کنترل گوشی هوشمند فرزندان

هک کردن با شماره موبایل
هک کردن با شماره موبایل اصلا سخت نیست
مارس 30, 2018
هک از راه دور
هک از راه دور با برنامه spy
آوریل 10, 2018

کنترل گوشی هوشمند فرزندان

هک گوشی هوشمند

هک گوشی هوشمند میتواند بسیار ناراحت کننده باشد برای آن دسته از افرادی که دوست ندارند به حریم شخصی آنها و اطلاعات داخل گوشی خود نفوذ کنند اما متاسفانه هک گوشی از راه دور و با استفاده از شماره تلفن نیز در دنیای امروز امکان پذیر است اما تنها با شماره امکان ندارد باید حتما سریال گوشی یا IMEI گوشی نیز داشته باشید ، حتما برایتان پیش آمده که لحظه ای به گوشی تان نگاه کنید و با خود بگویید که آیا هک گوشی هوشمند در حال حاضر انجام شده است؟

هک گوشی هوشمند با شماره موبایل چگونه انجام میشود؟

باید بگوییم که شما نباید نگران باشید چرا که تنها با شماره موبایل شما هک نمیشوید و باید IMEI گوشی یا همان سریال گوشی را داشته باشید که با کد دستوری (#۰۶#*) به دست خواهید آورد .

همان طور که گفتیم شما نباید نگران باشید چرا که یک هکر با اطلاعات معمولی نمی تواند هک گوشی هوشمند با شماره تلفن یا اس ام اس ساده را انجام دهد و حتما شماره سریال گوشی را نیز داشته باشید و اگر اینگونه نبود همه افراد دفترچه تلفن شما در حال خواندن ایمیل شخصی تان بودند و یا پیامک ها، عکس ها و اطلاعات شما را می دیدند.

توسعه دهندگان برنامه PLC SPY که برای کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان طراحی شده است قابلیت هک با شماره تلفن را دارد اما توسع دهندگان این برنامه برای اینکه فقط با شماره تلفن نتوانند افراد به اطلاعات کسانی که میخواهند دست پیدا کنند دریافت سریال گوشی را نیز قرار داده اند تا مطمئن شوند کسی را که کنترل میکنند یکی از افراد خانواده است نه افراد دیگر …

باید گفت اموزش هک گوشی هوشمند از طریق شماره تلفن کار آسانی نیست و تنها با برنامه PLC SPY میتوان براحتی فرزند خود را کنترل کرد .

روش های جلوگیری از هک گوشی هوشمند و حفظ امنیت بیشتر گوشی

۱-برای پیشگیری از هک از طریق شماره موبایل گوشی خود را دست هر کسی ندهید

در مطالب قبلی راه های جلوگیری از هک گوشی بدون اجازه شما از طریق اس ام اس ،  و هک وای فای و.. را معرفی کردیم اما یکی از روشهای مرسوم هکرها برای دسترسی به اطلاعات شما نیاز به نصب برنامه هک گوشی هوشمند با شماره بر روی تلفن دارند، بنابراین توجه داشته باشید که تلفن همراه خود را به دست هر کسی ندهید و به همه ی افراد اطمینان نکنید. با این حال روش های هک گوشی اندروید با شماره تلفن متنوع هستند و در نتیجه قبل از نصب هر نرم افزاری که دسترسی به شماره تلفن و یا مکان یابی شما را می خواهد با احتیاط و بررسی اولیه عمل کنید.

۲-قرار دادن رمز عبور برای جلوگیری از هک گوشی هوشمند خود

بهترین اقدام برای هک نشدن گوشی شما و جلوگیری از نصب برنامه جاسوس بروی گوشی خود رمز گذاشتن بر روی گوشی و نرم افزار ها باشد. فراموش نکنید که برای پیشگیری از هک گوشی هوشمند خود باید رمز خوب و مناسب برای گوشی خود تنظیم کنید و اگر گوشی شما قابلیت استفاده از اثر انگشت که یکی از بهترین روش های امنیتی است را به عنوان رمز عبور را دارد.

۳-یک ایمیل برای اکانت های خود استفاده نکنید

شما شاید برای همه اکثر اقدامات اینترنتی خود و فعال کردن اکانت های خود از یک ایمیل استفاده می کنید،باید گقت بسیار خطرناک است چرا که ایمیل و رمز ایمیل شما را داشته باشند به راحتی میتوانند به تمام اقدامات اینترنتی شما دست پیدا کنند  همچنین برای حساب های بانکی و اطلاعات مالی از ایمیل های گوناگون با رمز قوی استفاده کنید.

هک گوشی هوشمندهک گوشی هوشمند با اس ام اس چگونه اتفاق می افتد؟

هک و کنترل گوشی از راه دور با پیامک چگونه انجام میشود باید گفت که این کار عموما از طریق پیامک های نامربوط نرم افزارهای مختلف انجام می شود یعنی ممکن است برایتان پیامکی بیاید و از شما بخواهد تا برای مثال نرم افزار اینستاگرام یا فیسبوک خود را تایید (Verify) کنید و یا یک پیامک از بانک خود دریایف کنید که باید آن ها را نادیده بگیرید چراکه شاید این پیام برای هک گوشی شما ارسال شده است پس دقت داشته باشید قبل از کلیک کردن بروی هر لینکی از طریق پیامک برای شما ارسال میشود از صحت آن کاملا آگاه باشید .

هک گوشی هوشمند با شماره موبایل و سریال گوشی

حتما شما هم دیده اید که برنامه های مختلفی جهت هک گوشی یا سامانه های مراقبت از خانواده هستند که برای کنترل فرزندان حتما باید به گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید و برنامه را بروی دستگاه نصب کرده تا بتوانید اطلاعات فرزندان خود را به دست بیاورید.

اما با همه اینها برنامه PLCSPY نزدیک به یک سال طراحی شده است که میتوان بدون دسترسی به گوشی و فقط با داشتن شماره نلفن و سریال گوشی اطلاعات گوشی فرزند خود را بدست آورید ، تیم فنی نرم افزار برای اینکه مطمئن شوند این برنامه جهت کنترل خانواده و در راه درست استفاده میشود ، سریال گوشی یا IMEI گوشی را در آن قرار داده اند تا هر کسی نتواند فقط با شماره تلفن افراد دیگری را چک کند و تنها خانواده که نزدیک به فرزند خود هستند میتوانند این سریال را از روی کارتن گوشی یا کد دستوری #۰۶#* بدست آورند.

این برنامه به این ترتیب عمل می کند که والدین باید یک نسخه از آن را با آیکون مورد نظر مثلا یک بازی یا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندشان ارسال کنند. سپس به محض کلیک فرزند ، نرم افزار نصب شده و به طور خودکار پنهان می گردد.

بازدیدها: 10682

دیدگاهتان را بنویسید