پیام رسان ایرانی برای جایگزینی تلگرام

ترخیص خودرو
مراحل ترخیص خودرو به همراه نرم افزار پلیس یاب
ژانویه 3, 2018
هکر
چگونه هکر شویم
ژانویه 9, 2018

پیام رسان ایرانی برای جایگزینی تلگرام

پیام رسان ایرانی

با توجه به فیلتر تلگرام که به گفته مسئولان در روزهای آتی باز خواهند شد اما اگر باز نشود پیام رسان ایرانی برای جایگزینی تلگرام  میتواند کدام یک از پیام رسان های ایرانی باشد ؟

در این مطلب قصد داریم به معرفی پرکاربردترین برنامه های پیام رسان ایرانی بپردازیم که در صورت تمایل از این برنامه ها استفاده کنید. البته همانطور که می دانید امنیت و ضد هک بودن تلگرام توانسته بود آن را در بین کاربران بسیار محبوب کند اما این برنامه های پیام رسان ایرانی و یا نسخه های ایرانی تلگرام مانند تلگرام طلایی و یا هاتگرام، طبیعتا نمیتوانند امنیت تلگرام اصلی را داشته باشند.

پیام رسان ایرانیمعرفی برنامه های پیام رسان ایرانی

1-ساینا

ساینا یکی از این برنامه‌های پیام رسان ایرانی است که کار اصلی این اپلیکیشن همانطور که میدانید پیام رسانی است و علاوه بر قابلیت‌هایی که شبکه اجتماعی موبایلی دارند، مزیت تماس به تمامی خطوط تلفنی ثابت و همراه در جهان را دارد پیام رسان ساینا در خانواده شبکه ‌های اجتماعی است و این قابلیت را دارد که کارکردهای شبکه اجتماعی پیام‌ رسان را به صورت بومی در اختیار مردم قرار دهد؛ امکان تبادل پیام گروهی از دیگر ویژگی‌های اولیه این اپلیکیشن است؛ علاوه بر آن، داشتن بازار استیکر، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که بتوانند از استیکرهایی که خودشان طراحی کرده‌اند هم استفاده کنند و نیز مجموعه ‌ای از استیکرهای بومی با رنگ و بوی قومیت‌ های مختلف در این برنامه طراحی شده است.یکی از بهترین مزیت های این پیام رسان بازار استیکر است که شما براحتی میتوانید استیکرای خود را بسازید.

2- بیسفون

بیسفون یک پیام‌ رسان بومی است با استیکرها و شکلک‌های بسیار جذابی که به صورت بومی طراحی شده توانسته محبوبیتی برای خود نزد کاربران به دست آورد اصول طراحی و توسعه یک اپلیکیشن خوب در این پیام رسان ایرانی را رعایت شده است و در سطح استانداردهای جهانی ساخته شده است و این همان چیزی است که پیسیفون را از نمونه های خارجی متمایز می‌کند،. رنگ ‌بندی مناسب بصورت رنگ‌ های زنده، چیدمان منظم اجزای صفحه، آیکن‌های مناسب، جلوگیری از بکارگیری جزئیات و شلوغی و همچنین فونت مناسب را نیز میتوان از مزیت خوبی این نرم افزار دانست.در این اپلیکیشن حجم اشتراک‌گذاری فایل ‌ها و گفتگو ها بسیار زیاد است و جابه‌جایی سریع بین صفحات و استفاده راحت از امکانات موجود از دیگر ویژگی ‌های آن محسوب می‌شود؛ انتخاب تصویر پروفایل و عملیاتی همچون بروزرسانی لیست مخاطبین، حذف تاریخچه مکالمات و غیرفعال کردن حساب کاربری نیز در این اپلیکیشن قابل انجام خواهد بود. همچنین استیکرهای طراحی شده برای این نرم افزار غالباً مربوط به آیین و رسوم و مراسم مذهبی ایران و فارسی و کار کاریکاتوریست های مطرح ایرانی مانند هادی حیدری، بزرگمهر حسین پور و کامبیز درم بخش است. اما به خاطر عدم اطلاع رسانی صحیح و مناسب، این نرم افزار خوب ایرانی ناشناخته مانده است و تعداد کمی از افراد از آن استفاده می کنند.

3-قاصدک

برنامه موفق «قاصدک» ویژه چت و ارتباط دو طرفه کاربران بر مبنای وب طراحی و راه اندازی شده است.
ویژگی این پیام رسان ایرانی این ، داشتن تالار گفتگو است که در آن افراد به صورت مجازی با یکدیگر در ارتباط هستند و برای حفظ حریم خصوصی کاربران هیچ شماره ای از افراد قابل رویت نیست و هیچ فایلی در سرور این پیام رسان ذخیره نمی شود. یکی دیگر از قابلیت های جالب این برنامه این است که تمامی مطالب این اتاق گفتگو و نرم افزار پیام رسان «قاصدک» قابل کنترل است اما در آن از مکانیزم هایی غیر از فیلترینگ هوشمند، استفاده شده است. فیلترینگ هوشمند بر روی شبکه های صوت و تصویر و پیام رسان، کندی ایجاد می کند و به همین دلیل از این مکانیزم، برای نرم افزار پیام رسان استفاده نشده و زیرساخت اپلیکیشن «قاصدک»، قدرتمند است.

4-سروش

اولین پیام رسان ایرانی برنامه سروش بئه است که میتوان گفت  پرمخاطب‌ترین پیام رسان دربین برنامه های ایرانی است که توانسته است نزدیک دو میلیون مخاطب داشته باشد ویژگی منحصر به فرد این پیام ریان این است که هر ماه خدمات متنوع و کاربردی جدیدی ارائه می‌کند.

خدمات پیام رسان ایرانی سروش عبارتند از :

  • مکان یابی
  • خرید شارژ
  • سرویش آب و هوا
  • پرداخت قبوض
  • تماس رایگان
  • ویژگی های یک برنامه پیام رسان

بازدیدها: 53

دیدگاهتان را بنویسید