چگونه تلفن همراه فرزند را بدون لمس کردن هک کنیم ؟

هک واتساپ بدون دسترسی
نظارت بر واتساپ فرزندان بدون دسترسی به گوشی
آگوست 27, 2020
دانلود هک گوشی بدون نصب برنامه
نظارت بر گوشی فرزندان از راه دور با نرم افزارهای موجود در بازار
آگوست 30, 2020

چگونه تلفن همراه فرزند را بدون لمس کردن هک کنیم ؟

هک گوشی بدون نصب برنامه

در این مقاله ، قصد دارم توضیح دهم که چگونه می توانید در برخی موارد از راه دور از تلفن شخصی جاسوسی کنید و هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید.  خواه آیفون باشد یا اندروید. همچنین می توانم کمی در مورد چگونگی دفاع از خود در برابر این شرایط صحبت کنم.

هر روز ، من ده ها پیام و سوال می گیرم که چه قدر واقعیت وحشتناک است که کسی می تواند بدون نصب نرم افزار بر روی تلفن جاسوسی کند . از آنجا که شما در حال خواندن این مطلب هستید ، به نظر می رسد در مورد این مباحث نیز به جواب نیاز دارید.

سوال اصلی در اینجا این است که آیا می توانید هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام داده و تمام فعالیت ها را فقط با داشتن شماره تلفن مشاهده  کنید .

امروز من به تمام این سؤالات پاسخ خواهم داد.

ما باید با تکنیک هایی که برای جاسوسی از تلفن های همراه استفاده می شود شروع کنیم. برخی از روشها در اینجا پیشرفته و کاملاً فنی هستند ، و برخی دیگر بیشتر در یک عنوان هنری قرار می گیرند . اما با وجود این نباید آنها دست کم گرفت.

هک گوشی بدون نصب برنامه امکان پذیر است ؟

در واقع هک گوشی بدون نصب برنامه برروی تلفن همراه شخص مورد نظر امکان پذیر است ، اما نه به طریقی جادویی. بلکه با داشتن ابزار ها و نرم افزارهای مناسب که البته در این صورت باز هم به همکاری شخص مقابل بستگی دارد. اگر خواندن این مقاله را ادامه دهید. می توانید درک بهتری از آنچه به آن اشاره می کنم دریافت کنید.

در این مقاله می خواهیم تکنیک های اصلی مورد استفاده هکرها برای جاسوسی از تلفن ها و بهترین روش های دفاعی در برابر این رویکردهای خاص را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم . در این قسمت وحشت نکنید. زیرا فقط با کمی احتیاط متمرکز ، می توانید به راحتی از هک شدن به این روش ها جلوگیری کنید .

1 : مهندسی اجتماعی

مهندسی اجتماعی یکی از مهم ترین و خطرناکترین تاکتیک های جاسوسی است . در درجه اول به این دلیل که این روش و راهکارهای جلوگیری از آن توسط قربانیان دست کم گرفته می شود.

هکر ها در این روش از بی دقتی ما سوء استفاده می کنند . و به دستگاه های هوشمند (معمولاً تلفن همراه شما) حمله می کنند تا بیشتر داده هایی را که می توانند کشف و ضبط کنند .

مهندسی اجتماعی داده هایی را که لازم دارد همچون رمزهای عبور و … را از خود قربانی به دست می آورد

میتونم مثالی بذارم

یک مهاجم یا هکر می تواند بهانه ای را اجرا کند که تلفن شما را قرض گرفته و از این وضعیت برای سرقت داده یا به دست آوردن رمزهای اهراز هویت از طریق پیام های شما در این دوره کوتاه استفاده کند. هنگامی که مهاجم به تلفن قربانی دسترسی پیدا کرد. علاوه بر به دست آوردن رمزهای عبور یا اهراز هویت می تواند یک نرم افزار جاسوسی را نیز برروی گوشی او نصب کند.

متأسفانه ، در موارد مهندسی اجتماعی ، هیچ ویژگی امنیتی برای جلوگیری مناسب از این امر وجود ندارد. جز این که صاحب گوشی احتیاط کرده و تلفن خود را به دست کسی نسپارد. چنانچه مجبور شدید تلفن هوشمند خود را قرض دهید ، دسترسی به برنامه ها را ببندید و هیچ رمزعبوری را به وی ندهید.

مهندسی اجتماعی به همین جا ختم نمی شود و در بسیاری از مواقع هکر از راه دور و از طریق ایمیل یا  تماس تلفنی به نحوی سعی می کند قربانی را فریب داده و اطلاعات موردنظر خود را به دست آورد. و به این ترتیب از راه دور اقدام به هک گوشی بدون نصب برنامه می کند.

