برنامه های هک اینستا

مراقبت از خانواده
بهترین و به روزترین راهکارهای کارشناسان برای مراقبت از خانوادتان
آگوست 1, 2021
هک کردن شماره تلفن
هک کردن شماره تلفن
آگوست 3, 2021

برنامه های هک اینستا

برنامه های هک اینستا

برنامه های هک اینستا

برنامه های هک اینستا برنامه هایی هستند که می توانید با استفاده از آن به اطلاعات مربوط به افراد دیگر دسترسی پیدا کنید. با توجه به این که فضای مجازی بسیار ناامن شده است شما می توانید با استفاده از این برنامه ها فرزندان خود را کنترل کنید. تمامی دایرکت ها یا پیام هایی که در اینستا یا هر شبکه ی اجتماعی دیگری وجود دارد توسط شما قابل بررسی خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به شما برنامه هایی را معرفی کنیم که بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید. سعی کنید با مقایسه کردن برنامه ها بهترین برنامه را برای خودتان انتخاب کنید.

آیا برنامه هک اینستا وجود دارد؟

سالهاست که استفاده از ابزاری به نام اینستاگرام رایج شده است. بنابراین افراد زیادی بودند که به عنوان هکر بخواهند به این نرم افزار رسوخ کنند. این باعث می شود که برنامه های زیادی در این زمینه وجود داشته باشد. اما دقت داشته باشید که معمولا یک برنامه نویس نمی خواهند زحمت هایی که برای یک برنامه کشیده است بدون مزد و پاداش بماند. به همین دلیل هم به راحتی نمی خواهد که این برنامه ها را در اختیار همه ی افراد بگذارد.

نکته ی بعدی این است که استفاده کردن از برنامه های مختلف نیاز به بروز رسانی است. بسیاری از پروژه های نرم افزاری به دلیل اینکه نتوانستند به راحتی تولید شوند از بین رفته اند. اما برخی از برنامه ها به این دلیل که بعد از تولید نتوانستند به روز رسانی های لازم را انجام دهند نابود شده اند. مخصوصا در مورد یک برنامه جاسوسی  یا یک برنامه هک اینستا این موضوع بسیار مهم است. شرکت های بزرگی مانند فیسبوک که امنیت اینستا را تامین می کنند به طور مداوم در حال ارتقا هستند. آن ها از طریق ارسال پک های امنیتی به صورت مداوم باگ های امنیتی را برطرف می کنند. بنابراین نرم افزار های هک هم باید به روز رسانی شوند.

شما می توانید با استفاده از این برنامه ها به بخش مهمی از هدف های خود برسید. این نشان می دهد که این برنامه ها واقعی هستند. مهم این است که بتوانید به یک منبع قابل اعتماد و از پیش امتحان شده بپیوندید. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر در ایران زندگی می کنید از نرم افزار های ایرانی در این زمینه استفاده کنید. به این دلیل که در صورت هر گونه مشکل پاسخگو خواهند بود.

انوع برنامه هک اینستا

افرادی که به دنبال برنامه های هک اینستا هستند کم نیستند. مانند افرادی که به دنبال آموزش هک گوشی با شماره هستند. درک هدف استفاده از برنامه هک اینستا دشوار نیست. تنها هدف چنین برنامه ای هک کردن حساب اینستاگرام شخص دیگری است. اما یافتن نرم افزار مناسب برای هک کردن حساب اینستاگرام می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. علاوه بر این آموزش هک اینستاگرام با instasheep یکی از موضوعات مهم سرچ شده در گوگل است.

در واقع ، اینستاگرام پلتفرمی است که از اقدامات امنیتی قوی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود استفاده می کند. بنابراین ، یک ابزار معمولی نمی تواند امنیت حساب اینستاگرام را دور بزند. بنابراین ، شما باید نرم افزاری را پیدا کنید که به اندازه کافی مشکل باشد .تا راهی برای ورود به حساب هدف پیدا کنید. اگر با عبارت “برنامه هک اینستا” یا “نرم افزار هک اینستاگرام” جستجو کنید ، هزاران گزینه در اختیار شما قرار می گیرد.

با این حال ، امتحان همه آن برنامه ها و یافتن بهترین گزینه ، عملی ترین گزینه برای شما نیست. به همین دلیل است که شما به توصیه یک متخصص نیاز دارید. برای سهولت کار ، لیستی از 10 برنامه ایجاد کرده ایم که عملاً می توانند حساب های اینستاگرام را هک کنند (نحوه هک کردن حساب فیس بوک). می توانید از این لیست عبور کرده و بهترین برنامه هک اینستاگرام را انتخاب کنید که به نیازهای شما پاسخ می دهد.

بهترین برنامه های هک اینستا:

01. برنامه هکر KidsGuard Pro Instagram
02. برنامه هکر اینستاگرام Hoverwatch
03. برنامه هکر mSpy Instagram
سایر برنامه های هکر اینستاگرام که باید در نظر بگیرید
04. Instaleak
05. Instahack
06. هک اینستاگرام خود را دریافت کنید
07. ArroApp
08. هکر حساب
09. رمز عبور یاب اینستاگرام
10. هک ژنراتور رمز عبور اینستاگرام

11.PLC spy

 

در اینجا سه ​​برنامه اول بعد از PLC spy که در آخر معرفی می شود در لیست هکرهای اینستاگرام ما آمده است. این سه برنامه دارای ویژگی های قدرتمند و کاربرپسندی هستند که شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

01. برنامه هکر KidsGuard Pro Instagram

ما دلایل زیادی برای قرار دادن KidsGuard در بالای لیست خود داریم. KidsGuard یک نرم افزار واقعاً قدرتمند است که دارای ابزارهای چند منظوره برای هک کردن حساب اینستاگرام شخص دیگری است. همچنین می توانید این ابزار را به عنوان یکی از بهترین برنامه های کنترل والدین در نظر بگیرید. جدا از پیگیری حساب اینستاگرام و رفع نحوه هک FB ، KidsGuard می تواند برنامه ها و وب سایت ها را در دستگاه مورد نظر فیلتر کند.

برنامه های هک اینستا

شکستن رمز اینستا کار سختی نیست!.

KidsGuard برای سازگاری با هر دو سیستم عامل Android و iOS طراحی شده است. این داشبورد واقعاً جامع مبتنی بر وب دارد که بدون توجه به موقعیت مکانی شما قابل دسترسی است. این داشبورد می تواند به شما امکان دسترسی به تمام فعالیتهایی را که در دستگاه مورد نظر اتفاق می افتد ، بدهد. یکی از مفیدترین ویژگی های مرتبط با KidsGuard Keylogger آن است.

با کمک این keylogger ، می توانید به راحتی رمز حساب اینستاگرام مورد نظر را برای ردیابی تلفن هدف خود ردیابی کنید. سپس می توانید به دلخواه وارد حساب کاربری خود شوید. این علاوه بر نظارت مداوم بر فعالیت های همان حساب است. علاوه بر آن ، KidsGuard می تواند به راحتی تمام تماس ها ، موقعیت GPS ، SMS و غیره را در دستگاه مورد نظر کنترل کند.

مزایای KidsGuard

رابط کاربری پاسخگو و کاربر پسند که تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد
این برنامه هکر WhatsApp می تواند دستگاه مورد نظر را از راه دور و بدون هیچ زحمتی نظارت کند
این دستگاه با دستگاه های iOS و Android سازگار است
به ترتیب نیازی به روت کردن یا جیلبریک دستگاه های Android یا iOS ندارید
می تواند در حالت مخفی کاری عمل کند
بدون تبلیغات تبلیغاتی و نظرسنجی

معایب KidsGuard

KidsGuard به عنوان یک نرم افزار رایگان در دسترس نیست و هزینه ی نسبتا بالایی دارد. این هزینه نسبت به نرم افازر PLC spy که در آخر به شما معرفی می شود بسیار بالاتر است.

