هک گوشی بدون نصب برنامه چگونه ممکن است؟

اپلیکیشن
اپلیکیشن CallApp چگونه کار می کند، به همراه لینک دانلود مستقیم
آگوست 20, 2019
آپدیت جدید تلگرام
آپدیت جدید تلگرام چه امکاناتی را اضافه کرده است؟
آگوست 28, 2019

هک گوشی بدون نصب برنامه چگونه ممکن است؟

هک گوشی بدون

هنگامی که صحبت از نرم افزار هک گوشی، تلگرام، اینستاگرام، فیس‌بوک و از این قبیل سرویس‌های پیام رسان میشود، هکرها راه کارهای بسیار زیاد و متفاوتی را ارائه می دهند که اکثر این راهکارها نیازمند نصب برنامه های هک برروی تلفن همراه شخص موردنظر می باشد. اما عده ای از کاربران نیز هستند که به دنبال راهی برای هک گوشی بدون نصب برنامه در موبایل هدف می گردند. معمولا برای هک گوشی بدون نصب برنامه، هکر باید از دانش برنامه نویسی بالایی برخوردار باشد. اما برنامه هایی نیز هستند که تنها با نصب برروی گوشی هکر کار هک و دسترسی به اطلاعات گوشی هدف را انجام می دهد. در ادامه قصد داریم به طور کامل درباره عملکرد این برنامه ها توضیح داده و یکی از بهترین ها را معرفی کنیم.

اما در این جا موضوع مهم این است که کاربران با چه هدفی اقدام به هک گوشی دیگران می کنند؟  چرا که هک گوشی بدون اجازه صاحب آن یک کار غیر قانونی و غیر اخلاقی می باشد، مگر در مواردی که بخواهند فرزندان و یا اعضای تحت سرپرستی خود را کنترل نمایند. در ادامه قبل از توضیح درباره عملکرد برنامه های هک گوشی بدون نصب، درباره انگیزه های هک صحبت خواهیم کرد.

انگیزه هک گوشی

گاهی ممکن است پیش بیاید که شرایط زندگی یا کاری شما ایجاب کند که مراقب همه اشخاص دوروبرتان باشید. به طور مثال اگر احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده خود با خبر شوید، تنها راهی که شاید به نظر شما برسد، هک گوشی همسر، فرزند و یا کارمندانتان می باشد. البته باید طوری این عمل انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما چطور می توان تلفن همراه یک نفر را بدون اینکه خودش متوجه شود، هک کرد و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد؟ آیا هک گوشی بدون نصب برنامه امکان پذیر است؟

هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور چگونه ممکن است؟

یک مهندس کامپیوتر آلمانی به نام کارستن نوهل (Karsten Nohl) درمورد چگونگی هک گوشی دیگران از راه دور به برنامه‌ی 60 Minutes (ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS) گفت:

تنها چیزی که یک فرد هکر برای هک تلفن همراه شما نیاز دارد شماره تلفن شما است. هکر با داشتن شماره‌تلفن قربانی و هک گوشی آن شخص می‌تواند حرکات او را ردیابی کند، تماس‌های قربانی را گوش کند و حتی پیامک‌های او را از راه دور بخواند.

نوهل همچنین در این باره بیان کرد که آسیب‌پذیری اصلی به خاطر پروتکل ارتباطی در شبکه‌ی مخابراتی است که با این روش هک گوشی با شماره انجام می شود، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

این کارشناس زبده آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول است، برای اثبات این موضوع برروی گوشی موبایل یکی از کارمندان این مرکز تحقیقاتی آزمایشی انجام داد و در نهایت ظرف ۱۵ دقیقه توانست تمام اطلاعات گوشی فرد داوطلب را بدست آورد.

چگونه می توان هک از راه دور را انجام داد؟

تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک گوشی بدون نصب برنامه در گوشی هدف و از طریق شماره تلفن وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان این کار را انجام داد و چه روش هایی برای هک گوشی از طریق شماره وجود دارد؟

برای انجام این کار روش های زیادی وجود دارد که البته بیشتر آنها نیازمند یادگیری زبان های برنامه نویسی هستند. فراگیری زبان های برنامه نویسی اصلا کار ساده ای نیست و به زمان زیادی نیاز دارد که به همین دلیل هم بسیاری از افراد از این کار منصرف می شوند. اما خوشبختانه برنامه نویسان حرفه ای در سطح دنیا نرم افزارهایی را برای هک گوشی طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند که با استفاده از آنها به راحتی می توان به هک گوشی دیگران پرداخت.

برنامه plc spy نیز یکی از برنامه هایی است که با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و عرضه شده است. این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که هک گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد.

هک گوشی بدون

با استفاده از برنامه PLC SPY می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید. این برنامه به شما امکان مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه به لحظه، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین و تمام تصاویر موجود در گالری را می دهد.

همچنین در نسخه جدید این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند نیز اضافه شده است. این نسخه را هم می توانید در صورت دسترسی در گوشی فرزند نصب کنید و هم می توانید لینک برنامه را برای فرزندتان با نام یک برنامه مفید ارسال کنید و از او بخواهید بر روی لینک کلیک کند، به محض کلیک فرزند، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های گوشی حذف می شود تا فرزند متوجه تروجان بودن برنامه نشود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه plc می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

بازدیدها: 5449

دیدگاهتان را بنویسید