هک کردن با شماره موبایل چگونه ممکن است ؟ به همراه فیلم آموزشی

هنگ کردن گوشی
هنگ کردن گوشی های موبایل چه دلایلی دارد؟
فوریه 5, 2019
هک کردن با
هک دوربین گوشی چگونه ممکن است ؟ آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد ؟
فوریه 9, 2019

هک کردن با شماره موبایل چگونه ممکن است ؟ به همراه فیلم آموزشی

هک کردن با شماره

همانطور که می دانید این روزها تمام مردم دنیا از فقیر تا پولدار، فرزندان تا والدین همه از تلفن های هوشمند استفاده میکنند و آن را وارد زندگی روزمره خود کرده اند. میزان شیوع این گوشی ها در سطح جهان از کامپیوترها فزونی گرفته است. از همین رو اگر شخصی قرار است مورد حمله و سرقت اطلاعات قرار گیرد، تلفن همراه او بهترین وسیله خواهد بود. اما سوالی که این روزها برای کسانی که می خواهند به اطلاعات دیگران دست پیدا کنند و یا به عبارتی دیگران را هک کنند پیش می آید، این است که چه روش هایی برای این کار وجود دارد و آیا هک کردن با شماره موبایل امکان پذیر است ؟ در ادامه این مطلب قصد داریم امکان پذیر بودن یا نبودن هک کردن با شماره تلفن را بررسی کرده و درباره روش های آن صحبت کنیم.

هک کردن با شماره تلفن

هک کردن با شماره موبایل توسط روزنامه نگاران روزنامه وورلدنیوز هنوز هم بحث رسوایی بدی در انگلستان مطرح کرده است . در سال ۲۰۱۶ این روزنامه نگاران بودند که برای تهیه خبرهای دست اول با استفاده از نرم افزار و از طریق هک کردن با شماره توانستند به تمام اطلاعات گوشی اشخاص مورد نظر خود برسند.

مکانیزم کاری برنامه ای که خبرنگاران از آن استفاده کردند، یک نقص امنیتی می باشد، اما این نقص اصلا پیچیده نیست. این برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرد

که با این روش هک گوشی با شماره همه تلفن های همراه را می توان انجام داد، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هکر می تواند با استفاده از این روش ، تمام اطلاعات گوشی از قبیل پیامکها، شنود تماسها، شبکه های اجتماعی و حتی موقعیت مکانی شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

هک کردن با شماره موبایل با نرم افزار plc

نرم افزار PLC SPY نیز یکی از نرم افزارهایی است که امکان هک کردن با شماره موبایل را برای شما فراهم میکند و اکنون نیز توسط سامانه کنترل فرزند مجوز فعالیت در کشور را گرفته است. البته که به خاطر حفظ حریم خصوصی کاربران برای استفاده از این برنامه می بایست علاوه بر شماره تلفن، شماره سریال گوشی موردنظر را نیز داشته باشید.

آسیب پذیری  که با برنامه SS7 plc انجام می شود تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیر ساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

این آسیب پذیری بر روی گوشی تلفن همراه نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد.

نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود.

استفاده از نرم افزار plc spy

این کار به دو روش انجام میشود یا شما به تلفن همراه فرزند خود دسترسی دارید و این نرم‌افزار را روی آن نصب می‌کنید، که البته در نسخه جدید این برنامه حتی نیازی به دسترسی هم نیست و کافی است برنامه را با آیکونی دلخواه مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن برای فرزند خود بفرستید، به محض کلیک بر روی برنامه توسط فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه ها حذف می شود تا فرزند شما متوجه وجود نرم افزار نظارتی در گوشی خود نشود.

و روش دوم نظارت و کنترل از راه دور و بدون دسترسی می باشد که آموزش این دو مرحله برای والدین به صورت یک ویدیوی آموزشی به توضیح فارسی قرار داده شده است که می توانید برروی لینک زیر کلیک کنید تا ویدیو آموزشی را دانلود و مشاهده نمایید.

مشاهده فیلم آموزشی نصب برنامه PLC

ویژگی های نرم افزار PLC

با استفاده از نرم افزار PLCSPY می‌توانید از همه اطلاعات موجود در گوشی فرزند خود کپی بگیرید، موقعیت مکانی او را ذخیره کنید و هر کدام از اجزای آن را که می خواهید روشن یا خاموش کنید. تمام این کارها می‌‌تواند طوری انجام شود که کاربر هیچ‌گاه پی نبرد و تمام اطلاعات را برای والدین به پنل کاربری که در اختیارشان قرار داده میشود ارسال میکند.

در حقیقت سخت‌ترین بخش در استفاده از این نرم‌افزارها وارد کردن شناسه و تهیه آن است که البته بسیار آسان است و توضیحات فارسی و ویدیو آموزشی برای انجام این مراحل وجود دارد تا والدین مشکلی نداشته باشند .

برنامه هک گوشی plc spy

در ادامه برخی از ویژگی های این برنامه را خواهیم گفت:

  • مشاهده لیست تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
  • ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ و …
  • موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
  • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
  • شنود تماسها و ذخیره آنها در پنل کاربری
  • و از همه مهم تر کنترل دوربین گوشی فرزند و مشاهده تصاویر اطراف با استفاده از آن

سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید این برنامه که ارسالی می باشد، به نوعی هک کردن با شماره را تدائی می سازد.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه plc  می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

هک با شماره با نرم افزار نظارتی PLC SPY

 

بازدیدها: 2351

دیدگاهتان را بنویسید