کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو

مسیریابی
مسیریابی و گزارش ترافیک با برنامه Waze برای اندروید
اکتبر 25, 2017
بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور
اکتبر 29, 2017

کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو

کنترل و نظارت بر رانندگی

کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان و کسانی که تازه رانندگی را آموزش دیده اند میتواند ، به خصوص برای والیدین حائز اهمیت باشد چرا که روزانه شاهد تصادفات وحشتناکی در سرتاسر جهان هستیم اما در این بین آمار مربوط به تصادفات نوجوانان بین سنین 15 تا 19 از همه تصادفات بیشتر است.

دلایل زیادی باعث ایجاد این تصادفات می شود چون رانندگی با سرعت زیاد، نگاه کردن به گوشی هنگام رانندگی یا فرستادن پیامک و عواملی چون گوش دادن به ضبط صوت ماشین و نگاه کردن به فیلم هنگام رانندگی باعث وقوع چنین حوادثی می شود اما به راحتی شما میتوانید کنترل رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو را در دست بگیرید و مانع از رخ دادن حوادث حاد و بزرگ شوید.

طبق آمار سال گذشته که مرکز کنترل بیماریها و تصادفات در کشور ما  اعلام شده  است نزدیک به 3 هزار نفر از نوجوانان در سال پیشبر اثر تصادف ماشین در جاده ها جان خود را از دست داده اند که طبق بررسی های انجام شده روی دو هزار دانش آموز 28 مدرسه انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که حدود 68 درصد از دانش آموزان اعتراف کرده اند که حتی در تصادفات به مرز مردن هم رسیده اند که بررسی های انجام شده حاکی از آن است. که حدود 20 درصد از این تصادفات به دلیل حواس پرتی های ایجاد شده هنگام رانندگی رخ می دهد حواس پرتی هایی چون فرستادن پیامک، صبحت کردن با تلفن هنگام رانندگی یا نگاه کردن به فیلم و گوش دادن به آهنگ ها می باشد.

تنها  این تصادفات بر اثر حواس پرتی ها رخ داده است  بلکه حدود 30 درصد از تصادفات به خاطر سرعت بالایی که ماشین دارد رخ می دهد و در واقع عشق سرعت که بین نوجوانان موج می زد و تنها نزدیک 21 درصد از تصادفات به دلایلی دیگری بوده است. بنابراین اگر بتواند کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان داشته باشیدمی تواند بسیار کمک کند و  با استفاده از کنترل رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو به شما این امکان را می دهد که نگرانی های خود را کاهش دهید و علاوه بر دادن استقلال و آزادی به فرزندان خود آنها را زیر نظر داشته باشید.

کنترل و نظارت بر رانندگی

کنترل و نظارت بر رانندگی با ردیاب ماهواره ای

والدین میتوانند با خرید دستگاه ردیاب خودرو که دارای پنل کاربری میباشد از ویژگی های زیادی بهره مند شوید به عنوان مثال ردیاب آهنربایی یا ردیاب های قابل حمل که میتوانند شارژ را به مدت زمان مختلف نگه دارند  این امکان را به شما می دهد که بدون سیم کشی و در عرض چند دقیقه ردیاب را را در  هر جایی قرار دهید و علاوه بر ردیابی کردن ماشین می توانید  کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان خود و دیگر  مزایای ردیاب بهره مند شوید.

شما با نصب ردیاب خودرو و قرار دادن آن می توانید میزان سرعت رانندگی فرزندان خود را با وارد شدن به پنل کاربری ردیاب چک کنید و حتی شما می توانید با نصب نرم افزار ردیاب خودرو و وارد شدن به برنامه از مزایایی چون حداکثر سرعت ماشین، ریز حرکات و توقفات ماشین ، مدت زمان توقف ماشین و…. مطلع شوید و تمامی این اطلاعات برای شما به پنل کاربری و گوشی شما ارسال خواهند شد.

البته کنترل و نظارت بر رانندگی نوجوانان با ردیاب ماهواره ای خودرو تنها مربوط به کنترل رفتارهای بد فرزندان شما نمی شود ممکن است فرزندان شما پشت ماشین باشند و ناگهان ماشین خاموش شود و اطلاعاتی راجب خودرو نداشته باشند و بدلیل آنتن دهی بد تلفن نتوانند با شما تماس بگیرند کافیست با دستگاه ردیاب خودرو با شما در تماس باشند تا مشکل را حل کنید.

 

بازدیدها: 32

دیدگاهتان را بنویسید