2 : استفاده از نرم افزارهای هک

نرم افزارهای بسیاری برای هک و جاسوسی از گوشی دیگران وجود دارد، که هر یک قابلیت ها و امکانات خاصی را ارائه می دهند. اما نکته ای که در مورد بسیاری از آنها وجود دارد این است که حتما باید یک نسخه از آن را برروی گوشی هدف نصب کرده تا بتوانید اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید و به این شکل دیگر نمی توان گفت هک گوشی بدون نصب برنامه قابل انجام است.

اما تعدادی از این نرم افزارها وجود دارند که می توانید آن را برای شخص مورد نظر ارسال کرده و از او بخواهید برروی آن کلیک کند. که البته اینجا به نوعی باید از مهندسی اجتماعی برای مجاب کردن وی استفاده نمایید.

بعد از کلیک قربانی برروی لینک ارسالی ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از روی گوشی پنهان می گردد.

یکی از نرم افزارهایی که به این شیوه کار می کند و به نوعی می تواند هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهد، نرم افزار plc spy می باشد . که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار plc spy

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. بهترین چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه جاسوسی این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این شکل می توان به نوعی هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام داد.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای شخص موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و نام های مختلف مثلا یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر چیز دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک شخص مقابل برروی آن ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از منوی گوشی پنهان می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

بنابراین ، اگر نگران هستید که ممکن است هدف شما درباره برنامه اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید زیرا plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها را مخفیانه رصد کند. برنامه اجازه نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

برنامه کنترلی یا به نوعی برنامه هک plc توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. کنترل گوشی بدون دسترسی و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. و به این ترتیب هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان plc spy

3 : لینک های مخرب

 

این یکی دیگر از روش های جاسوسی است که به نوعی منعکس کننده مهندسی اجتماعی است. این امر به حمله به تلفن های هوشمند یا حساب های کاربری با ایجاد لینک های مخرب متکی است .

از طریق پیام کوتاه یا ایمیل ، مهاجم می تواند هدف خود را برای بازدید از پیوندی تشویق كند كه به نوبه خود می تواند آنها را ناخواسته جهت جاسوسی برنامه ها هدایت كند.

برنامه های جاسوسی بر روی تلفن هوشمند نصب می شوند که امکان نظارت از راه دور دستگاه را فراهم می کنند – یا در عوض ، می توانید صفحات شبکه های اجتماعی را جعلی کنید – این فرایند به عنوان فیشینگ شناخته می شود .

با استفاده از فیشینگ ، از کاربران خواسته می شود تا رمز عبور خود را وارد کنند تا به حساب خود دسترسی پیدا کنند . وقتی می خواهید این کار را در صفحه ورود جعلی انجام دهید ، این اطلاعات در اختیار هکر قرار می گیرد تا بعداً به حساب واقعی شما دسترسی پیدا کند.

با دسترسی به پسورد اکانت های رسانه های اجتماعی ، می توانند وارد فیس بوک ، اینستاگرام شما شوند و اطلاعات هرگونه حساب دیگری را  مشاهده کنند.

در این حالت با جلوگیری از نصب برنامه ها از منابع ناشناخته می توانید از خود محافظت کنید. همچنین نرم افزارهایی که اکنون در منوی گوشی وجود دارد که به آنها مشکوک هستید را حذف کنید.

علاوه بر این نصب یک برنامه آنتی ویروس مناسب برای تلفن شما بسیار می تواند کارساز باشد.

یکی دیگر از موارد احتیاطی بسیار مهم این است که از کلیه لینک هایی که از طریق ایمیل یا پیامک دریافت می کنید ، اطمینان داشته باشید.

4 : خراب کردن شبکه های بی سیم

هک گوشی بدون نصب برنامه

بسیاری از برنامه ها ، از جمله واتس اپ و تلگرام ، اکنون از تکنیک های پیشرفته رمزگذاری استفاده می کنند . خراب کردن شبکه های بی سیم هنوز یکی از اصلی ترین راه ها برای سرقت اطلاعات کاربر متصل به آنها است.

Sniffing ‘ اطلاعات مورد نیاز را در سفر به یک شبکه Wi-Fi ضبط می کند .این روش در ظاهر یک روش پیچیده و سخت به نظر می رسد. اما برای هکرها نفوذ به شبکه های بی سیم یا همان وای فای کار بسیار ساده ای است. برای افراد عادی نیز آموزش های بسیاری وجود دارد که بتوانند هک وای فای را انجام داده و از آن طریق هک گوشی بدون نصب برنامه را انجام دهند.

