کنترل گوشی اعضای خانواده از راه دور با استفاده از نرم افزارهای نظارتی

نتفلیکس
نتفلیکس چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد ؟
نوامبر 9, 2018
برنامه هک اس ام اس از راه دور
نوامبر 16, 2018

کنترل گوشی اعضای خانواده از راه دور با استفاده از نرم افزارهای نظارتی

کنترل گوشی

با پیشرفت فناوری و ورود گوشی های موبایل به بازار و در پی آن همه گیر شدن این دستگاه ها، امروزه می بینیم که هر شخصی دارای یک یا چند گوشی تلفن همراه می باشد. همانطور که همه ما می دانیم، این تلفن ها بسیار کاربردی می باشند و در بسیاری از مواقع کمک شایانی در انجام امور به ما می کنند. اما در کنار تمام فوایدی که این دستگاه ها دارند، مضرات و خطراتی هم دارند که این روزها بیشتر از همه گریبان گیر نوجوانان و والدین آنها شده است. بسیاری از والدین سعی در کنترل گوشی فرزندانشان دارند، اما متاسفانه این کنترل ها تاثیر چندانی ندارد چرا که نوجوانان همیشه راهی برای دور زدن والدین پیدا می کنند. اما امروز در این مطلب قصد داریم نرم افزارهایی را معرفی کنیم که والدین بتوانند با خیالی راحت کنترل گوشی فرزندان خود را به دست بگیرند.

کنترل گوشی از راه دور

بسیاری از مواقع پیش می آید که نیاز داریم گوشی خود و یا شخص دیگری مانند فرزندمان را از راه دور کنترل کنیم. این کنترل گوشی می تواند شامل مشاهده پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان های کنترلی مانند خاموش و روشن کردن گوشی، پاک کردن داده ها، مسدود کردن تماس ها و یا حتی شنود تماس ها باشد. یکی از موقعیت هایی که کنترل گوشی از راه دور بسیار ضروری می باشد، هنگامی است که گوشی موبایل ما گم و یا دزدیده شده باشد. در چنین شرایطی ما نیاز داریم که قبل از دسترسی سارق به اطلاعات شخصیمان، آنها را پاک کنیم و یا با دادن دستورات کنترلی، اجازه استفاده از گوشی را ندهیم. با کنترل گوشی به وسیله نرم افزارها حتی می توانیم موقعیت مکانی آن را بر روی نقشه مشاهده کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی هم هستند که ما نیاز داریم تا گوشی موبایل دیگران را نیز کنترل نماییم. کنترل گوشی دیگران همیشه هم کاری ناپسندیده نیست و در بعضی مواقع همچون زمان هایی که میخواهیم کنترل فرزندان در فضای مجازی را به دست بگیریم امری بسیار پسندیده می باشد.

کنترل گوشی

برای کنترل و یا به اصطلاح هک گوشی فرزندانمان کافی است تا نرم افزارهای نظارتی را برروی گوشی خود نصب کنیم. البته برخی از فرمان هایی که می توانیم با این برنامه ها به گوشی فرزندمان بدهیم، همچون به صدا در آوردن گوشی، پاک کردن اطلاعات آن و یا مواردی از این دست با استفاده از برنامه هایی نظیر Find my device، Find my mobile یا Find my iPhone قابل انجام است، اما چون این برنامه ها به صورت محدود کار می کنند، نمی توان از آن ها انتظار داشت تا همه اطلاعات مورد نظرتان را به شما مخابره کنند.

معرفی برنامه های نظارتی و کنترل گوشی

تاکنون در بسیاری از کشورهای جهان نرم افزارهای هک و یا کنترل گوشی به تعداد زیادی طراحی و نوشته شده اند. هرکدام از این برنامه ها ویژگی های خاص خود را دارند و به کاربرانشان ارائه می دهند. در ادامه مطلب قصد داریم چند نمونه از این برنامه ها را به طور مختصر معرفی کنیم.

نرم افزار نظارتی PLC SPY

PLC SPY یک برنامه کنترلی و نظارتی می باشد که توسط کارشناسان سامانه مراقبت از خانواده به فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن داده شده است. این برنامه قابلیت های بسیاری را به کاربران خود ارائه می دهد و می تواند به کاربر خود، کنترل کامل و جامعی را از گوشی هدف بدهد. این برنامه نسبت به بسیاری از برنامه های مشابه برتری دارد چرا که می تواند بدون نصب برروی گوشی هدف و از راه دور، با ستفاده از شماره تلفن و سریال گوشی تلفن همراه شخص موردنظرتان را کنترل نماید.

به طور کلی می توان قابلیت های اصلی برنامه plc را در موارد زیر خلاصه کرد:

 • نمایش پیام های تلگرام
 • نمایش فعالیت های اینستاگرام
 • کنترل ایمو
 • کنترل واتس اپ
 • نمایش لیست مخاطبین
 • نمایش لیست تماس ها
 • نمایش متن پیامک ها
 • نمایش لیست نرم افزارهای نصب شده
 • نمایش تاریخچه استفاده از مرورگر
 • دریافت موقعیت مکانی
 • نمایش مسیرهای پیموده شده
 • و …

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

برنامه نظارتی PLC SPY

نرم افزار ریموت کنترل AnyDesk

یکی دیگر از برنامه هایی که در زمینه هک و کنترل به خوبی عمل کرده است، برنامه AnyDesk می باشد. این نرم افزار یک نرم افزار ریموت کنترل برای سیستم های کامپیوتری است. چنین برنامه هایی برای پشتیبان های سیستم و نرم افزارهای مختلف این امکان را فراهم می سازد تا بدون دسترسی به سیستم و از راه دور بتوانند تغییرات مورد نظر خود را به سیستم اعمال کنند.

کنترل گوشی

AnyDesk  نسخه موبایلی هم دارد و کاربران تلفن های اندرویدی و آیفون می توانند با نصب این برنامه گوشی خود را از راه دور و از طریق سیستم کامپیوتر کنترل نمایند. یکی از معایبی که این برنامه دارد این است که اگر بخواهید با استفاده از سیستم خود گوشی فرد دیگری را کنترل نمایید، هر بار که بخواهید این کار را انجام دهید، شخص مورد نظر می بایست اجازه کنترل گوشی را بدهد تا اطلاعات برای شما ارسال شود.

بنابراین برنامه AnyDesk را نمی توان یک برنامه کنترلی دانست و در حقیقت کاربرد آن بیشتر در زمینه مهندسی، کاری و تعمیرات نرم افزاری گوشی یا سیستم های کامپیوتری است.

برنامه کنترلی Underspy

یکی از برنامه هایی که این روزها طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است برنامه ikey monitor می باشد. این نرم افزار هم تقریبا شبیه به AnyDesk  عمل می کند،  ikey monitor هم می تواند برروی گوشی و هم برروی کامپیوتر نصب شود و هر دوی آنها را کنترل نماید. اما برتری که نسبت به AnyDesk  دارد این است که با یک بار اجازه دسترسی برای همیشه می توانید گوشی یا کامپیوتر شخص مورد نظرتان را کنترل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه ikey monitor می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

ikey monitor

 

 

دیدگاهتان را بنویسید