هک کردن با شماره تلفن چگونه ممکن است؟

تبدیل گروه به سوپر گروه و ایجاد لینک عضویت برای اعضا
سپتامبر 8, 2019
اعتیاد به اینستاگرام را چگونه ترک کنیم؟
سپتامبر 15, 2019

هک کردن با شماره تلفن چگونه ممکن است؟

هک کردن با

چگونه می توان هک گوشی از طریق شماره را انجام داد؟ هک کردن با شماره یا هک گوشی از طریق شماره تلفن از عباراتی هستند که معمولا زیاد آنها را می شنویم و عده ای را نیز دیده ایم که به دنبال کشف روشی برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها هستند. بسیاری از برنامه نویسان نیز موفق به ساخت برنامه هایی برای هک و نفوذ به گوشی افراد مختلف شده اند. اما بسیاری از این برنامه ها فقط قادر به هک گوشی از نزدیک و با نصب در گوشی فرد موردنظر هستند. حال با این وجود برخی از افراد به دنبال روشی هستند که بتوانند از راه دور به هک کردن با شماره تلفن بپردازند. در همین راستا ما نیز در این مطلب قصد داریم به صحبت درباره هک کردن با شماره و روش های انجام آن بپردازیم.

هک گوشی موبایل

گوشی تلفن همراه یک وسیله شخصی بوده که معمولا حاوی اطلاعات مهمی نیز می باشد. اما این دستگاه های کاربردی، آنچنان که به نظر می رسند امن نیست و قابلیت هایی را برای ارسال اطلاعات به دیگر دستگاه ها نیز دارند. نصب نرم افزار های کنترلی و جاسوسی روی گوشی موبایل، که معمولا به صورت مخفیانه و ناخواسته صورت می گیرد، می تواند اطلاعات گوشی شما را برای شخصی دیگر ارسال کند و از این طریق حریم خصوصیتان را به خطر اندازد. امروزه علاوه بر هک با نصب برنامه بر روی گوشی تلفن همراه، هک تلفن همراه از طریق شماره تلفن نیز ممکن شده است.

البته همیشه استفاده از این قابلیت ها، بار منفی نداشته و در برخی موارد ممکن است بسیار مفید نیز باشد. به عنوان مثال گاهی ممکن است پیش بیاید که شرایط زندگی یا کاری شما ایجاب کند که مراقب همه اشخاص دوروبرتان باشید. مثلا اگر احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده خود با خبر شوید، تنها راهی که شاید به نظر شما برسد، هک گوشی همسر، فرزند و یا کارمندانتان می باشد. البته باید طوری این عمل انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما چطور می توان تلفن همراه یک نفر را بدون اینکه خودش متوجه شود، هک کرد و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد؟ آیا هک گوشی بدون نصب برنامه امکان پذیر است؟

هک کردن با شماره تلفن امکان پذیر است ؟

این که آیا هک کردن با شماره و یا اصلا هک گوشی به هر طریقی امکان پذیر است یا خیر، سوالی است که در ذهن بسیاری از افرادی که قصد انجام این کار را دارند ایجاد می شود. در پاسخ به این سوال بدون اینکه بخواهیم شما را گیج کنیم، باید بگوییم که بله، هک گوشی و هک کردن با شماره تلفن هر دو امکان پذیر است و تا به حال افراد زیادی درگیر این موضوع بوده اند و هستند، که به نتایج قابل توجهی نیز در این حیطه رسیده اند.

برای انجام عملیات هک گوشی از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کنند، که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد. هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌ شده و دریافت‌ شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

هک کردن با

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما، تمام اطلاعات گوشی شما، موقعیت مکانی شما، حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند، زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

هک کردن با شماره چه روش هایی دارد؟

تا به اینجا متوجه شدید که امکان هک کردن با شماره تلفن وجود دارد، اما سوالی که احتمالا اکنون در ذهنتان ایجاد شده این است که چگونه و با چه روش هایی می توان این کار را انجام داد؟

برای هک کردن با شماره تلفن می بایست به زبان های برنامه نویسی به طور کامل تسلط داشته باشید و علاوه بر آن مهارت های دیگری که لازمه هکر شدن می باشد را هم باید فرابگیرید تا بتوانید به هک گوشی از طریق شماره تلفن بپردازید.

اما روشی دیگری نیز برای این کار وجود دارد، و آن دانلود برنامه هک از طریق شماره تلفن می باشد که کار را برای شما به عنوان کسی که می خواهید بر تلفن شخص دیگری نظارت داشته باشید، راحت می کند. این برنامه ها کم و بیش در سطح اینترنت به چشم می خورد، اما یکی از قوی ترین آنها که اولین برنامه موجود در ایران نیز می باشد، برنامه plc spy است.

plc spy یکی از نرم افزارهایی است که امکان هک کردن با شماره موبایل را برای شما فراهم میکند و اکنون نیز توسط سامانه کنترل فرزند مجوز فعالیت در کشور را گرفته است. البته که به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربران برای استفاده از این برنامه می بایست علاوه بر شماره تلفن، شماره سریال گوشی موردنظر را نیز داشته باشید.

لازم به ذکر است که این برنامه صرفا با هدف نظارت روی فعالیت های مجازی فرزندان زیر هجده سال طراحی شده است . یکی از اخلاقیات مهم در زمینه استفاده از تکنولوژی ، رعایت حریم خصوصی افراد می باشد.

استفاده از نرم افزار plc spy

استفاده از این نرم افزار به دو روش انجام میشود، یا شما به تلفن همراه فرزند خود دسترسی دارید و این نرم‌افزار را روی آن نصب می‌کنید، که البته در نسخه جدید این برنامه حتی نیازی به دسترسی هم نیست و کافی است برنامه را با آیکونی دلخواه مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن برای فرزند خود بفرستید، به محض کلیک بر روی برنامه توسط فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه ها حذف می شود تا فرزند شما متوجه وجود نرم افزار نظارتی در گوشی خود نشود.

و روش دوم نظارت و کنترل از راه دور و بدون دسترسی می باشد که می بایست در پنل کاربری خود علاوه بر شماره تلفن فرزند، شماره سریال گوشی او را نیز وارد کنید.

با استفاده از برنامه هک شماره PLC SPY می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید. این برنامه به شما امکان ردیابی شماره تلفن و مشاهده موقعیت مکانی به صورت لحظه به لحظه، مشاهده پیامک های دریافتی و ارسالی، لیست تماس ها، مخاطبین، تصاویر موجود در گالری و تمام اطلاعات موجود در اکانت شبکه های مجازی را می دهد.

هک گوشی با imei

همچنین در نسخه جدید این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند نیز اضافه شده است. این نسخه را هم می توانید در صورت دسترسی در گوشی فرزند نصب کنید و هم می توانید لینک برنامه را برای فرزندتان با نام یک برنامه مفید ارسال کنید و از او بخواهید بر روی لینک کلیک کند، به محض کلیک فرزند، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های گوشی حذف می شود تا فرزند متوجه تروجان بودن برنامه نشود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود برنامه هک گوشی plc می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره موبایل با نرم افزار PLC SPY

 

بازدیدها: 278

دیدگاهتان را بنویسید