هک کردن تلگرام با آیدی و معرفی 3 روش هک تلگرام

ربات هک تلگرام با آیدی
پاسخ به 5 سوال درباره ی واقعیت ربات هک تلگرام با آیدی
اکتبر 18, 2020
دانلود نرم افزار نفوذ به گوشی دیگران برای اندروید
دانلود نرم افزار کنترل فرزندان plc sp
اکتبر 21, 2020

هک کردن تلگرام با آیدی و معرفی 3 روش هک تلگرام

هک کردن تلگرام با آیدی

هک کردن تلگرام با آیدی و از راه دور

تلگرام روز به روز به محبوبیت بیشتری می رسد و بسیاری از افراد اکنون از این برنامه استفاده می کنند تا به راحتی با دوستان و اقوام خود تماس بگیرند. این محبوبیت برنامه تلگرام شاید انگیزه ای برای شما بوده است که می خواهید حساب تلگرام شخص دیگری را هک کنید. و به دنبال راهی برای هک کردن تلگرام با آیدی هستید.

اما آیا واقعاً می توان حساب تلگرام شخص دیگری را هک کرد و فعالیت های وی را در آن بررسی کرد؟ آیا هک کردن تلگرام با آیدی ممکن است ؟ در این مقاله تمام روشهایی که به راحتی می توانید نحوه هک برنامه تلگرام بر روی تلفن شخص دیگری را بشناسید ، بیان شده است. بهترین راه استفاده از برنامه های نظارتی است. یکی از بهترین برنامه های نظارتی نیز در این مقاله معرفی می شود.

هک کردن تلگرام با آیدی چگونه امکان پذیر می شود؟

هک کردن تلگرام با آیدی یا با هر روش دیگری یک موضوع بسیار بحث برانگیز است. چرا که افراد و حتی کارشناسان مختلف نیز نظرات متفاوتی دارند.

عده ای بر این باورند که امکان هک تلگرام وجود ندارد . چرا که تلگرام از امنیت کاملی برخوردار است . و یک تیم امنیتی بسیار حرفه ای در حال کار برروی آن می باشد.

اما از آن طرف تبلیغات بسیاری را درباره ی هک تلگرام و نرم افزارهای هک می بینیم.

پس واقعا کدام یک درست است ؟

باید گفت که تقریبا هر دو نظریه درست می باشد. چرا که واقعا سرورهای تلگرام امن بوده و هیچ کس تا به حال نتوانسته به آن ها نفوذ کند.

اما نرم افزارها یا بهتر است بگویم بدافزارهایی که می توانند به اطلاعات داخل تلگرام نفوذ کنند ، در واقع هک سرورهای تلگرام را انجام نداده و با هک گوشی یک شخص خاص تنها می توانند به پیام های تلگرام نصب شده در آن گوشی دسترسی پیدا کنند.

چگونگی هک تلگرام توسط نرم افزارهای هک گوشی

همانطور که گفتیم امکان هک تلگرام به معنای واقعی آن که هک از طریق سرورهای اصلی می باشد ، وجود ندارد. و در حقیقت  هک کردن تلگرام با آیدی یا نرم افزار هک تلگرام هم وجود ندارد.

نرم افزارهایی هم که ادعای هک کردن تلگرام با آیدی یا با شماره تلفن را دارند ، در واقع گوشی هدف شما را هک کرده و از آن طریق به اطلاعات موجود در تلگرام دسترسی پیدا می کنند. حال این که چگونه این اتفاق می افتد را در ادامه توضیح خواهیم داد.

همانطور که می دانید هر نرم افزاری برای کارکردن در پلتفروم موبایل یا کامپیوتر ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منابع سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای لازم از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن اطلاعات یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد.

با پاک شدن دیتابیس تمام اطلاعات آن نرم افزار پاک می شود. همچنین اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به اطلاعات نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس محلی خود می باشد.

هک تلگرام با شماره موبایل

امنیت نرم افزارها

از طرفی دستگاه های موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای چندان ایمنی نداشته و معمولا اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به صورت قابل دسترس، قرار می گیرند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان هک تلگرام هم وجود دارد. اما این به معنای هک تلگرام از سرورهای اصلی نیست .

در این شرایط هکر می تواند با چند ترفند ساده به دیتابیس محلی تلگرام و یا به طورکلی به گوشی نفوذ کرده و علاوه بر تلگرام به دیگر نرم افزارها مانند اینستاگرام و …. دسترسی داشته باشد.

اما مسئله دیگر اینجاست که این ترفندها شاید برای یک هکر حرفه ای ساده باشد، ولی افراد عادی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی و مهارت های لازم برای هک ندارند، چگونه می توانند اقدام به هک تلگرام نمایند ؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که برنامه های هک و کنترل دقیقا برای همین کار ساخته شده اند. تا اگر کسی توانایی و دانش نفوذ به اطلاعات موردنظرش را نداشته باشد، بتواند از این طریق به مقصود خود برسد.

ربات هک تلگرام با آیدی

در ادامه بیشتر درباره ی روش های هک تلگرام  و هک کردن تلگرام با آیدی صحبت خواهیم کرد.

روش های هک تلگرام

هنگام جستجوی راه حل برای هک تلگرام به صورت آنلاین مراقب باشید. اکثر راه حل ها همانطور که تبلیغ می شود کار نمی کنند. بسیاری از آنها کلاهبرداری هایی هستند که برای بدست آوردن سود سریع از شما ساخته شده اند. دیگران اطلاعات محرمانه شما را به سرقت می برند یا تبدیل به ویروس می شوند.

1 : استفاده از نرم افزارهای هک گوشی ( نظارتی )

تا به اینجا با نحوه ی هک کردن و امکان پذیر بودن یا نبود هک تلگرام با نرم افزار ها آشنا شدید. اکنون قصد داریم یکی از بهترین نرم افزارهایی که قابلیت هک از راه دور که همان هک کردن تلگرام با آیدی می باشد را ارائه می دهد ، معرفی کنیم.

نرم افزار نظارتی plc spy

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه  نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد.

این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

 هک کردن تلگرام با آیدی با plc spy

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه  PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند.

PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد.

نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

نرم افزار هک گوشی PLC SPY

 

2. نحوه هک کردن تلگرام با آیدی به صورت رایگان با استفاده از Telegram Web

اگر می خواهید بدانید که چگونه حساب تلگرام را به صورت رایگان هک کنید ، می توانید با استفاده از همان حساب کاربر مورد نظر در نسخه Telegram Web یا Telegram Desktop وارد شوید.

این روش نیازی به خرید هر نوع برنامه ای ندارد و کاملاً رایگان است ، اما فقط برای کسی که می شناسید کار می کند زیرا لازم است از جزئیات ورود به سیستم مطلع شوید.

مراحل زیر را دنبال کنید تا بدانید چگونه تلگرام شخصی را هک کنید.

مرحله 1:

از مرورگر وب سیستم خود ، به https://web.telegram.org بروید.

مرحله 2:

کشور را از فهرست انتخاب کرده و شماره تلفن کاربر دستگاه مورد نظر را که به حساب تلگرام وی پیوند داده شده وارد کنید و سپس روی “بعدی” کلیک کنید.

مرحله 3:

وقتی از شما خواسته شد شماره تلفن را تأیید کنید ، روی “تأیید” کلیک کنید.

مرحله 4:

پس از انجام این کار ، یک کد ورود به شماره داده شده ارسال می شود.

مرحله 5:

به این پیام در تلفن همراه کاربر مورد نظر دسترسی پیدا کرده و این کد را در قسمت تعیین شده در صفحه سیستم وارد کنید.

به محض انجام این کار ، تلگرام کاربر دستگاه هدف بر روی سیستم شما باز می شود و پس از انجام این کار ، تمام پیام های ورودی و خروجی و سایر داده های به اشتراک گذاشته شده در تلگرام به راحتی توسط شما قابل مشاهده هستند.کاستی ها و نیازهای این روش

اگرچه ممکن است احساس کنید این روش رایگان و ساده است ، اما معایب خاص خود را دارد. و همچون هک کردن تلگرام با آیدی نمی توان اسم این روش را هم هک گذاشت.

برای مبتدیان ، شما باید از طریق فیزیکی به دستگاه مورد نظر دسترسی پیدا کنید تا کد ورود به سیستم را بدون آن کامل کنید.

درصورتی که کاربر دستگاه هدف قفل صفحه را روی دستگاه خود قرار داده باشد و شما نمی دانید چیست ، نمی توانید کد ورود را مشاهده کنید.

با توجه به این معایب ، هک تلگرام با استفاده از این روش بسیار بی اثر است.


3. نحوه هک حساب تلگرام در iPhone / iPad با استفاده از Backup Files

اگر کاربر تلفن همراه هدف از آیفون یا آیپد برای تلگرام استفاده می کند ، می توانید با استفاده از این روش تلگرام وی را به راحتی هک کنید. اگر کاربر دستگاه هدف از آیفون یا آیپد خود به طور مکرر با iTunes پشتیبان تهیه کند ، داده های تلگرام وی را می توان با استفاده از این روش بررسی کرد.

برای کار کردن این روش ، باید نسخه پشتیبان تهیه کنید از iTunes دستگاه مورد نظر. برای آگاهی از نحوه هک پیام های تلگرام با استفاده از فایل های پشتیبان iOS می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: iTunes را از کامپیوتر کاربر هدف راه اندازی کنید. اگر می توانید پرونده های پشتیبان آنها را در رایانه خود کپی کنید ، می توانید این کار را در رایانه خود انجام دهید.

مرحله 2: با استفاده از کابل برق ، دستگاه خود را به رایانه شخصی / Mac وصل کنید.

مرحله 3: پس از شناسایی دستگاه کلیک کنید و “خلاصه” را کلیک کنید.

مرحله 4: اکنون بر روی “Restore Backup” کلیک کرده و نسخه پشتیبان را از نسخه های پشتیبان موجود انتخاب کنید. پس از این ، می توانید نسخه پشتیبان تهیه داده های تلگرام را از دستگاه مورد نظر بررسی کنید.

هک کردن تلگرام با آیدی

هک کردن تلگرام با آیدی

کاستی ها و نیازهای این روش

برای استفاده از این روش هر دو دستگاه مورد استفاده باید از iOS برای هک تلگرام استفاده کنند.

برای استفاده از iTunes باید به رایانه شخصی / Mac کاربر هدف دسترسی داشته باشید.

کاربر هدف باید پشتیبان گیری از پیام تلگرام به روز داشته باشد.

داده های موجود در دستگاه iOS شما با داده های موجود در پرونده پشتیبان iTunes جایگزین می شود که باعث از بین رفتن داده ها می شود.

نتیجه

اگرچه تلگرام کاملاً یک برنامه محبوب رسانه های اجتماعی است . اما راه را برای خطرات زیادی به ویژه برای کودکان و نوجوانان جوان باز می کند. با استفاده از روش های فوق می توانید حساب تلگرام را برای نظارت موثر بر فعالیت های برنامه تلگرام و ایمن نگه داشتن عزیزان خود هک کنید. با این حال ، اغراق نیست اگر بگوییم بهترین روش استفاده از برنامه های کارآمد مانند برنامه plc spy است.

هک کردن تلگرام با آیدی

 

 

 

 
 
 
 
 

بازدیدها: 10

دیدگاهتان را بنویسید