هک گوشی از راه دور با معرفی برنامه هک و نظارت بر گوشی فرزندان

هک سیگنال و روشهای هک برنامه مسنجر بصورت تصویری
اکتبر 11, 2017
ردیابی تلگرام
ردیابی تلگرام روشی برای مکان یابی افراد
اکتبر 12, 2017

هک گوشی از راه دور با معرفی برنامه هک و نظارت بر گوشی فرزندان

هک گوشی از راه دور

هک گوشی از راه دور شاید برای شما بدلیل شرایط زندگی یا کاری ،شما را وادار می‌کند تا که مراقبت از اطراف خود،کنترل فرزندان و اعضای خانواده خود و یا حتی کسانی که به آنها تعلق خاطر دارید، انجام دهید.

اگر احساس کند که فردی از همکارانش در حال خیانت به او است یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده خود با خبر شوید، تنها راهی که شاید به نظر شما برسد، هک کردن گوشی همسر ، فرزند و یا همکارانتان باشد. البته باید طوری این عمل انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما چطور می توان هک موبایل دیگران را از راه دور و بدون اینکه خودشان متوجه شوند، انجام داد و به اطلاعات محرمانه آن دست یافت؟

شاید بسیاری از والدین نگران فرزندان خود باشند که دختر یا پسر نوجوان آن ها با چه کسانی رفت و آمد می کند یا دوستان او چه کسانی هستند. پدر و مادر  اکثرا از ارتباطات فرزند خود بی خبر هستند که ازین موضوع راضی نیستند . هک گوشی از طریق شماره تلفن فرزندان بدون اینکه آنها متوجه این امر شوند، بسیار می تواند در زمینه کنترل فرزندان و به قول معروف هوای آن ها را داشتن ، کمک نماید.

در بعضی از مسائل روبرو این است که  افراد متاهل همیشه از این که همسرشان به آن ها خیانت کند هراس دارند. آن ها به دنبال راهی هستند تا مطمئن گردند که همسرشان به آن ها خیانت نخواهد کرد و با خیالی راحت به زندگی خود بپردازند همین امر سبب می شود که افرادی به دنبال هک گوشی همسر خود باشند.

هک گوشی از راه دور

چطور می توان هک گوشی از راه دور را انجام داد؟

راه های بسیاری برای کنترل گوشی از راه دور ارائه شده است . اما راحترین و ساده ترین راه برای هک کردن گوشی فرد مورد نظر شما، دسترسی به گوشی آن شخص و نصب برنامه هک روی آن گوشی خواهد بود.

بخاطر پیچیدگی کم این روش ونداشتن دانش کافی در زمینه برنامه ریزی  ، میگوییم ساده ترین راه حل برای هک گوشی می باشد. اما اگر بخواهیم بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا کسان دیگری ، اقدام به هک تلفن همرا آنها کرد ، باید بگوییم که این کار به به قدری به دانش شما برای نصب نرم افزار های اندروید است .

اگر شخصی بدون دسترسی به گوشی قصد هک گوشی از راه دور را داشته باشد باید گفت  که ، حداقل باید یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و مباحث امنیتی بپردازد تا قادر به انجام این عمل باشد.

معرفی نرم افزار هک گوشی از راه دور

تنها برنامه ای که قادرخواهد بود تمام خواسته های شما را بدون دسترسی به گوشی فراهم کند و به عبارتی هک از راه دور را انجام دهد :

برنامه PLC می باشد شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد، متوجه چیزی شود، تنها با دسترسی به شماره تلفن آن تلفن همراه را هک نمایید. به این صورت که برنامه را به صورت یک تروجان به آیکون دلخواه مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کرده و پس از کلیک برروی آن برنامه به صورت خودکار نصب و سپس پنهان می شود. plc spy نسخه با دسترسی و نصب برنامه برروی گوشی فرزند را هم دارد.

پس از نصب این برنامه قادر خواهید بود تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و… ، اگاهی از موقعیت لحظه به لحظه و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید.

قابلیت جدیدی که در نسخه آخر این برنامه که بسیار کاربردی است، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد. با نصب این برنامه قادر خواهید بود از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی بیابید.

تذکر :

در آخر باید گفت که این برنامه صرفا با هدف نظارت روی فعالیت های مجازی فرزندان زیر هجده سال طراحی شده است . یکی از اخلاقیات مهم در زمینه استفاده از تکنولوژی ، رعایت حریم خصوصی افراد می باشد.

بازدیدها: 2320

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید