کنترل فرزندان را در فضای مجازی به دست خود بگیرید

هک گوشی دیگران
هک گوشی دیگران با استفاده نرم افزار
ژوئن 5, 2018
جلوگیری از هک شدن
جلوگیری از هک شدن گوشی یا کامپیوتر
ژوئن 12, 2018

کنترل فرزندان را در فضای مجازی به دست خود بگیرید

کنترل فرزندان

با پیشرفت فناوری و ورود تکنولوژی های جدید مانند گوشی های هوشمند در زندگی ما راه های تازه ای نیز باز شده است. این راه های جدید می توانند بسیار خوب و یا بسیار بد باشند. اینترنت جزء فناوری هایی است که همیشه در حال گسترش است و یکی از طرفداران همیشگی این فناوری فرزندان کودک و نوجوان ما هستند که  اکثر زمان خود را در این فضا می گذراند. حال با توجه به این موضوع بسیاری از والدین در فکر کنترل فرزندان خود در فضای مجازی و اینترنت هستند. اگر شما هم نگران فعالیت های اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان در فضای مجازی هستید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. ما به شما راه های کنترل فرزندان در فضای مجازی را خواهیم گفت.

در دسترس بودن امکاناتی همچون گوشی های هوشمند

با توجه به این که این روزها دسترسی به فناوری بسیار راحت تر از پیش شده است، باید به والدین حق داد که نگران فرزندان خود باشند و برایشان مهم باشد که بدانند فرزندانشان در این فضا با چه کسانی در ارتباط هستند. زیرا که امروزه انواع تبلت و گوشی های هوشمند را در دست فرزندانشان می بینند که مشتاقانه در حال یادگرفتن نحوه ی کار با آن هستند.

به علاوه تمام اینها، دسترسی راحت کودکان و نوجوانان به انواع نرم افزار ها و نصب انواع بازی، دسترسی ساده به اینترنت که خود دنیای لامتناهی است نیز مزید بر علت شده تا این بحث را جدی تر از گذشته دنبال کنیم و با راه اندازی سامانه مراقبت از خانواده PLC SPY سعی کرده ایم در زمینه کنترل فرزندان به والدین کمکی شایان کنیم.

کنترل فرزندان در فضای مجازی

با توجه به تمام مواردی که در بالا گفتیم، اکنون این سوال برای والدین ایجاد می شود که بهترین روش برای کنترل فرزندان در فضای مجازی چیست؟ چگونه این کار را انجام دهیم تا به روحیه آن ها نیز آسیب نرسد. برای پاسخ به این سوال در ادامه خلاصه ای از گفتگوی یکی از روانشناسان مطرح کشور در یک سمینار را برای شما آورده ایم.

دکتر محسن اصغری در ابتدای گفتگو از والدین می پرسند که حتما تا به حال از این روش استفاده کرده اید، که به فرزند خود می گویید اگر در طول هفته به زمان مقرر شده برای بازی با گوشی یا تبلت پایبند بودی، آخر هفته زمان بیشتری در اختیارت قرار می دهم. و اگر از قانون سرپیچی کردی از حداقل زمان تعیین شده محرومت می کنم.

دکتر اصغری در ادامه می گویند: این روش یکی از روش هایی است که به وفور در بین والدین برای نظارت بیشتر بر فعالیت های مجازی فرزندانشان دیده می شود. اما باید بدانید که طبق پژوهش محققان دانشگاه گلف، مشوق قرار دادن دستگاه های دیجیتال و محروم کردن از آنها نه تنها روش خوبی نیست بلکه یکی از پرخطر ترین روش ها نیز محسوب می شود. چرا که طبق این تحقیق کودکانی که والدینشان از این روش استفاده می کردند، زمان بیشتری را به تبلت، گوشی و بازی های رایانه ای اختصاص می دادند.

این پژوهشگر ها معتقدند که این موضوع دقیقا شبیه استفاده از شکلات به عنوان مشوق می باشد. با ارائه شکلات به عنوان مشوق و محروم کردن کودک از آن به عنوان تنبیه، فقط توجه کودک را بیشتر و بیشتر جلب شکلات می کنید. اگر از شکلات به عنوان مشوق استفاده کنید، کودک شما هیچ وقت هویج را انتخاب نخواهد کرد. همین اتفاق درمورد دستگاه های دیجیتال نیز صدق می کند.
زمانی که تبلت، موبایل و ایکس باکس را به عنوان منبع تشویق و تنبیه انتخاب می کنید، قطعا فرزند شما درس خواندن یا ورزش کردن را انتخاب نمی کند. وقتی شما گوشی یا اینترنت را به عنوان تنبیه از فرزندتان دریغ می کنید، آنها تلاشی برای معقولانه حل کردن مسئله و گفتگو با شما نمی کنند. ( همانطور که خود شما این کار را نکردید ) در این حالت فرزندتان با شما صحبت نخواهد کرد و نقش همان کودک یا نوجوان غیرقابل اعتماد، نافرمان و قانون شکنی را بازی خواهد کرد که شما پیش تر آنها را به همین رفتارها متهم کرده اید.

