کنترل گوشی اعضای خانواده

هک تلگرام بدون کد با شماره
نظارت بر تلگرام فرزندان از راه دور و بدون دسترسی
آگوست 31, 2020
هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل
کنترل تلگرام فرزندان بدون نیاز به گوشی آنها
سپتامبر 5, 2020

کنترل گوشی اعضای خانواده

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و از راه دور یکی از خواسته هایی است که کاربران از ما دارند. حال ممکن است به دلایل شخصی تصمیم به این کار گرفته باشند . اما اگر شما هم قصد کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را دارید باید بدانید که به طور کلی کنترل گوشی دیگران بدون نصب برنامه یا با نصب برنامه کاری غیرقانونی و غیر اخلاقی می باشد. مگر برای کسانی که سرپرستی آنها را به عهده دارید.

ما نیز امروز قصد داریم به موضوع هک و کنترل گوشی بپردازیم ، و ببینیم که آیا اصلا این کار امکان پذیر است؟ آیا می توان گوشی افراد دیگر را از راه دور کنترل و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد؟ به طور کلی هک قابل انجام هست ؟ اگر هست چگونه این کار را می توان انجام داد ؟ پاسخ تمام این سوالات را در ادامه خواهیم داد.

آیا کنترل و هک گوشی امکان پذیر است ؟

هنگامی که بحث هک و کنترل از راه دور می شود. اولین سوالی که در ذهن افراد ایجاد می شود ، این است که آیا این کار امکان پذیر است ؟ در پاسخ به این سوال افراد مختلف با توجه به خوانده ها و شنیده های خود نظرات متفاوتی می دهند.

اما اگر در اینجا بخواهیم به طور خلاصه و بدون سردرگمی پاسخ دهیم، باید بگوییم که بله. هک گوشی تلفن همراه امکان پذیر است. حتی این کار از راه دور و بدون دسترسی به گوشی نیز قابل انجام است.

اما این که این کار چگونه انجام می شود ، یک بحث طولانی است و برای درک آن نیازمند دانش برنامه نویسی و دیگر مهارت های مربوط به هک هستید.

در واقع اگر بخواهید هک گوشی را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهید ، مدت طولانی برای یادگیری و انجام آن باید زمان بگذارید. اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی همیشه یک راه میانبری وجود دارد. در رابطه با هک گوشی هوشمند نیز برنامه های هک نقش میانبر را ایفا کرده و کار را برای افراد عادی راحت می کند.

برنامه نویسان حرفه ای با ساخت برنامه هایی برای هک و کنترل گوشی از راه دور ، این امکان را فراهم کرده اند که حتی افراد عادی نیز بتوانند عمل هک را انجام دهند.

برنامه هک گوشی چیست و چگونه کار می کند ؟

برنامه ای که قرار است یک گوشی موبایل (اندروید یا آیفون) را هک کند، باید بتواند دسترسی شما به عنوان هکر را به بخش های مختلف این دستگاه باز کند.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

هک گوشی می تواند معانی مختلفی داشته باشد. اما یکی از معمول ترین معانی آن عبارت است از: ایجاد دسترسی تایید نشده و بدون اجازه به تمام اطلاعات موجود در تلفن همراه دیگران.

سطح دسترسی که به گوشی موبایل فرد دیگری ایجاد شود بستگی به سطح دانش شما و یا نرم افزاری که از آن برای هک گوشی استفاده می کنید خواهد داشت. به طورمثال شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا نرم افزار هک گوشی قدرتمند می توانید به راحتی به گوشی دیگران نفوذ کنید.

اما این که چگونه می توان کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه و به طور کلی هک گوشی از راه دور و بدون نصب برنامه برروی گوشی هدف را انجام داد؟ سوال بعدی است که در ادامه پاسخ خواهیم داد.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را چگونه انجام دهیم؟

اما درباره این که چگونه می توان هک گوشی همسر بدون نصب برنامه در گوشی هدف را انجام داد؟ باید بگوییم این سوال جواب قطعی ندارد. به این معنی که شما بدون نصب هیچگونه برنامه ای برروی گوشی شخص مقابل نمی توانید این کار رانجام دهید. اما می توانید از راه دور و بدون این که فرد متوجه شود ، برنامه هک را برروی گوشی او نصب نمایید.

حتما تا به حال درباره ی هک به روش فیشینگ یا استفاده از تروجان ها و بدافزار ها شنیده اید. همانطور که می دانید برای به دست آوردن اطلاعاتی همچون رمزهای عبور ، هکرها اقدام به ساخت صفحات جعلی و یا ارسال بدافزارها برای هدف خود می کنند که به این طریق تمام اطلاعات موردنیاز در پشت پرده ضبط شده و برای هکر ارسال می شود.

شما نیز برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه می توانید از این روش ها استفاده کرده و به طریقی برنامه مورد نظر را برای همسر یا فرزندانتان ارسال نمایید.

کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

حال اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، باید بگوییم که تنها چاره استفاده از نرم افزارهایی است که قبلا به همین شکل طراحی شده و تیم پشتیبانی آن آموزش کامل برای نصب و ارسال را به شما می دهند.

برای این که در آخر مطلب شما را به مقصود رسانده و روشی برای کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه را آموزش دهیم ، باید یک برنامه مخصوص به این کار را معرفی کنیم ، تا مابقی راه را خودتان به راحتی طی نمایید.

معرفی نرم افزار کنترل گوشی بدون نصب برنامه PLC SPY

تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک گوشی بدون نصب برنامه در گوشی هدف وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان این کار را انجام داد ؟

خوشبختانه برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را برای هک گوشی طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند که با استفاده از آنها به راحتی می توان به هک گوشی دیگران پرداخت.

برنامه plc spy نیز یکی از برنامه هایی است که با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و عرضه شده است. این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که هک گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد.

توجه داشته باشید که عواقب استفاده از این برنامه برای افرادی به جز فرزندان ، به عهده برنامه نیست و تیم پشتیبانی در صورت متوجه شدن ، برنامه را غیرفعال خواهد کرد.

 

هک گوشی بدون

با استفاده از برنامه PLC SPY می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید. این برنامه به شما امکان مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه به لحظه، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. دانلود هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. و به این ترتیب هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزارplc spy

 

دیدگاهتان را بنویسید