حتی برنامه ها و نرم افزارهایی از پیش طراحی شده – مانند Kali Linux – وجود دارد که می تواند به شما امکان دهد یک شبکه بی سیم را هک کنید. پس از انجام این کار ، به ترافیک و داده هایی که از طریق این نقاط حرکت می کند ، دسترسی دارید.

یکی از بهترین راه هایی که می توانید از این نوع حملات در امان بمانید وصل نشدن به ا شبکه های عمومی Wi-Fi است. اگر در خانه یا یک دفتر هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که وای فای شما نیز از محافظت مناسب برخوردار است. این کار با یک کلید رمزگذاری طولانی و پیچیده آغاز می شود .

5 : دوربین های جاسوسی

 

جاسوسی بر روی تلفن همراه از راه دور و در واقع هک گوشی بدون نصب برنامه کار ساده ای نیست ، اما با کمک دوربین های جاسوسی و سایر تجهیزات نظارتی می توانید رمزهای عبور ، شماره کارتهای اعتباری و سایر داده های حساس را به سرقت ببرید.

تنها کاری که باید در این شرایط انجام دهید این است که قربانی در مکان مناسبی باشد و وقتی اطلاعات مهم را به تلفن خود وارد می کند دوربین شما آنها را ضبط کند.

این روزها دوربین های جاسوسی کوچک ، ارزان و نصب و استفاده آنها بسیار آسان است.

هک گوشی بدون نصب برنامه

محافظت از خود در برابر جاسوسان

 

سرقت داده ها بدون جاسوسی از قربانی با دوربین ، نصب نرم افزارهای جاسوسی ، استفاده از مهندسی اجتماعی ، خراب کردن شبکه بی سیم یا سایر راهکارهای ذکر شده در بالا غیرممکن است.

روش ایده آل که برای جاسوسی در تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد ، نصب برنامه های جاسوسی پس از دستیابی کوتاه به دسترسی فیزیکی به دستگاه است . که در بالا یک مورد از قوی ترین آنها را معرفی کردیم.

با خواندن مطالبی که تا اینجا گفتیم احتمالا متوجه شده اید که چگونه می توان از هک شدن گوشی خود جلوگیری کرد. اما در ادامه درباره ی جلوگیری از هک و جاسوسی افراد بیش تر صحبت می کنیم تا چنانچه اطلاعات حیاتی در گوشی تلفن خود دارید، بتوانید از آن جلوگیری نمایید.

برنامه های نصب شده روی تلفن هوشمند خود را تأیید کنید

برنامه های جاسوسی اغلب از صفحه اصلی و منوهای سیستم پنهان می شوند ، اما ترفندهایی وجود دارد که می تواند شما را در یافتن آنها فعال کند.

ابتدا به منوی تنظیمات تلفن هوشمند خود بروید و بررسی کنید که آیا در لیست برنامه های نصب شده روی دستگاه ، نام مشکوکی وجود دارد یا خیر.

این یک روش آسان برای یافتن یک برنامه جاسوسی  می باشد .

از یک پسورد امن استفاده کنید

چنانچه رمز عبور ورود به گوشی شما یک رمز معمولی و ساده است ، همین الان آن را عوض کنید. و از یک رمز عبور قوی که شامل اعداد ، حروف و نشانه ها می باشد استفاده کنید.

چرا که در صورت ساده بودن پسورد ، هکر ها که ممکن است یکی از اطرافیانتان باشد ، به راحتی می تواند آن را حدس زده ، وارد گوشی شده و حتی نرم افزار جاسوسی برروی آن نصب کند.

هک گوشی بدون نصب برنامه

مخفی کردن برنامه ها

اگر هر از گاهی تلفن هوشمند خود را به دوستان قابل اعتماد قرض می دهید ، این خطر وجود دارد که دستگاه شما با شخصی غیرقابل اعتماد جاسوسی شود. برنامه هایی را که به نظر شما ارزشمند است یا اطلاعات حساس دارند مخفی کنید.

مدیریت رمزهای عبور ایمن

صرف نظر از آنچه در مورد جاسوسی از تلفن هوشمند خود می گویید ، مهم است که یاد بگیرید که بتوانید رمزهای ایمن را مدیریت کنید تا آنها را توسط مهاجمان مخرب کشف کنید.

شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد این مورد را در مقاله مربوط به پیدا کردن پسورد مطمئن بخوانید.

این راهنما فقط برای اهداف گویا نوشته شده است. جاسوسی از دستگاه تلفن همراه هر کسی می تواند جرمی باشد که به موجب قانون قابل مجازات است. من مسئول سوءاستفاده از اطلاعات ارائه شده در این مقاله نیستم.

 

 

بازدیدها: 557

دیدگاهتان را بنویسید