کنترل دوربین گوشی بدون دسترسی از طریق نرم افزار

کنترل تلگرام
کنترل تلگرام دیگران از راه دور امکان پذیر است ؟
ژانویه 26, 2019
اپل ایرپاد وسیله ای برای جاسوسی از طریق قابلیت Live Listen در گوشی های آیفون
ژانویه 30, 2019

کنترل دوربین گوشی بدون دسترسی از طریق نرم افزار

کنترل دوربین گوشی
این روزها گوشی های موبایل قابلیت ها و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند که یکی از آن ها قابلیت کنترل دیگر دستگاه ها با استفاده از تلفن همراه می باشد. این دستگاه ها می تواند یک دوربین یا یک تلوزیون هوشمند و یا حتی یک اتوموبیل و تمام وسایل یک خانه هوشمند باشد. به طور کلی می توان گفت که امروزه با استفاده از تلفن همراه هر وسیله و دستگاه هوشمندی را می توان کنترل نمود. اما امروز در این مطلب قصد داریم درباره کنترل دوربین گوشی از راه دور و با استفاده از یک گوشی موبایل دیگر صحبت کنیم.

کنترل گوشی از راه دور

یکی از مهم ترین امکاناتی که این روزها گوشی های هوشمند در اختیار کاربرانشان قرار می دهند، قابلیت کنترل گوشی از راه دور می باشد که با استفاده از نرم افزارهایی خاص می توان این کار را انجام داد، که انواع این نرم افزار ها را در مطلبی پیش از این معرفی کرده ایم. همچنین با استفاده از گوشی های هوشمند این امکان را دارید تا به طور خاص برخی از قسمت های گوشی شخص دیگری را از راه دور کنترل نمایید. به طور مثال شما با استفاده از نرم افزارهایی خاص می توانید به شنود مکالمات و یا صداهای اطراف دستگاهی دیگر بپردازید و یا می توانید از راه دور کنترل دوربین گوشی موبایل دیگری را به دست بگیرید. در ادامه دو نرم افزار معروف در این زمینه را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آنها می توانید کنترل دوربین گوشی دیگران را به دست بگیرید.

کنترل دوربین گوشی از راه دور

شاید با خود فکر کنید که کنترل دوربین گوشی یک شیوه جاسوسی و ناپسند است، اما باید بگوییم که همیشه اینطور نیست و هر کار یا وسیله ای جنبه های خوب یا بد دارد که نحوه استفاده ما از آن ابزار خوب یا بد بودن کار ما را مشخص می کند. به عنوان مثال از نرم افزارهای کنترل دوربین گوشی در مواقعی که خانه نیستید و به هر دلیلی مثلا این که بچه های کوچکی در خانه دارید و می خواهید از وضعیت آن ها آگاه باشید می توانید استفاده کنید و یک گوشی یا تبلتی را در خانه بگذارید و از راه دور، توسط دوربین گوشی فعلیت های کودکان خود را مشاهده نمایید.
کنترل دوربین گوشی
از آنجا که استفاده از نرم افزارهای کنترل دوربین گوشی، به اندازه دوربین های مداربسته پیچیدگی ندارد و هزینه بسیار کمتری را نیز باید برای آن ها پرداخت کرد، تاکنون کاربران زیادی جذب این نرم افزارها شده اند. برنامه Remote Camera یکی از همین نرم افزارهاست که در ادامه درباره قابلیت ها و نحوه کار با آن صحبت خواهیم کرد.

برنامه Remote Camera

ریموت کمرا یک نرم افزار کنترل دوربین گوشی از راه دور می باشد که با ایجاد ارتباط بین دو گوشی این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید از طریق یک گوشی تصاویر اطراف گوشی دیگر را مشاهده کنید. این برنامه طوری طراحی شده است که به شما امکان مشاهده تصاویر را تا شعاع 13 متری بیشتر نمی دهد، این یعنی تقریبا اندازه یک اتاق کودک و یا یک خانه معمولی. برنامه Remote Camera یک نرم افزار کاربردی است که بیشتر در جهت کنترل فرزندان می توان از آن استفاده کرد. برای استفاده از این برنامه می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید:
  1. ابتدا نرم افزار را در هر دو گوشی تلفن همراه نصب نمایید. (این امکان هم وجود دارد که برنامه را فقط در گوشی هدف نصب کنید و سپس با استفاده از مرورگر کامپیوتر به کنترل دوربین گوشی بپردازید)
  2. در گوشی موبایل خود که نقش کنترل کننده را دارد، گزینه “Server” را فعال نمایید.
  3. سپس در گوشی هدف یا کنترل شونده، به دنبال نام یا آدرس موبایل خود گشته و بعد از یافتن، آن را انتخاب کنید. (می توانید آدرس دستگاه را در مرورگر خود وارد کنید)
  4. بعد از برقراری اتصال، می توانید تصاویر دوربین دوم یا کنترل شونده را در دوربین گوشی خود مشاهده کنید و با به این ترتیب توانسته اید به کنترل دوربین گوشی از راه دور بپردازید.

برنامه Phone Camera Remote CCTV Pro

این نرم افزار هم یکی دیگر از نرم افزارهای کنترل دوربین گوشی می باشد که نسبت به ریموت کمرا، قدرتمند تر و قوی تر عمل کرده است. این برنامه علاوه بر مشاهد تصاویر اطراف دوربین کنترل شونده، به شما امکان گرفتن عکس و فیلم و ذخیره آن ها و حتی انتشار هم زمان آن ها را نیز می دهد. همچنین این برنامه دارای قابلیت تصویر برداری خودکار می باشد که به شما این امکان را می دهد تا یک تایم خاص را مشخص کنید و نرم افزار به طور خودکار در آن تایم تصویر برداری را شروع و به پایان برساند. روش نصب و کار با این برنامه تقریبا شبیه به برنامه Remote Camera می باشد و چندان تفاوتی با هم ندارند. در صورت تمایل می توانید این برنامه ها را از لینک هایی که برای شما قرار داده ایم دانلود نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی PLC SPY

برنامه plc یکی دیگر از نرم افزارهای کنترلی و نظارتی است که در آخرین به روزرسانی خود قابلیت کنترل دوربین گوشی را نیز در اختیار کاربرانش قرار داده است. این برنامه در واقع یک برنامه هک گوشی می باشد، که توسط سامانه کنترل فرزند با هدف نظارت بر فرزندان ساخته شده است. plc دسترسی شما را به عنوان والدین به تمام قسمت های گوشی فرزندتان باز می کند. برای نصب نسخه جدید این برنامه برروی گوشی فرزندتان نیازی به دسترسی مستقیم به موبایل او ندارید و تنها کافیست این برنامه را با آیکون دلخواه مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، ارسال کنید تا او بر روی برنامه کلیک کند و به محض کلیک برنامه به طور خودکار نصب و سپس از منوی گوشی فرزند پنهان می شود.
برنامه هک گوشی plc spy علاوه بر این، سامانه کنترل فرزند در نسخه جدید خود امکان عودت هزینه را در صورت نارضایتی کاربران عزیز، قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه PLC SPY می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

هک با شماره با نرم افزار PLC SPY

بازدیدها: 310

دیدگاهتان را بنویسید