02. برنامه هکر اینستاگرام Hoverwatch

این یکی دیگر از مدعیان قوی برای کسب مقام اول در این لیست به عنوان یکی از برنامه های هک اینستا است. Hoverwatch یک نرم افزار هکر واقعاً همه کاره و قدرتمند است .که نیازی به دانش تخصصی ندارد. قابلیت اطمینان این نرم افزار بسیار چشمگیر است. درست مانند KidsGuard ، Hoverwatch نیز دارای قابلیت نظارت از راه دور است. این برنامه خاص دارای یک keylogger قدرتمند برای ضبط همه کلیدهای تایپ شده در دستگاه مورد نظر برای هک کردن حساب های Instagram است.

این ابزار keylogger می تواند رمز عبور حساب اینستاگرام را که در دستگاه مورد نظر اجرا می شود ، ضبط کند. و این تنها چیزی است که برای دسترسی به حساب مورد نیاز دارید ، اینطور نیست؟ علاوه بر این ، Hoverwatch می تواند تماس ها و پیام های ورودی و خروجی را در تلفن مورد نظر ردیابی کند. ویژگی ضبط تماس این Snapchat Password Cracker توسط بسیاری از کاربران تحسین می شود.

مزایای Hoverwatch

نرم افزار بسیار متنوع با عملکرد قدرتمند
رابط کاربری عالی با کاربر پسندی بهتر
با دستگاه های iOS و Android خوب کار می کند

معایب Hoverwatch

این یک نرم افزار رایگان نیست. باز هم نسبت به نرم افزار PLC spy هزینه ی بیشتری دارد!.

03. برنامه هکر mSpy Instagram

سومین گزینه از بهترین سه ابزار هک اینستاگرام ما mSpy است. اگر به دنبال نرم افزار خوبی هستید که بتواند فراتر از ردیابی رمز عبور عمل کند ، mSpy انتخاب فوق العاده ای است. به غیر از ردیابی گذرواژه های تایپ شده در دستگاه مورد نظر ، mSpy می تواند کارهای مختلف دیگری را نیز انجام دهد. این فاش کننده رمز عبور فیس بوک با دستگاه هایی که در دستگاه های Android و iOS کار می کنند کاملاً کار می کند. این برنامه می تواند بر کلیه فعالیت های مربوط به رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی نظارت کند.

این برنامه دارای یک کنترل پنل واقعاً هوشمند است که به راحتی هک را انجام می دهد. با این حال ، اگر به بهترین نسخه mSpy در دستگاه iOS نیاز دارید ، باید آن را جیلبریک کنید. این می تواند یک اشکال جزئی برای mSpy باشد.

مزایای mSpy

انواع ویژگی ها برای نظارت بر دستگاه مورد نظر
رابط کاربری ساده و راحت برای ارائه تجربه بهتر
دستگاه ردیابی موقعیت مکانی که موقعیت مکانی دستگاه را ردیابی می کند
کنترل پنل جامع برای دسترسی به دستگاه مورد نظر
سازگار با iOS و Android

معایب mSpy

برای نصب mSpy باید دستگاه های iOS را جیلبریک کنید
برخی از ویژگی ها می تواند برای کاربران مبتدی پیچیده باشد

سایر برنامه های هکر اینستاگرام که باید در نظر بگیرید

اگر می خواهید به دنبال بهترین برنامه های هک اینستا  باشید ، 8 گزینه دیگر را در نظر بگیرید.

برنامه های هک اینستا

کنترل شما بر روی گوشی فرزندان می تواند از طریق برنامه های هک اینستا باشد

04. Instaleak

در اینجا ابزار دیگری وجود دارد که باید به عنوان یک برنامه هکر اینستاگرام در نظر بگیرید. بر اساس ادعاهای توسعه دهندگان ، Instaleak به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند به آسانی هر حساب اینستاگرام را هک کند. رابط کاربری ساده این برنامه تفاوت قابل توجهی ایجاد می کند. بارگیری و نصب Instaleak یک کار بسیار ساده است. پس از نصب برنامه مطابق دستورالعمل ، می توانید جزئیات حساب مورد نظر اینستاگرام را به راحتی بازیابی کنید. پس از اتمام نصب ، باید نام کاربری حساب مورد نظر را ارائه دهید. سپس تأیید کنید تا گذرواژه حساب مربوطه را به سرعت بازیابی کنید.

