پیدا کردن گوشی اندروید با چند روش امکان پذیر است

بازاریابی تاثیر گذار
ترفندهایی برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام برای بازاریابی تاثیر گذار
فوریه 13, 2018
خودروهای هیبرید
خودروهای هیبرید برتر سال ۲۰۱۸ در بازار جهانی
فوریه 19, 2018

پیدا کردن گوشی اندروید با چند روش امکان پذیر است

پیدا کردن گوشی اندروید

روش معمول پیدا کردن گوشی اندروید این است که از قبل بروی آن نرم افزار ردیابی کنید حال اگر روی گوشی خود برنامه ردیابی نصب نکرده باشید و آن را گم کنید یا دزدیده شود، چطور آن را ردیابی و پیدا می‌کنید؟

اگر به دنبال برنامه ای برای پیدا کردن گوشی اندروید خود رفته باشید به احتمال زیاد برنامه‌‌های ضد سرقت و پیدا کردن گوشی زیادی در Google play وجود دارد را استفاده کرده اید که می‌توانند گوشی‌تان را زمانیکه گم و یا دزدیده می‌شود ردیابی و پیدا کنند. اما این اپلیکشن ها برای زمانی است که شما گوشی خود را گم نکرده باشید و نیاز به ردیابی آن نداشته باشید با توجه به این خیلی از مردم زمانی به وجود این برنامه‌ها پی می‌برند که گوشی خود را از دست داده‌اند. که دیگر خیلی دیر است.

پیدا کردن گوشی اندروید بعد از گم و یا دزدیده شدن

هنگامی که شما به دنبال راهی میگردید که گوشی خود را پیدا کنید با توجه به اینکه برنامه‌‌های ریکاوری را نیز نصب نکرده باشید، باز هم راه‌هایی برای کنترل از راه دور و ردیابی گوشی اندروید خود وجود دارد.

 راه‌های مختلفی که گوشی اندرویدی را به صاحبش برمیگرداند:

۱- روش اول : ابتدا از از قسمت مدیریت دستگاه اندروید گوگل، گوشی اندرویدی خود را ردیابی کنید.

پیش نیاز ها برای این روش

  • دستگاه به اکانت گوگل‌تان وصل شده باشد.
  • دستگاهتان به اینترنت وصل باشد.
  • به مدیریت دستگاه (ADM) خود اجازه داده باشید که محل دستگاهتان را مشخص کند (به طور پیش فرض on است) تغییر این گزینه در قسمت تنظیمات برنامه گوگل است.
  • به مدیریت دستگاه (ADM) خود اجازه داده باشید که دستگاهتان را قفل و اطلاعات آن را پاک کند (به طور پیش فرض off است).

قابلیت مدیریت دستگاه اندرویید (ADM) ابزار رسمی و ساده گوگل برای پیدا کردن گوشی اندروید است. با استفاده از این قابلیت بدون نیاز به نصب برنامه‌ای قادر به ردیابی گوشیتان است. برای این کار شما ابتدا گوشی خود را باید قبل از سرقت یا گم کردن ، به حساب گوگل خود متصل کرده باشید  خوب الان شما باید در حالیکه به اکانت خود وصل هستید سایت Android Device Manager را ببینید وقتی سایت لود شد به صورت اتوماتیک گوشیتان را ردیابی می‌کند. اگر چندین دستگاه را ثبت کرده‌اید از منوی لیست کشویی دستگاه گم شده را انتخاب کنید.

در این اواخر گوگل قابلیت ها و ویژگیهای (ADM) را به نتایج جستجوی خود اضافه کرده است. بدین وسیله خیلی سریع می‌توانید موقعیت گوشی ثبت شده خود را در نتایج جستجو پیدا کنید. با جستجوی این عبارت “where is my phone” ، گوگل نقشه‌ای کوچک در بالای نتایج جستجو نشان می‌دهد که موقعیت گوشیتان را در آن به نمایش می‌گذارد. می‌توانید زنگ گوشیتان را با کلیک روی “Ring” در پایین سمت چپ به صدا درآورید.

بنابراین خیلی راحت و سریع می‌توانید گوشی خود را پیدا کنید. ولی برای دیدن تمام گزینه‌های این برنامه باید به نسخه کامل ADM بروید.

با استفاده از ADM می توانید به ردیابی گوشی اندرویدی ثبت شده‌تان بپردازید، گوشیتان را به صدا درآورید و اطلاعات آن را پاک کنید (که به صورت دستی فعال است). گذشته از این، ADM گزینه‌های زیادی برای کنترل از راه دور ارائه نمی‌دهد. امید است که گوگل این ابزار را گسترش دهد و ویژگیهای جدیدی را معرفی کند، مثل عکس گرفتن در شرایطی که گوشی به سرقت رفته و می‌خواهید عکس کسی که گوشیتان را برداشته ببینید.

اگر در چنین شرایطی که گوشیتان گم شده است و لب تاپی کنارتان نیست می‌توانید از گوشی اندروییدی دیگری برای ردیابی آن استفاده کنید. به جای استفاده از مرورگر موبایل می‌توانید از برنامه Android Device Manager استفاده کنید. اگر این برنامه در آن گوشی نبود، این برنامه را از این لینک دانلود کنید. برای ثبت نام هم می‌توانید از حالت مهمان و حساب گوگل خودتان استفاده کنید. الان قادرید که گوشی گم شده خود را ردیابی کنید، آن را به صدا درآورید یا اطلاعاتتان را پاک کنید.

ممکن است به چندین دلیل نتوانید با این روش موقعیت دستگاه خود را پیدا کنید. شاید گوشی‌تان به اینترنت وصل نیست یا خاموش باشد. در این شرایط به تلاشتان برای ردیابی آن ادامه دهید تا دوباره به سرویسهای گوگل وصل شود.

در چنین شرایطی که گوشیتان دزدیده شده است، ممکن است که سارق، ارتباط گوشی با حساب کاربری گوگل شما را قطع کرده باشد، اگر این طور باشد نه با  Android Device Manager و نه با هیچ یک از ابزارهای ردیابی نخواهید توانست موقعیت گوشی خود را پیدا کنید. برای ردگیری دستگاهتان ضروری است که به اکانت گوگلتان وصل باشد.

۲-روش دوم :برای روش اول شما میبایست قبل از گم شدن گوشی خود حساب گوگل را در گوشی خود فعال میکردید و یک بار حداقل وارد حساب و جیمیل خود می شدید حال اگر که این کارها را نکرده باشید و برنامه ای هم از قبل داخل آن نصب نکرده باشید چه کاری باید انجام دهید ؟

تنها یک روش برای پیدا کردن گوشی اندروید و همچنین گوشی های آیفون وجود دارد که میتوان از طریق IMEI گوشی خود موقعیت دقیق آن را پیدا کنید . برنامه PLC SPY در واقع برنامه ای برای کنترل و مراقبت از فرزندان طراحی و ساخته شده است اما شما میتوانید با استفاده از شماره سریال گوشی خود چه اندروید و چه IOS موقعیت مکانی آن را پیدا کنید برای دریاف این برنامه شما میتوانید بروی لینک PLC SPY کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر منتقل شوید.

پیدا کردن گوشی اندروید

بازدیدها: 19

دیدگاهتان را بنویسید