کنترل گوشی دیگران از راه دور با نرم افزار plc spy

فیلتر اینستاگرام
فیلتر اینستاگرام حقیقت دارد ؟
جولای 6, 2018
هک گوشی دیگران از راه دور
هک گوشی دیگران از راه دور با استفاده از نرم افزار
جولای 10, 2018

کنترل گوشی دیگران از راه دور با نرم افزار plc spy

کنترل گوشی دیگران از راه دور

کنترل گوشی دیگران از راه دور را خیلی از افراد دوست دارند که انجام دهند و بتوانند گوشی افرادی که برایشان عزیز هستند نظارت کنند قبلا از برنامه ای با نام TeamViewer استفاده میکردند که سریع ترین و ساده ترین راه کنترل گوشی دیگران از راه دور بود اما مشکلی که این برنامه داشت باید آن را بروی گوشی فرزند نصب کنند .

یک ضعف دیگر که این برنامه دارد این است که قابل رویت است و فرزند شما میتواند آن را مشاهده نماید و متوجه حضور این برنامه در دستگاه گوشی خود میشوند .

کنترل گوشی دیگران از راه دور

برنامه تیم ویوئر یک اپلیکیشن برای مصارف شخصی به شمار می رود و این در حالی است نسخه تجاری آن  ۳۱٫۹۰ دلار قیمت دارد که با قیمت حال حاضر دلار 300 هزار تومان میباشد که آن چنان کارایی مخفی و نظارت بر گوشی های فرزندان را ندارد . کاربرانی که این مبلغ را پرداخت می کنند در واقع انتظاراتی که از  این اپلیکیشن را داشتند را به دست نیاورده اند .

برنامه کنترل گوشی دیگران از راه دور

plc spy یکی از قابلیت هایی که دارید این است که میتوان از آن برای برگزاری قرارهای کاری به صورت مجازی و از راه دور، مدیریت جلسه، حضور و غیاب آنلاین نیز استفاده کرد. اما نکته جالب توجه این برنامه ، استفاده از قابلیت اتصال از راه دور به دستگاه دیگر است.

plc spy به مانند نسخه قبلی همچنان سادگی اینترفیس را حفظ کرده و کار کردن با آن بسیار ساده است و با اضافه شدن برخی ویژگی ها جذاب تر هم شده است.

نصب آن که بسیار ساده است و حتی افراد غیرحرفه ای هم می توانند با دانلود آن و فشردن چند دکمه Next آن را نصب کنند.
زمانی که اپلیکیشن نصب شد، رابط کاربری برای کسی که می خواهد به دستگاه دیگری متصل شود و فردی که قرار است شخص دیگری از راه دور به دستگاه او وصل شود متفاوت می شود.

کنترل گوشی دیگران از راه دور ویژگی است که غیرحرفه ای ها هم میتوانند از آن به صورت ساده استفاده نمایند و آنها خیلی ساده تر می توانند رمز عبور برای برقراری ارتباط را پیدا کنند.

فردی که قرار است شخص دیگری را از راه دور کنترل کند و به دستگاه او وصل شود ابتدا سریال و شماره موبایل را از طریق پنل کاربری در اختیار می گذارد و سپس پس از چند ثانیه صفحه او برای شخصی که از راه دور شناسه و رمز را وارد کرده نمایش داده می شود. در این مرحله او قادر است نشانگر را به هر جای صفحه تکان دهد و هر کاری که بخواهد با آن گوشی انجام دهند. این تمام ماجرا نیست چرا که تیم plc spy  امکان ایجاد ارتباط ویدئویی، تبادل فایل و فضای یادداشت گذاشتن را برای دو طرف فراهم کرده است. همه چیز در استفاده از این نرم افزار امن و رمزگذاری شده است.

کنترل گوشی دیگران از راه دور

مکانیزم برنامه کنترل گوشی دیگران از راه دور

plc spy  از کلید تبادل RSA 2048 برای کلید عمومی/خصوصی استفاده می کند. الگوریتم AES دویست و پنجاه و شش بیتی نیز در این رمزگذاری دو طرفه مورد استفاده قرار گرفته است.

و اما قسمت مهم ماجرا که کنترل یک کامپیوتر یا گوشی  است. در این نسخه کاربران می توانند با یک گوشی اندرویدی، iOS و یا ویندوزی گوشی یا کامپیوتر فرد دیگری را تحت کنترل خود در آورند. سرعت انتقال فایل در این نسخه ۲۰ برابر سریعتر از نسخه های قبلی برآورد شده است و طبق اعلام شرکت این سرعت تا ۲۰۰ MB/s نیز می رسد.
اولین اپلیکیشنی است که امکان کنترل گوشی دیگران از راه دور با گوشی های اندروید و آیفون را فراهم کرده است.
امکان استفاده گوشی ها از plc spy  مسلما دامنه استفاده از این اپلیکیشن را وسیع تر می کند چرا که پس از این میتوانید با گوشی فرزندان خود را در هر جا که باشید  با لپتاپ یا تبلت یا کامپیوتر کنترل نمایید و حتی از این طریق به تبادل فایل با آنها بپردازید.

به این صورت والدین میتوانند هک تلگرام فرزندان خود را که بسیار دنبال آن هستند را انجام دهند

دیدگاهتان را بنویسید