مزایای Instaleak

کارکرد سریعتر و سریعتر رمز عبور حساب اینستاگرام را انجام می دهد
این یک سرویس کاملا رایگان است
سازگار با دستگاه های iOS و Android به طور یکسان

معایب Instaleak

زمان قابل توجهی طول می کشد تا نصب شود
قابلیت اطمینان این ابزار نسبت به سه گزینه اول نسبتاً کمتر است

05. Instahack

اگر به دنبال یک برنامه هکر سبک وزن اما قدرتمند اینستاگرام هستید ، این یک راه حل خوب است. Instaleak می تواند ساده ترین دسترسی را به حساب مورد نظر اینستاگرام برای شما فراهم کند. این ابزار برای هر کاربری کاملاً رایگان است. شما باید یک برنامه کوچک را بارگیری کنید و پس از اتمام نصب ، “شروع هک” را برای شروع فشار دهید. سپس ، باید جزئیات دستگاه مورد نظر را برای دریافت جزئیات ارائه دهید.

مزایای Instahack

رابط کاربر مناسب و نرم افزار پاسخگو
ابزار هک ساده و قدرتمند

معایب Instahack

با برخی از سیستم عامل های تلفن همراه کار نمی کند
کمتر قابل اعتماد است
پشتیبانی ضعیف از خدمات

06. Get Your Instagram Hack

اگر می خواهید شخصی را که برای شما اهمیت دارد هک کنید و نمی خواهید مورد توجه قرار بگیرید ، این ابزار را امتحان کنید. دریافت هک اینستاگرام خود دارای یک الگوریتم هک منحصر به فرد برای ردیابی پیچیده ترین رمزهای عبور اینستاگرام است. بارگیری و نصب نرم افزار بسیار راحت است.

مزایای Get Your Instagram Hack

پشتیبانی خدمات خوب
رابط کاربری قوی

معایب Get Your Instagram Hack

مشکلات سازگاری با برخی از سیستم عامل ها وجود دارد

07. ArroApp

این یکی دیگر از ابزارهای ساده و مفید است که به عنوان یک برنامه هکر خوب اینستاگرام ارائه می شود. برای نصب این برنامه هک اینستاگرام نیازی به جیلبریک یا روت گوشی هوشمند خود ندارید. ArroApp می تواند رمزعبور حساب هدف را در عرض چند دقیقه فاش کند. این می تواند تمام داستانها ، پیامها و سایر جزئیات را در دستگاه مورد نظر نظارت کند.

مزایای ArroApp

بسیار راحت برای استفاده
این یک برنامه هکر اینستاگرام رایگان است

معایب ArroApp

پشتیبانی بسیار ضعیف سرویس

08. هکر حساب

Account Hacker می تواند یک دروازه آسان به یک حساب Instagram مورد نظر باز کند. الگوریتم هوشمند استفاده شده در این نرم افزار مربوطه می تواند هرگونه رمز عبور پیچیده مرتبط با حساب های Instagram را بشکند. در کنار همه ویژگی های جذاب این نرم افزار ، به عنوان یک نرم افزار رایگان ارائه می شود. طراحی شده است که با تمام سیستم عامل های پیشرو تلفن همراه سازگار باشد.

مزایای هکر حساب

این یکی از برنامه های هک اینستا و کاملاً رایگان است
با تمام نسخه های برجسته سیستم عامل تلفن همراه به خوبی کار می کند

معایب هکر حساب

نصب و راه اندازی ممکن است برای برخی از کاربران پیچیده باشد
خدمات پشتیبانی مشتری ضعیف

09. Instagram Password Finder

رمز عبور یاب اینستاگرام قول می دهد که در چند دقیقه یک حساب کاربری Instagram را مورد هک قرار دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام کاربری حساب مورد نظر را ارائه دهید. سپس ، باید دکمه ای با عنوان “Find Password” را فشار دهید تا برنامه بقیه کارها را انجام دهد. این یک سیستم نسبتاً سریعتر و راحت تر است ، اینطور نیست؟

