کنترل گوشی همسر و فرزندان را چگونه انجام دهیم ؟

تربیت کودک در دنیای مدرن
تربیت کودک در دنیای مدرن / 9 شیوه نوین تربیت فرزندان با توجه به همه گیر شدن اینترنت
جولای 13, 2020
نرم افزار کنترل اینترنت فرزندان
نرم افزار کنترل اینترنت فرزندان چیست و چگونه عمل می کند ؟
جولای 16, 2020

کنترل گوشی همسر و فرزندان را چگونه انجام دهیم ؟

کنترل گوشی همسر

این که کنترل گوشی همسر درست است یا خیر یک مسئله کاملا شخصی می باشد. اما باید این موضوع را بدانید که کنترل گوشی همسر به معنی نقض حریم خصوصی یک فرد است  و کاری غیر اخلاقی محسوب می شود. البته اگر این کار با رضایت طرفین انجام شود هیچ مشکلی نخواهد داشت.

به هر حال ممکن است به دلیل شرایط خانوادگی و یا هر دلیل دیگری مثل گم شدن گوشی همسرتان احتیاج به کنترل گوشی همسر خود از راه دور داشته باشید.

انگیزه کنترل گوشی همسر یا فرزند

همانطور که گفتیم ممکن است شرایطی در زندگی شما وجود داشته باشد که شما نیازمند کنترل گوشی همسر و یا اطرافینتان باشید. به طور مثال شاید احساس کنید که یکی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از فعالیت ها و رموز زندگی فرزندان نوجوانتان باخبر شوید، در چنین شرایطی بهترین کار نظارت بر گوشی و کنترل آن ها از این طریق است، چرا که امروزه گوشی ها به مخزن اسرار و مهم ترین وسیله ارتباطی تبدیل شده اند.

این روزها با ظهور شبکه های اجتماعی و قرار گیری آنها در دسترس همه، والدین زیادی برای فرزندان خود و کسانی که با آنها در این شبکه ها ارتباط برقرار می کنند، نگران هستند. کنترل گوشی فرزندان بدون متوجه شدن آنها، بسیار می تواند در زمینه نظارت و کنترل فرزندان و به قول معروف هوای آن ها را داشتن ، کمک نماید.

همه ی ما می دانیم تلفن های همراه در کنار مزایایی که دارد، معایب و خطرات فراوانی به خصوص برای کودکان و نوجوانان نیز دارد. گوشی های موبایل به اینترنت وصل می شوند و این یعنی ورود فرزندان به دنیای نامحدود مجازی بدون هیچگونه نظارت .

کودکان و نوجوانان همانطور که در دنیای واقعی نیازمند نظارت و کنترل از سوی والدینشان هستند، در دنیای مجازی هم این نیاز را دارند. همانطور که در دنیای واقعی ساعت رفت و آمد فرزندان و افرادی که با آنها معاشرت می کنند، چک می شود. در دنیای مجازی هم باید به همین شکل باشد.

اما گاهی اوقات شرایط کمی فرق دارد. بسیاری از زوج های متاهل همواره از این که همسرشان به آن ها خیانت کند هراس دارند. آن ها به دنبال راهی هستند تا مطمئن گردند که همسرشان به آن ها خیانت نخواهد کرد و همین امر سبب می شود که افرادی به دنبال کنترل گوشی همسر خود باشند.

کنترل گوشی همسر

اماچگونه می توانیم اقدام به هک گوشی اطرافیانمان کنیم و بر فعالیت های آنها نظارت داشته باشیم ؟

چطور می توان کنترل گوشی از راه دور را به دست گرفت ؟

روش های بسیار زیادی برای کنترل گوشی همسر ، فرزند یا کارمندان وجود دارد که ساده ترین آن ها روشی است که شما به گوشی شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید . و بتوانید یک نرم افزار هک را بر روی گوشی او نصب کنید. این روش از آن جهت ساده ترین راه شناخته می شود که پیچیدگی زیادی نداشته و نیازی به دانش برنامه نویسی ندارد.

اما اگر امکان دسترسی به گوشی شخص موردنظرتان وجود نداشته باشد و شما نمی توانید نرم افزار هک را برروی تلفن همراه او نصب کنید، به دو روش می توانید گوشی او را هک کنید. روش اول هک کردن با شماره و با کد imei و روش دوم ارسال برنامه هک برای فرد موردنظرتان می باشد.

برای این که خودتان بخواهید یک گوشی را بدون دسترسی هک کنید، حداقل باید یک سال زمان صرف این کار کنید و آموزش هک گوشی و دانش های لازم مانند زبان های برنامه نویسی را فرابگیرید. اما در این جا ما به دنبال دور بودن از پیچیدگی های رایج و معمول عمل هک کردن هستیم. پس مباحث برنامه نویسی را کنار گذاشته و به سراغ معرفی برنامه ای برای انجام کنترل گوشی همسر یا فرزندان و یا کارمندانتان خواهیم رفت تا از این طریق بتوانید به نگرانی ها و شک های خود پایان دهید.

معرفی برنامه کنترلی plc spy

یکی از بهترین نرم افزار های کنترل و نظارت بر گوشی که می تواند در زمینه کنترل کودکان و نوجوانان در فضای مجازی ، به شما والدین کمک کند نرم افزار PLC SPY می باشد. این برنامه توسط کارشناسان سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار شما والدین عزیز قرار گرفته است. تا بتوانید با توجه به محیط نامطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی را به شما می دهد.

هک اینستاگرام با ویندوز

این برنامه در نسخه های مختلف و با استفاده از روش های هک متفاوت، اقدام به هک کل گوشی فرزند می کند. در واقع هیچ اپلیکیشن یا نرم افزار را به صورت انفرادی هک نمی کند، بلکه با نفوذ به گوشی و دسترسی به قسمت های مختلف آن به شما امکان مشاهده فعالیت فرزندانتان در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی را می دهد.

plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC که با نام PLC PLUS منتشر شده است،هک گوشی را از راه دور و بدون دسترسی انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل خانواده plc spy

بازدیدها: 369

دیدگاهتان را بنویسید