هک گوشی دیگران با استفاده نرم افزار

مکان یابی افراد
مکان یابی افراد از طریق شماره تلفن با استفاده از نرم افزار
ژوئن 3, 2018
کنترل فرزندان
کنترل فرزندان را در فضای مجازی به دست خود بگیرید
ژوئن 5, 2018

هک گوشی دیگران با استفاده نرم افزار

هک گوشی دیگران

این روز ها بحث هک کردن گوشی یا کامپیوتر تبدیل به یک بحث فراگیر شده که احتمالا هرروز درباره آن مطالبی را می شنوید حتما الان این سوال برای شما ایجاد شده که آیا گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را می شود هک کرد؟ احتمالا بسیاری از شما با مفهوم دقیق هک و هک گوشی دیگران آشنا نباشید و تنها یک عبارت را بار ها بدون توجه به معنی آن استفاده می کنید و اما قرار است در این نوشته بطور کامل به بحث اینکه هک گوشی به چه معناست، آیا برنامه ای برای هک گوشی دیگران وجود دارد و در صورت وجود معرفی آن می پردازیم.

هک کردن گوشی بحث پیچیده ای است و به این راحتی نمی توان درباره آن صحبت کنیم چرا که یک مسئله ی بسیار کلی است و اگر منظورمان را درست بگوییم یعنی این که بتوانیم تلفن همراه دیگران را بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم. اما منظور از تصرف و نفوذ کامل به تلفن همراه دیگران چیست؟! در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

نرم افزار هک گوشی دیگران چیست؟

نرم افزاری که بتواند تلفن همراه کسی (اندروید یا آیفون) را هک کند باید قادر باشد دسترسی شما به عنوان هکر را به بخش های مختلف این گوشی مورد نظر باز کند.

هک گوشی دیگران می تواند معانی زیادی داشته باشد. اما یکی از رایج ترین معانی آن عبارت است از تلاش برای ایجاد دسترسی غیرمجاز به اطلاعات موجود در تلفن همراه شخص موردنظر می باشد.

میزان دسترسی که بتوانید به گوشی فرد مورد نظر داشته باشید بستگی به توانایی های شما و ابزاری( نرم افزاری ) که در اختیار دارید خواهد داشت. بطور مثال شاید شما یک فرد مبتدی در زمینه هک گوشی دیگران باشید و هیچ علمی در این زمینه نداشته باشید؛ در این حالت با داشتن یک ابزار یا نرم افزار هک قوی قادر خواهید بود بسیار راحت به هک گوشی دیگران بپردازید. پیش از اینکه که پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتس اپ فراگیر شوند، دغدغه دسترسی و خواندن اس ام اس های موبایل دیگران در بین اشخاص مختلف دیده می شد. این کار یعنی نقض حریم خصوصی افراد به هر نحوی مانند نصب برنامه ای برای هک اس ام اس های دیگران باعث ایجاد نارضایتی و شاکیانی می شود و به همین خاطر هم قانون در این زمینه بسیار پیگیر خواهد بود.

ولی موضوع مهم در این زمینه این است که چه شخصی و به چه منظوری این کار را انجام دهد؟ آیا کسی برای هک اس ام اس های موبایل همسر خود چنین کاری را انجام می دهد یا یکی از والدین به خاطر مراقبت و محافظت از فرزندان نوجوان خود در فضای مجازی و جلوگیری از پیش آمدن مشکلاتی که شاید در آینده برای آنان پیش بیاید برنامه هک گوشی از راه دور را بر روی موبایل فرزند خود نصب می کند؟ این مسئله ای است که قانونی یا غیر قانونی بودن هک گوشی دیگران را مشخص می کند.

هک گوشی دیگران چگونه ممکن است؟

اگر هنوز هم این سوال را در ذهن دارید که آیا هک گوشی دیگران ممکن است یا خیر، باید بگوییم پاسخ مثبت است. هک تلفن همراه امکان پذیر است و برنامه هک گوشی نیز وجود دارد و بسیاری از افراد درگیر این کار هستند و متاسفانه عده ای با چنین کاری دست به نقض حریم خصوصی دیگران می زنند که چنین کاری از نظر ما پسندیده نیست اما استفاده از برنامه هک گوشی برای نظارت بر فرزندان را به والدین گرامی پیشنهاد و توصیه می کنیم زیرا که تصویر کاملی از آنچه که فرزند شما در ذهن دارد و به سمت آن می رود را به شما می دهد.

برنامه هک و جاسوسی موبایل دیگران بسیار در سطح اینترنت دیده می شود که البته بسیاری از آن در واقع برنامه هک گوشی خودتان هستند، بسیاری از این نرم افزار قصد هک موبایل خود شما را دارند. توصیه ما به شما استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان یا به اصطلاح هک گوشی فرزندان است که می توانید از آن برای نظارت و نفوذ کامل به بخش های مختلف گوشی فرزند خود استفاده کنید و در جریان تمامی فعالیت ها قرار بگیرید.

اگر بخواهید به تمام قسمت های موبایل فرزندتان دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا اسم ام اس ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش را پیاده کنید و برای هر کدام جداگانه برنامه ریزی کنید اما با استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان PLC SPY امکان هک کل گوشی موبایل فرزند شما فقط با نصب یک برنامه در موبایل فرزند وجود دارد.

هک گوشی دیگران

قابلیت های برنامه نظارت بر فرزندان PLC SPY

توصیه ما به شما استفاده از یک برنامه Parental Control یا کنترل فرزندان به جای استفاده از یک برنامه جاسوسی و هک ناشناخته است. برنامه PLC SPY دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.

دریافت برنامه  PLC SPY

این برنامه دارای پشتیبانی آنلاین و تلفنی می باشد تا تمام سوالاتی که در مدت زمان کار با این برنامه برای شما پیش می آید توسط کارشناسان ما پاسخ داده شود.

همچنین این سامانه نسخه جدید این برنامه را با عنوان plc pluce منتشر کرده و این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده که در صورت نارضایتی از نسخه جدید برنامه می توانند برگشت هزینه را طلب کنند.

بازدیدها: 1457

دیدگاهتان را بنویسید