هک گوشی دیگران از راه دور با استفاده از نرم افزار

کنترل گوشی دیگران از راه دور
کنترل گوشی دیگران از راه دور با نرم افزار plc spy
جولای 9, 2018
هک و مانیتورینگ
هک و مانیتورینگ و مشاهده آنی گوشی های دیگران با برنامه spy monitor
جولای 12, 2018

هک گوشی دیگران از راه دور با استفاده از نرم افزار

هک گوشی دیگران از راه دور

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آمدن گوشی های هوشمند به بازار بسیاری از افراد دارای یک گوشی موبایل هوشمند هستند. در پی این مسئله در همه جای دنیا عده ای به دنبال روشی برای هک گوشی دیگران از راه دور هستند. اما این که آیا تا به حال کسی موفق به هک گوشی از راه دور شده است یا نه سوالی است که در ذهن خیلی ها وجود دارد.

متاسفانه یا خوشبختانه این روزها هک کردن گوشی موبایل و به سرقت بردن اطلاعات خصوصی دیگران بسیار رایج است و بیش از آنچه که فکر کنید امکان پذیر است. پیشرفت تکنولوژی کارها را ساده کرده و هک و نفوذ به گوشی موبایل بیش از آنکه تصور می‌شد راحت شده است.

هک گوشی موبایل در کاخ سفید

طبق گزارش های منتشر شده، گفته شده که گوشی موبایل رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید، از چند ماه پیش هک شده و تمام اطلاعات آن تحت تصرف مجرمان سایبری قرار گرفته بوده است.

هک گوشی دیگران از راه دور

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، جان فرنسیس کلی – رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید – از ۲۷ ژوئیه ۲۰۱۷ میلادی در دولت دونالد ترامپ به این سمت منصوب شده است. جان کلی پیش از این بعنوان فرمانده سابق ایالات جنوبی آمریکا و ژنرال سپاه تفنگداران نیروی دریایی آمریکا فعالیت می کرده است.

این هک و نفوذ سایبری به موبایل جان کلی، هنگامی مشخص شد که وی چند ماهی بود که از سرعت پایین موبایل خود و همچنین آپدیت و به‌روزرسانی نشدن سیستم عامل آن شاکی شده بود و بعد از آن در پایان تابستان به اداره پشتیبانی فناوری کاخ سفید تحویل داد.

متخصصان شبکه و پشتیبانی کاخ سفید بعد از بررسی های دقیق برروی گوشی موبایل جان کلی، متوجه شدند که تلفن همراه او، از ماهها پیش هک شده بوده و اطلاعات وی در دسترس هکرها قرار گرفته بوده است. آنها همچنین اعلام کردند که تلفن همراه مذکور دیگر نباید مورد استفاده قرار بگیرد. این در حالیست که جان کلی زمانی که از موبایل خود استفاده می کرد هرگز از این مسئله مطلع نشده بود و حالا نگرانی‌های کاخ سفید از فاش شدن اطلاعات محرمانه موجود در گوشی موبایل جان کلی رو به افزایش است.

هک گوشی دیگران از راه دور چگونه ممکن است؟

یک مهندس کامپیوتر آلمانی به نام کارستن نوهل (Karsten Nohl) درمورد چگونگی هک گوشی دیگران از راه دور به برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:

تنها چیزی که یک فرد هکر برای هک تلفن همراه شما نیاز دارد شماره تلفن شما است. هکر با داشتن شماره‌تلفن قربانی و هک گوشی آن شخص می‌تواند حرکات او را ردیابی کند، تماس‌های قربانی را گوش کند و حتی پیامک‌های او را از راه دور بخواند.

نوهل همچنین در این باره بیان کرد که آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است که با این روش هک گوشی با شماره انجام می شود ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

این کارشناس زبده آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول است، برای اثبات این موضوع برروی گوشی موبایل یکی از کارمندان این مرکز تحقیقاتی آزمایشی انجام داد و در نهایت ظرف ۱۵ دقیقه توانست تمام اطلاعات گوشی فرد داوطلب را بدست آورد.

هک گوشی دیگران از راه دور با برنامه Plc spy

درست است که هک کردن گوشی موبایل دیگران نقض حریم شخصی و کاری غیراخلاقی است اما در برخی موارد مانند هک کردن گوشی فرزندان توسط والدین کاری پسندیده و کاملا اخلاقی به شمار می رود چرا که والدین با این کار می توانند فرزندانشان را از بسیاری خطرات که آن ها را در فضای مجازی تحدید می کند در امان نگه دارند.

استفاده از نرم افزارهایی که برای هک گوشی معرفی می شود، معمولا چندان کارایی نداشته و نیاز به پیچیدگی های زیادی خواهد داشت. یکی از راحت ترین روش های کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان، استفاده از برنامه هایی است که از قبل برای همین منظور طراحی و برنامه نویسی شده اند. اگر زمانی برای پیچیدگی های مربوط به برنامه نویسی ندارید و یا اصلا دانش این کار را ندارید، می توانید از طریق دانلود و نصب نرم افزارهای کنترلی، اقدام به کنترل موبایل فرزندان خود نمایید. برنامه Plc spy از جمله برنامه های محبوب در این زمینه است که با هدف نظارت و کنترل فرزندان، طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه بدون اینکه نیاز به نوشتن کدهای پیچیده داشته باشید، می توانید به تمامی اطلاعات گوشی فرزند خود دست پیدا کرده و کنترل کاملی روی آن داشته باشید.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر، می توانند برروی لینک زیر کلیک نمایند.

دریافت اطلاعات درباره ی برنامه هک گوشی  Plc spy

 

بازدیدها: 279

دیدگاهتان را بنویسید