هک گوشی از طریق شماره تلفن با استفاده از نرم افزار امکان پذیر است؟

کرونا
کرونا ویروسی خطرناک تر از آنچه فکر می کنید
فوریه 23, 2020
پیگیری هک حساب بانکی
پیگیری هک حساب بانکی و جلوگیری از هک شدن حساب های بانکی
مارس 4, 2020

هک گوشی از طریق شماره تلفن با استفاده از نرم افزار امکان پذیر است؟

هک گوشی از طریق شماره تلفن

یکی از سوالاتی که این روزها زیاد با آن مواجه می شویم، این است که آیا برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد؟ یا این که اصلا هک با شماره تلفن امکان پذیر است؟ احتمالا شما هم تاکنون این سوالات را از اطرافیانتان شنیده اید یا حتی در ذهن خودتان نیز ایجاد شده باشد و به همین خاطر هم شروع به سرچ در اینترنت کرده اید. از آنجایی که امروزه همه افراد از کودک تا سالمند از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و این گوشی ها به مخزن اسراری برایشان تبدیل شده است، والدین زیادی برآن شدند که گوشی های فرزندانشان را هک کنند تا از این طریق بتوانند از رموز زندگیشان باخبر شوند و نظارت بهتری بر آنها داشته باشند. از همین رودر این مطلب قصد داریم که به این سوال پاسخ دهیم که آیا هک گوشی از طریق شماره تلفن امکان پذیر است یا خیر؟ آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟

هک گوشی از طریق شماره تلفن

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید شخصی را با استفاده از شماره تلفن همراه ردیابی و کنترل کنید. شاید شما بخواهید دریابید که فرزندانتان در تلفنهای خود چه چیزی را پنهان کرده اند. یا شاید هم بخواهید کارمندان بی مسئولیت خود را کنترل کنید. دلایل بی پایان است. با این حال، دلایل شما ممکن است باشد. از همین رو ما در اینجا می خواهیم به شما کمک کنیم تا هرچه آسان تر و سریع تر بتوانید به اهداف خود برسید.

احتمالا شمایی که به فکر کنترل و نظارت اطرافیان خود هستید، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد هک گوشی از طریق شماره تلفن رایگان و بدون هزینه می باشد. قبل از اینکه بخواهیم درباره امکان پذیر بودن یا نبودن این کار صحبت کنیم، باید بگوییم که برای دسترسی به ابزارهایی که هک شماره تلفن را انجام می دهند، به هیچ عنوان به فکر رایگان بودن نباشید چرا که ابزارهای رایگان معمولا برای وسوسه کردن افراد و گرفتن یک سری اطلاعات و در نتیجه هک خود آنها می باشد.

اما اگر این سوال برایتان پیش آمده که آیا اصلا هک گوشی از طریق شماره تلفن امکان پذیر است یا خیر، باید بگوییم که بله هک گوشی هم از طریق نصب برروی موبایل و هم بدون نصب و از طریق شماره تلفن امکان پذیر است. برای انجام آن نیز ابزارهای گوناگونی وجود دارد، که توانمندی این ابزارها میزان دسترسی و کیفیت دسترسی به اطلاعات موردنظرتان را مشخص می کند.

برای انجام عملیات هک گوشی از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کنند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد. هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش تمام اطلاعات گوشی شما، موقعیت مکانی شما، حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

حال که متوجه شدید امکان هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد و هنوز هم به دنبال آموزش هک گوشی با شماره تلفن هستید، باید بدانید که قبل از هر چیز نیازمند یادگیری چند نوع از زبان های برنامه نویسی هستید تا بتوانید اقدام به هک گوشی و یا شکاره تلفن فرد موردنظرتان نمایید. یادگیری زبان های برنامه نویسی و دیگر مهارت هایی که لازمه انجام هک می باشد، زمان زیادی را از شما می گیرد که بسیاری از افراد حاضر به گذاشتن این زمان نیستند. از همین رو هکرهای حرفه  ای اقدام به ساخت نرم افزارهایی کرده اند که با استفاده از آنها مردم عادی نیز می توانند عمل هک را انجام دهند.

در کشور ما نیز این نرم افزارها وجود دارد که البته تنها والدین برای کنترل فرزندان خود در فضای مجازی، مجاز به استفاده از آنها هستند. یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در کشور نیز نرم افزار plc spy می باشد که با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان توسط سامانه کنترل فرزند ارائه شده است. در ادامه به معرفی کامل این نرم افزار خواهیم پرداخت.

 برنامه PLC SPY چیست؟

PLC SPY نرم افزاری کامپیوتری می باشد که با نصب بسیار آسان می توانید هک با شماره را انجام دهید تا از نگرانی ها و تمام سوالات خود در مورد فرزندانتان راحت شوید و موقعیت و اطلاعات گوشی را با داشتن شماره تلفن آن به دست آورید و از عملکرد آن ها مطلع باشید و از قابلیت خوب این نرم افزار نهایت بهره را ببرید.

این برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن ، تمامی اطلاعات و موقعیت مکانی هدف را از دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.  PLC سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتر یا موبایلی که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند. حتی اگر فرزند شما انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی خود نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی دستگاه تلفن همراه.

 PLC SPY در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

هک اندروید

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

این برنامه برای گوشی های اندروید، آیفون و کامپیوتر طراحی شده است که دیگر محدودیتی در استفاده از آن برای والدین نباشد. برای دریافت فیلم آموزش نصب این برنامه و یا دانلود آن میتوانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این برنامه خواهیم پرداخت:

ویژگی های برنامه  PLC SPY

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی هم ایجاد نمی کند ارسال پیامک است، اما برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY  با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افراد دیگر و دوستان خود به صورت صوتی در ارتباط باشند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد، نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

امروزه شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی می زنند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه کنترل فرزند می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

برنامه هک گوشی با

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود می شوند و نمی خواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی میتوانند از این برنامه به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنید .

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین موبایل فرزند

یکی از دغدغه های اصلی والدین برای فرزندان کم سن و سالشان این است که بدانند در مکانی که قرار دارند، چه کسانی هم نشین آن ها شده اند و چه کاری انجام می دهند. با قابلیت مشاهده تصاویر اطراف با دوربین گوشی که در نسخه جدید برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن plc spy ارائه شده است، به راحتی می توانند نگرانی های خود را در این زمینه از بین ببرند.

برنامه نظارت بر گوشی فرزندان ، ردیابی و کنترل نظارت نامحسوس را برای والدین از راه دور از طریق شماره تلفن و IMEI گوشی که به همراه فیلم آموزشی میتواند به والدینی که نگران فرزندان خود هستند کمک شایانی کند.

بازدیدها: 634

دیدگاهتان را بنویسید