حالا شما به عنوان والدین باید چه کارهایی را انجام دهید؟

اول از همه بهتر است که از اعمال کنترل و زور دست بردارید و به طور هوشمندانه ای از خود اینترنت برای کنترل فرزندان در اینترنت استفاده کنید. منظور من استفاده از اپلیکیشن های کنترل فرزندان است.

دانلود برنامه هک گوشی

دوما به عنوان والدین اول از خودتان شروع کنید. اگر با خودتان صادق باشید، می بینید که شما هم به قوانین مقرر شده پایبند نیستید و سر میز غذا، تفریحات بیرون از منزل، مهمانی ها و دوره همی ها به سراغ گوشیتان می روید. این رفتارهای شما الگویی می شود برای فرزندانتان و آن وقت است که دیگر کاری از دستتان بر نمی آید.

سوما باید ببینید که آیا تا به حال به همان اندازه که کودک یا نوجوانتان را از ممنوعات منع کرده اید، فعالیت جایگزین هم ارائه داده اید؟ چه قدر ورزش، فعالیت هنری و مطالعه را خودتان الگوسازی کرده اید؟ آیا وقت و انرژی ای صرف کرده اید تا فرزندتان طعم شیرین تجربه ی مسابقات ورزشی را بچشد؟

کنترل فرزندان با برنامه PLC SPY

تا به اینجا صحبت های اقای دکتر اصغری را خواندید و باروش های کنترل فرزندان در فضای مجازی آشنا شدید. حال می خواهیم صحبت های مهندس زهرا ریحانی، کارشناس IT را درباره استفاده از برنامه های کنترلی بخوانیم:

به نقل از باشگاه خبرنگاران، مهندس زهرا ریحانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: کنترل فرزندان در فضای مجازی توسط  والدینشان و به وسیله برنامه های مجاز و عملی می تواند بهترین شکل نظارت والدین بر فرزندان باشد.

زهرا ریحانی ادامه داد: نرم افزارهایی با قابلیت مدیریت بر خطرات احتمالی در فضای مجازی وجود دارند که می توانند والدین و مدیران را در این امر یاری کنند. بیشتر نرم افزارهای ضد بد افزار و همینطور محصولات دیواره ی آتش دارای ویژگی کنترل فرزندان می باشند که این قابلیت به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را در زمان کار با اینترنت، از خطرات آن حفظ کنند. اما متاسفانه پدر و مادرها به دلیل نداشتن آگاهی از این امکان به ندرت استفاده می کنند.

یکی از نرم افزار هایی که می تواند در این زمینه به شما والدین کمک کند نرم افزار PLC SPY می باشد که توسط کارشناسان سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار شما والدین عزیز قرار گرفته است تا بتوانید با توجه به محیط نامطمئن شبکه های مجازی و محیط بیرون از خانه بر فعالیت های فرزندان خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار امکان نظارت بر پیامکها، لیست تماس ها، تصاویر موجود در گالری و مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام را به شما می دهد.

برنامه plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

هک اندروید

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود برنامه هک گوشی PLC SPY می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره تلفن با نرم افزار plc spy

برخی از قابلیت های برنامه نظارت بر خانواده  PLC SPY

  • فیلتر کردن صفحات وب و پست الکترونیک در صورتیکه حاوی لغات کلیدی نامناسب باشد.
  • تعیین محدودیت زمانی روزانه در استفاده از اینترنت و بازی ها و …
  • ردیابی و مشاهده موقعیت مکانی دقیق
  • تعیین محدوده جغرافیایی مجاز و غیر مجاز
  • دریافت لیست تمام مخاطبین و تماس های گوشی فرزند
  • دریافت تمام پیامک ها حتی پیامک های حذف شده توسط فرزند
  • کنترل و مشاهده فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و …

بازدیدها: 623

دیدگاهتان را بنویسید