پیام های پاک شده را چگونه و از چه طریق مشاهده نماییم ؟

دولت الکترونیک
دولت الکترونیک چیست و چگونه عمل میکند
سپتامبر 9, 2018
اشتباهاتی که باعث هک شدن می شوند را بشناسید و آنها را رفع کنید
سپتامبر 12, 2018

پیام های پاک شده را چگونه و از چه طریق مشاهده نماییم ؟

پیام های پاک شده

برخی از افراد دوست دارند و به دلایل مختلف پیام های پاک شده گوشی خود یا دیگران را مشاهده کنند ، پیام های شامل همان اس ام اس و یاپیام های شبکه های اجتماعی است و پیامکهای که از طریق سیم کارت ارسال شده  یا اس ام یکی از قدیمی ترین راه های ارتباطی از طریق تلفن های همراه است .

در حال حاضر پیام رسانهای زیادی به بازار آمده اند که دیگر نمیتوان گفت تمام افراد از اس ام اس استفاده میکنند و به جای آن  از اپلیکیشن های پیام رسانی مبتنی بر وب، همچون واتس اپ، تلگرام یا فیس بوک مسنجر استفاده می کنند، اما هنوز هم موارد استفاده خود را دارد. پاک شدن پیامک ها به صورت ناخواسته می تواند در برخی موارد برای ما مشکلاتی را ایجاد کند که با ریکاوری پیامک تا حدودی می توان به برخی از آن ها دست یافت. اما قصد ما در اینجا معرفی برنامه ریکاوری پیامک ها نیست. ما در این مطلب قصد داریم تا روشی را برای مشاهده پیامک های پاک شده در گوشی دیگران معرفی کنیم که در ادامه در رابطه با آن صحبت نموده و به بررسی آن خواهیم پرداخت.

مشاهده پیام های پاک شده

همانطور که می دانید یکی از روش های مشاهده پیام های پاک شده ، انجام عمل بازیابی یا همان ریکاوری اس ام اس ها می باشد. اما این روش در صورتی امکان پذیر است که شما گوشی مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید و همچنین از یک برنامه ریکاوری قدرتمند نیز بهره ببرید. این روش ریکاوری پیام در زمان هایی کاربرد دارد که شما بخواهید پیامک های پاک شده گوشی خود را بازیابی کنید. ما در گذشته در رابطه با چگونگی بازیابی پیامک های پاک شده در تلفن های همراه مفصلا صحبت کرده و روش انجام آن را به صورت تصویری نیز بیان نموده ایم که علاقه مندان می توانند از طریق لینک مشخص شده به مطالعه روش انجام آن بپردازند.

اما اگر ما بخواهیم به صورت مخفیانه اقدام به مشاهده پیامک های پاک شده فرد دیگری نماییم، باید چه اقدامی انجام دهیم؟ یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار، استفاده از سامانه مراقبت از خانواده است. برنامه نرم افزار PLC که برای کنترل فعالیت فرزندان در فضای مجازی تلفن های همراه طراحی و عرضه شده است، می تواند اطلاعات کامل و جامعی را از تمامی فعالیت های فرزند شما در فضای مجازی به شما بدهد که یکی از آن ها، امکان مشاهده پیامک های ارسالی و دریافتی و حتی پیامک های پاک شده است.

پیام های پاک شده

برنامه PLC یکی از قابلیت هایی که دارد به شما امکان این را میدهد که پیام های پاک شده را از راه دور بدون اینکه فرد مورد نظر متوجه شود ، مشاهده نمایید که میتواند یک روش کنترلی خوب برای فرزندان باشد چراکه همیشه پیامهایی پاک میشوند که در آن صحبتهایی از کارهای خطرناک یا غیر اخلاقس وجود دارد که دوست ندارند کسی آنها را ببینید و از دیده شدن این پیامها هراس دارند .

مشاهده امکانات برنامه PLc

با نصب و استفاده نرم افزار plc میتوانید از راه دور بدون اینکه فرزند شما متوجه کنترل و نظارت شما بروی گوشی خود شود روی تلفن همراه فرزند خود، می به سادگی از کلیه پیامک هایی که او ارسال یا دریافت می کند آگاه شده و علاوه بر آن، امکان مشاهده پیامک های پاک شده را نیز داشته باشید. امکانات برنامه PLC به همین جا ختم نمی شود و شما علاوه بر لیست پیامک ها، توانایی مشاهده لیست تماس ها و مخاطبین را به همراه لیست تماس های حذف شده نیز خواهید داشت. لازم به ذکر است که تمامی این فعالیت ها به صورت مخفیانه صورت خواهد گرفت و در گوشی هدف، مطلقا چیزی مشاهده نخواهد شد.

امکان کنترل کامل روی تلفن همراه با استفاده از برنامه PLC فراهم شده است و کاربران می توانند با استفاده از این برنامه نظارت جامعی را روی تلفن همراه هدف خود داشته باشند. امکان کنترل و هک تلگرام، کنترل پیام های اینستاگرام، پیام های واتس اپ، نظارت بر فعالیت در شبکه های اجتماعی، نظارت بر فعالیت در پیام رسان ها، آگاهی از موقعیت دقیق روی نقشه، نظارت بر برنامه های نصب شده و سایر موارد که در بخش امکانات برنامه PLC قابل مطالعه است، تنها بخشی از خدمات پر شماری است که سامانه مراقبت از خانواده به کاربران خود ارائه می دهد.

هک اس ام اس ها نیز روش دیگری برای انجام این کار است که با استفاده از برنامه های مختلفی قابل انجام است. اما با توجه به پیچیدگی استفاده از برخی از این برنامه ها، چندان توصیه نمی شود. ما در گذشته در رابطه با چگونگی هک پیامک ها نیز مباحثی را ارائه داده ایم که علاقه مندان می توانند از طریق لینک مشخص شده به مطالعه این مباحث نیز بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید