هک کردن موبایل فرزندان برای نظارت بر فعالیت آنها در فضای مجازی

هک وایبر
هک وایبر چگونه امکان پذیر است و والدین چگونه میتوانند فرزندان خود را کنترل کنند؟
دسامبر 22, 2018
آموزش هک وای فای
آموزش هک وای فای با چند روش کاربردی و آسان
دسامبر 25, 2018

هک کردن موبایل فرزندان برای نظارت بر فعالیت آنها در فضای مجازی

هک کردن موبایل

اگر در گوگل عباراتی مانند هک کردن گوشی یا هک کردن موبایل را سرچ نمایید، با سایت های بسیاری رو به رو می شوید که هر کدام به شکلی سعی دارند روش های مختلف هک گوشی را آموزش دهند. اما سوالی که احتمالا در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود، این است که واقعا هک کردن موبایل چگونه انجام می شود؟ به طور کلی هک موبایل می تواند دو انگیزه در پی داشته باشد. یکی اینکه بخواهیم با هک گوشی خودمان، از شر برخی محدودیت ها خلاص شویم و دوم اینکه بخواهیم با هک کردن موبایل شخص دیگری به اطلاعات گوشی وی دسترسی پیدا کنیم. امروز در این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره موارد گفته شده صحبت کنیم و روش های مختلف هک گوشی را نیز بررسی کنیم.

انگیزه هک کردن موبایل همسر یا فرزند

برخی مواقع شرایطی در زندگی خصوصی یا کاری شما پیش می آید که ایجاب می کند، مراقب همه چیز باشید. به طور مثال در چنین شرایطی ممکن است احساس کنید که فردی از همکارانتان در حال خیانت به شماست یا این که بخواهید از رمز و رازهای زندگی اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان مطلع شوید. در این مواقع شاید تنها راهی که به ذهن شما برسد،جاسوسی از گوشی فرزندان یا همکارانتان باشد. اما حتما می پرسید که چگونه می توان این کار را انجام داد و به اطلاعات موبایل دیگران دسترسی پیدا کرد؟

این روزها بزرگترین نگرانی و دلهره ای که والدین درمورد فرزندانشان دارند این است که دختر یا پسر نوجوان آن ها با چه اشخاصی معاشرت دارند و یا در فضای مجازی تحت تاثیر چه افرادی هستند؟ هک کردن موبایل فرزندان، بسیار می تواند نگرانی های والدین را در این زمینه کاهش داده و به آن ها در نظارت و کنترل هر چه بهتر فرزندان کمک نماید.

هک کردن موبایل

هک کردن موبایل چگونه انجام می شود؟

راه های بسیار زیادی برای هک کردن موبایل وجود دارد اما ساده ترین آنها این است که به گوشی شخص مورد نظر دسترسی داشته باشید و نرم افزار هک را روی گوشی وی نصب نمایید. این روش به دلیل نداشتن پیچیدگی و احتیاج نداشتن به یادگیری دانش برنامه نویسی به عنوان ساده ترین روش معرفی می شود.

اما چنانچه بخواهید بدون دسترسی به موبایل فرزندتان و از راه دور گوشی موبایل او را هک نمایید، باید بدانید که این کار هر کسی نیست و لازمه آن داشتن دانش برنامه نویسی در سطح بالا می باشد.

معرفی نرم افزار هک از راه دور

همانطور که گفتیم هک کردن موبایل از راه دور و با استفاده از شماره تلفن اصلا کار راحتی نیست و هر کسی از پس آن بر نمی آید، اما این روزها با پیشرفت فناوری، نرم افزارهای مختلفی هم به بازار آمده که یکی از آنها برنامه هک گوشی از راه دور می باشد که توسط تعدادی از برنامه نویسان موفق دنیا نوشته شده است.

این برنامه که PLC SPY نام دارد، به کاربران خود این امکان را می دهد تا بدون دسترسی به گوشی شخص موردنظرشان و تنها با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی، بتوانند موبایل او را هک نمایند. با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل تلگرام و گزارش کار با اینستاگرام شبکه های اجتماعی دیگر و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد برنامه PLC SPY می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

دیدگاهتان را بنویسید