مزایای رمز یاب اینستاگرام

رابط کاربر پسند
ویژگی های کنترل والدین
می تواند به هک ایمیل ها کمک کند

معایب رمز یاب اینستاگرام

هک شدن در برخی از حساب ها ممکن است بیش از حد انتظار طول بکشد
این برنامه گاهی اوقات خراب می شود

10. هک Generator رمز عبور اینستاگرام

می توانید از این ابزار برای بررسی راحت رمز عبور حساب مورد نظر استفاده کنید. همچنین ، می توان از آن برای نظارت بر سایر حساب های رسانه های اجتماعی نیز استفاده کرد. نصب این نرم افزار بسیار ساده است

مزایای هک ژنراتور رمز عبور اینستاگرام

مجانی
نصب و راه اندازی آسان

معایب هک ژنراتور رمز عبور اینستاگرام

گاهی اوقات می تواند کمتر قابل اعتماد شود

بهترین برنامه هک اینستا

برنامه های هک اینستا

شما می توانید از برنامه های جاسوسی استفاده کنید

بهترین برنامه برای این کار برنامه ی ایرانی PLC spy است. این برنامه توسط سامانه کنترل فرزندان ساخته شده است. یعنی در ایران می توانید افراد زیادی را پیدا کنید که از این نرم افزار استفاده کرده اند. علاوه بر این مشکلاتی که مربوط به نرم افزار های خارجی است گریبان گیر شما نمی شود. با توجه به این موضوع می خواهیم این نرم افزار را با جزئیات بیشتری به شما معرفی کنیم.

1-برنامه داخلی

اول از همه این که این برنامه ایرانی است. ایرانی بودن این برنامه به شما این امکان را می دهد که به راحتی همه ی به روز رسانی های لازم را دریافت کنید. علاوه بر این پشتیبانان این نرم افزار به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند. بنابراین اگر در استفاده از این برنامه دچار اشتباه شوید می توانید با استفاده از سامانه مشکل خود را حل کنید. همه ی این ها مواردی بسیار مهم است که توسط کاربران به آن اشاره شده است. بسیاری از افرادی که از نرم افزار های خارجی استفاده می کردند گزارش دادند که با یک مشکل کوچک نرم افزار را حذف کردند. چون پشتیبانی پاسخگو نبود.

2-صرفه اقتصادی

مورد بعدی این است که هزینه ی واقعی شما در استفاده از این نرم افزار به شدت پایین تر از نمونه های خارجی است. به این دلیل که هزینه هایی که باید برای برنامه های خارجی هک اینستا بپردازید دلاری است. علاوه بر این دلار در ایران بسیار گران شده است، استفاده از سامانه های انتقال پول هم می تواند هزینه های جداگانه داشته باشد. بنابراین از نظر اقتصادی به صرفه است که از PLC spy استفاده کنید.

3-بهترین کیفیت و نفوذ

برنامه PLC spy توسط طراحان با استعداد داخلی طراحی شده است . نسبت به بسیاری از نمونه های خارجی با کیفیت تر عمل می کند. علاوه بر این با نفوذ به دستگاه هدف می توانید تعداد بسیار زیادی از شبکه های اجتماعی را زیر نظر داشته باشید. در صورتی که با استفاده از نرم افزار های خارجی ممکن است به یک یا دو شبکه ی اجتماعی هدف خود دسترسی داشته باشید.

قابلیت های برنامه plc spy

  • نمایش لیست تماس ها و پیامک ها
  • کنترل شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام و تلگرام
  • شنود تماس ها و صدای محیط اطراف
  • نمایش تصاویر موجود در گالری
  • کنترل موقعیت مکانی و گزارش مسیرهای پیموده شده

استفاده از تمام این قابلیت ها بدون روت کردن گوشی هدف و از راه دور امکان پذیر است .

 

برای دانلود و آموزش نحوه ی نصب برنامه plc spy برروی لینک آبی رنگ زیر کلیک نمایید.

 

دانلود برنامه هک با شماره موبایل plc spy

 

جلوگیری از هک اینستاگرام

به درخواست های ناشناخته فالو نه بگویید

برای یک حساب شخصی یا تجاری ، دریافت درخواست پیگیری از افراد یا نمایه هایی که در مورد آنها اطلاعاتی ندارید هرگز غیر معمول نیست. حساب های جعلی که بر اساس ربات ها و ابزارهای احتمالی هک هستند ، عموماً از نام افراد و تصاویر نمایه استفاده می کنند. این حساب ها با امید دسترسی به رمزهای عبور خود از حساب های تصادفی اینستاگرام پیروی می کنند. به سادگی ، اگر شخص یا نمایه ای را که به تازگی شما را دنبال کرده است نمی شناسید ، مطمئن شوید که دیگر او را دنبال نمی کنید.

برخی از شخصیتهای معروف یا حسابهای تجاری نیز حسابهای خود را باز کرده اند که هر کس می تواند آنها را دنبال کند. مشکل زمانی شروع می شود که شما حساب های ناشناس را به عقب بر می گردانید و آنها مجوز ارسال پیام های مستقیم را برای شما دریافت می کنند. DM هایی که دارای ابزارها و برنامه های هک هستند ، گذرواژه ها و اطلاعات ورود شما را برای دسترسی به هکرها ردیابی می کنند.

پروفایل های مشکوک را دنبال نکنید

راه های زیادی برای تشخیص یک پروفایل مشکوک وجود دارد .حتی اگر نام آن به نام ستاره محبوب فیلم شما باشد. این در واقع یکی از رایج ترین روش هایی است که هکرها وارد حساب ها و نمایه های شما می شوند. برخی از شناسه های مشخص برای این نمایه های مشکوک عبارتند از:

آنها با آخرین پست چند ماه پیش قدمت چندانی ندارند
پیروان آنها و تعداد زیر ممکن است بسیار کم یا حتی هیچ باشند
ممکن است هیچ عکس پروفایل در پروفایل آنها وجود نداشته باشد یا از افراد مشهوری باشد که شما دوست دارید
پیوندها یا نشانی های اینترنتی در توضیحات آنها یا زیرنویس پست ها وجود دارد

این شناسه ها می توانند کمک بزرگی برای محافظت از حساب های اینستاگرام شما در برابر هکرها باشند.

پیوندهای خارجی را با دقت باز کنید

یکی دیگر از مهمترین خطرات هک باز کردن پیوندهای خارجی مشکوک است.برنامه های هک اینستا از این طریق عمل می کنند. پروفایل های خرید با هر نوع محصول می توانند ابزارهای هک را در خود جای داده باشند. وقتی روی پیوند بالا ، ساعت ، جلد موبایل یا هر مورد دیگری ضربه می زنید ، می توانید به یک پیوند خارجی منتقل شوید. این پیوند خارجی ممکن است از شما بخواهد که اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید.

در هر دو مورد ، کدهای مضر موجود در آن پیوندهای خارجی می توانند رمزهای عبور و اطلاعات ورود شما را هک کنند. هکرها می توانند از سیستم خود به آن اطلاعات دسترسی داشته باشند و کنترل کامل حساب شما را به دست آورند. شما فقط باید پیوندهای خارجی را برای صفحات و نمایه هایی که به آنها اعتماد دارید باز کنید و به هیچ وجه دیگر به آنها اعتماد نکنید.
از مشاهده پست های اینستاگرام از سایر پلتفرم ها اجتناب کنید

معمولاً هنگام مرور اینترنت از Google Chrome یا مرورگرهای دیگر ، می توانید به برخی پست ها یا تصاویر اینستاگرام هدایت شوید. این ممکن است بی ضرر و بسیار دوستانه به نظر برسد که پست هایی را که می خواهید ببینید به شما نشان می دهد. اما در حقیقت ، این تاکتیکی است که هکرها از آن برای هک کردن اطلاعات ورود به سیستم شما استفاده می کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید