گوشی سرقت شده یا گم شده خود را چگونه پیدا کنیم؟

ساخت کانال تلگرام
ساخت کانال تلگرام ، آشنایی کامل با قابلیت های آن
اکتبر 8, 2017
هک گوشی
هک گوشی از طریق شماره را با برنامه PLC انجام دهید
اکتبر 9, 2017

گوشی سرقت شده یا گم شده خود را چگونه پیدا کنیم؟

هک گوشی از طریق شماره

هک گوشی از طریق شماره

بازدیدها: 27

گم شدن و یا گوشی سرقت شده اتفاقی است که شاید برای همه ماها یک بار یا چندین بار رخ داده باشد تازه این قسمت خوب ماجراست چرا که برخی از صاحبان گوشی نگران و نیاز مبرم به اطلاعات و عکس های دستگاه تلفن خود دارند. پس گه بهتر است که ما برای چنین اتفاقاتی باشیم.
با این وجود دو راه حل وجود دارد که بتوانید گوشی خود را ردیابی کرد به هرحال چه گوشی شما گم شده باشد و چه سرقت شده باشد.
این دو روش هرکدام نیازمند پیش نیازهایی هستند که می‌بایست با آینده‌نگری خود قبل از رخداد اتفاق در نظر گرفته باشید. به طور کلی یافتن مکان گوشی با استفاده از اینترنت و GPS میسر است.

روش های ردیابی گوشی سرقت شده

روش اول: استفاده از اکانت گوگل

قابلیت Android Device Manager  را گوگل برای ردیابی گوشی سرقت شده شما طراحی و ساخته شده است که برای قبل ازینکه گوشی شما سرقت و گم شده باشد.
هر کاربر حتما یکبار با گوشی که سیستم عامل اندروید دارد باید وارد اکانت جیمیل خود شده است. تفاوتی هم ندارد که از چه طریقی (جیمیل، گوگل پلی، Maps، یوتیوب و ….)وارد اکانت خود شده ، فقط کافیست یکبار از طریق گوشی اندرویدی خود اطلاعات جیمیل خود را وارد کرده باشید. اینک در صورتی که گوشی شما گمشده باشد می‌توانید با مراجعه به این لینک و وارد کردن اطلاعات اکانت خود مکان فعلی گوشی خود را با دقت بسیار خوبی شناسایی کنید. ر تصویر زیر میتوانید نمونه ای ازین قابلیت بروی نقشه مشاهده کنید
گوشی سرقت شده

روش ساختن اکانت جیمل برای پیدا کردن گوشی خود

همین طور که در تصویر مشاهده می فرمایید دایره با رنگ آبی نشانگر موقعیت مکانی گوشی شرقت شده یا گم شده شما است.

3 گزینه دیگر نیز برای اقدامات بعدی مشاهده میکنید که هرکدام ظبق توضیحی که می دهیم قابلیتی دارند:

Ring: با انتخاب این گزینه دستگاه شما به مدت 5 دقیقه شروع به زنگ زدن میکند. این قابلیت در زمانی مورد استفاده قرار میگیرید که گوشی شما در نقطه کوری گم شده و پیدا کردنش مشکل است با استفاده از این قابلیت می‌توانید گوشی خود را پیدا کنید.

Lock: قابلیت دیگری این است که اگر گوشی سرقت شده و یا گم شده باشد ، گوشی خود را قفل کرده و برای آن پسورد بگذارید.

Erase:شاید اولین فکری که شما هنگام گم شدن یا سرقت کردن گوشی به ذهنتان می آید اطلاعات گوشی خود باشد در این موارد که گوشی شما گم شده و یا دزدیده شده است گزینه Erase برای شما میتواند اطلاعات بسیار حساسی در آن دارید که به شدت شما را نگران کرده است را کلا از روی گوشیتان پاک کند.

روش دوم برای پیدا کردن گوشی سرقت شده استفاده از نرم افزار PLC

این روش زمانی به کار شما خواهد آمد که شما روش اول را انجام نداده اید و در این فکر هستید که چه کاری باید کرد تا گوشی سرقت شده خود را پییدا یا حتی اطلاعات گوشی خوذ را که برای شما بسیار مهم است دریافت و پاک کنید.

برای این کار باید برنامه PLC را نصب کنید تا بتوانید دریافت اطلاعات با شماره تلفن و شماره سریال گوشی را کاملا راحت انجام دهید.

نکته مهم در مورد این برنامه استفاره از شماره سریال گوشی سرقت شده شما و نیاز نداشتن به این که حتما GPS گوشی شما روشن باشد تا بتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.

هشدار برای شما عزیزان هنگام پیدا کردن دستگاه گوشی خود :

اگر مطمئن هستید که گوشی شما گم نشده و  به سرقت رفته  است به هیچ‌وجه شخصا اقدام به پیگیری موضوع نفرمایید و حتما از طریق مراجع ذیصلاح اقدام به پیگیری موضوع نمایید.

گوشی سرقت شده

استفاده از برنامه PLC برای پیدا کردن گوشی سرقت شده

دیدگاهتان را بنویسید