پاوربانک همراه هوشمند با ظاهری شبیه به قلم لمسی

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی با نرم افزارهای کاربردی
نوامبر 16, 2017
نظارت و کنترل فرزندان با برنامه کاربری SPY
نوامبر 18, 2017

پاوربانک همراه هوشمند با ظاهری شبیه به قلم لمسی

پاوربانک همراه

با تازگی پاوربانک همراه هوشمندی با ظاهری شبیه به قلم لمسی ساخته و طراحی شده که با قابلیت های خود و شرایط استفاده از برالی همه لذت بخش بوده است.

خرید وسایل هوشمند و کاربردی مثل این پاوربانک همراه که به صورت همزمان می توان چندین کار را انجام داد همیشه جالب و فوق العاده است. در واقع قلم لمسی گوشی ChargeWrite به عنوان یک خودکار همه کاره است که هم می توانید با آن بنویسید و هم بعنوان قلم لمسی گوشی از آن استفاده کنید و علاوه بر این امکان شارژ کردن تلفن همراه را به شما می دهد.

استفاده از پاوربانک همراه ChargeWrite

به احتمال زیاد پیش آمده است که گوشی در محل کارتان بارها به شارژ گوشی به اتمام رسیده است و باعث خاموش شدن آن شده اند با توجه به اینکه شارژر همراه خود ندارید و نه می توانید بدون گوشی کار کنید چاره چیست دستگاهی به نام  ChargeWrite وجود دارد که در واقع یه پاوربانک همراه که به شکل یک خودکار طراحی شده است این دستگاه همکاره است و میتواند کارهایی که در بین روز برای شما پیش می آید انجام دهد.

پاوربانک همراه

این پاوربانک همراه یک باتری داخلی دارد و با حافظه داخلی 16 گیگابایتی که دارد بعنوان یک فلش همراه هم محسوب می شود. این قلم را حتی می توانید به تلفن همراه خود وصل کنید تا بعنوان یک پاور بانک همراه گوشی شما شارژ شود.

با توجه شکلی که دارد و در که  مشاهده می کنید بعنوان خودکار استفاده می شود و به راحتی می توانید با آن بنویسید.

با از کار افتادن cd , dvd هر شخصی برای استفاده های خود یک  فلش همراه دارد تا  اینکه بتواند همیشه اطلاعات خود را به همراه داشته باشند. یا فیلم و تصاویر موردعلاقه خود را داخل آن ذخیره کنند. ChargeWrite دارای حافظه 16 گیگابایت است که می توانید به راحتی با توجه به داشتن پورت USB آنرا به لپ تاپ، کامپیوتر، تلویزیون وصل کنند.

این پاوربانک همراه به عنوان قلم صفحه نمایشگر های لمسی نیز به کار میرودبه راحتی با آن کارهای گوشی خود را انجام دهید و بدون آنکه صفحه گوشی را لمس کنید از این قلم لمسی استفاده کنید. حتی جالب است بدانید می توانید صفحه گوشی خود را با آن پاک کنید.

خودکار هوشمندی که برای شما معرفی میکنیم  دارای یک باتری به مقدار 1000 میلی آمپر است و به مدت 3.5 ساعت کار می کند پس شما می توانید به راحتی آنرا به گوشی های اپل یا گوشی های اندروید وصل کنید تا شارژ شود.

طریقه شارژ این پاوربانک همراه هوشمند

با شارژر همراهی که این ذستگاه دارد شما می توانید به راحتی پورت USB آنرا در بیاورید و به شارژر وصل کنید و آنرا به پریز برق بزنید و با یک ساعت شارژ به مدت 3 و نیم ساعت از آن استفاده کنید.
خرید چنین وسایلی واقعا برای همه لذت بخش است. این شارژر همراه یا به نوعی قلم لمسی گوشی حتی دارای گارانتی است تا خیال شما از بابت خرابی آن و تعویض در هنگام خراب شدن راحت باشد.

بازدیدها: 34

دیدگاهتان را بنویسید