نظارت بر فعالیت های تلگرامی بیان کنیم عبارتند از :

  • مشاهده پیام های ارسالی و دریافتی اکانت تلگرام
  • اطلاع از جزئیات دقیق پیام ها از جمله تاریخ و ساعت
  • دریافت فهرست مخاطبین تلگرام اکانت تلگرام
  • نظارت کاملا پنهانی و بدون هر گونه اثری در Active Sessions
  • قابلیت دریافت سکرت چت ها
  • دریافت پیام ها و گزارش ها حتی در صورت حذف هر کدام توسط فرزند شما

 

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

این برنامه در 3 نسخه ارائه شده است :

نسخه اول را می توانید برروی گوشی فرزند خود نصب کرده و سپس از گوشی پنهان نمایید.

نسخه دوم قابلیت هک با شماره تلفن و با داشتن شماره سریال گوشی را ارائه می دهد.

نسخه سوم نیز که کامل ترین نسخه می باشد و با نام plc plus منتشر شده است را می توانید با ظاهر یک برنامه کاربردی (هر برنامه ای که شما بخواهید ) برای فرزندتان ارسال کرده و از او بخواهید برروی برنامه کلیک کند ، به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از گوشی فرزند پنهان می شود.

جهت دانلود برنامه هک تلگرام plc می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید و راهنمایی های لازم جهت نصب را از پشتیبان برنامه در واتساپ درخواست نمایید.

هک گوشی با برنامه plc spy

آموزش نفوذ به telegram با شماره تلفن

بسیاری عقیده دارند که روشی برای هک کردن تلگرام با شماره دارند یکی از این کارشناسان اهل کشور آلمان است که توانست با شماره تلفن گوشی فرد منتقد را هک کند. در آموزش هک تلگرام با شماره که در بسیاری از وبسایت ها مشاهده می کنیم راه حل را دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تاییدیه تلگرام برای ورود به اکانت تلگرام دیگران اعلام می دانند. باید گفت شاید بتوان نام چنین کاری را هک کردن تلگرام گذاشت اما آیا می توان آن را روشی برای هک تلگرام دیگران بدون کد دانست ؟ طبیعتا جواب خیر است

قطعا افرادی که به دنبال راه های هک کردن تلگرام هستند آموزش و  روشی را می خواهند که بدون داشتن دسترسی به گوشی دیگران و تنها با دانلود یک برنامه از راه دور بتوانند تلگرام دیگران را هک کنند.

هک تلگرام از طریق Sessions

خوب با توجه به توضیحاتی که برای شما عزیزان تا به اینجای کار دادیم روشی است که اکثر سایت ها بدون استفاده از برنامه PLC  ، افرادی ادعا داشتن که برای نفوذ به تلگرام دیگران و به اصطلاح هک تلگرام دیگران به کار می گیرند را معرفی کردیم که در این روش که یک روش بدیهی است شخص با دسترسی داشتن به گوشی طرف مقابل کد تاییدیه ارسال شده از طرف تلگرام را بر می دارد و بر روی دستگاه خود وارد می کند.

اگر قرار باشد از این روش استفاده کنید ، شخص مورد نظر میتواند بسیار راحت نفوذ شما را به تلگرام خود غیر فعال کند . یعنی در برنامه تلگرام  قسمتی را تحت عنوان Active Sessions  دارد که نشان میدهد که کسی غیر از استفاده خود کاربر کسی دیگر به تلگرام نفوذ کرده است.

یعنی با استفاده از این بخش می توانید فهرستی از تمام دستگاه هایی که به اکانت تلگرام شما متصل است را مشاهده کنید. در این صورت شکست نقشه یک فرد برای هک تلگرام دیگران در همین جا قطعی خواهد شد و حال اینکه برای شخص قربانی نیز ممکن است مشخص می شود که چه کسی به اکانت آن دسترسی داشته است!

دیدگاهتان را بنویسید