هک کردن با شماره موبایل اصلا سخت نیست

قطعی تلگرام
قطعی تلگرام چه دلیل داشت؟ و این مشکل برطرف شد
مارس 29, 2018
هک گوشی هوشمند
کنترل گوشی هوشمند فرزندان
آوریل 6, 2018

هک کردن با شماره موبایل اصلا سخت نیست

هک کردن با شماره موبایل

میتوان گفت که هک کردن با شماره موبایل اصلا سخت نیست و اگر کسی بخواهد این کار را انجام دهد به راحتی میتواند با استفاده از نرم افزاری که به تازگی میتواند این قابلیت را برای کنترل گوشی اعضای خانواده انجام دهد ، بسیار راحت خواهد بود .

همانطور که میبینید و میدانید تمام مردم از فقیر تا پولدار، فرزندان تا والدین همه از تلفن های هوشمند استفاده میکنند و آن را وارد خود زندگی می‌کنند و میزان شیوع آن‌ها در سطح جهان از کامپیوترها فزونی گرفته است. به این ترتیب اگر شخصی قرار است مورد حمله قرار گیرد، تلفن همراه او بهترین وسیله خواهد بود.

هک کردن با شماره موبایل توسط روزنامه نگاران روزنامه وورلدنیوز هنوز هم بحث رسوایی بدی در انگلستان مطرح کرده است . در سال ۲۰۱۶ این روزنامه نگاران بودند که برای تهیه خبرهای دست اول از طریق هک کردن با شماره تلفن به تمام اطلاعات گوشی اشخاص مورد نظر خود رسیدند این نرم افزار PLC نام دارد که به راحتی با آن میتوان به اطلاعات گوشی همراه دست پیدا کرد.

حال دلیل ساخت این نرم افزار واقعا هک گوشی های مردم بوده است ؟

باید گفت که این نرم افزار که قابلیت فوق العاده هک کردن با شماره موبایل را دارد در واقع برای کنترل فرزندان زیر ۱۸ سال طراحی شده است تا والدین بتوانند فرزندان خود را کنترل و بر کارهای آنها نظارت داشته باشند تا از صدمات و خطرات اجتماعی آنها را دور کنند .

اما همانطور که میدانید باید گفت که از همه چیز هم میتوان به صورت درست و اخلاقی استفاده کرد یا اینکه برعکس به حریم خصوصی دیگران نفوذ کرد که این کار بسیار ناشایست است .

آیا هک کردن با شماره موبایل همراه امکان‌پذیر است و برای این کار چه روش‌هایی وجود دارد؟

تحلیل گر امنیت موبایل آقای نایجل استنلی در مرکز تحقیقاتی بلور در این باره می‌گوید: «جواب این سوال بستگی به این دارد که شما چه قدر بخواهید پول و زمان صرف این کار کنید. تعداد روش‌هایی که برای دست‌یابی غیرمجاز به محتوای موبایل‌ها استفاده می‌شود هر روز در حال افزایش است».

درست است که این روزنامه‌نگاران توانستند به صندوق صوتی تعدادی از افراد دسترسی پیدا کنند اما با نرم افزاری که برای کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی شده بود این کار ناشایست را انجام داده اند ، اما بعد از آن با ایجاد تغییراتی که در این نرم افزار به وجود آمد تا نتوانند به راحتی این کار را انجام دهند وارد کردن سریال گوشی است که در برنامه PLC SPY قرار داده شد تا فقط خانواده که میتوانند به سریال گوشی دسترسی پیدا کنند ، اجازه دریافت اطلاعات گوشی فرزندان را بدهد .

این کار باعث میشود تا  هکرها نتوانند به راحتی از این تکنولوژی کنند

روش کلیدی هک کردن با شماره موبایل ، نصب نرم‌افزار PLC SPY و دریافت پنل کاربری امکانپذیر است که نسخه فارسی آن را برای شما والدین محترم آماده شده است.

دانلود نرم افزار هک گوشی با شماره تلفن فرزندان

ویژگی های نرم افزار هک کردن گوشی با شماره موبایل

هک کردن با شماره موبایل

 

این کار به دو روش انجام میشود یا شما به تلفن همراه فرزند خود دسترسی دارید و این نرم‌افزار را روی آن نصب می‌کنید، یا اینکه از قابلیت نظارت از راه دور بدون دسترسی استفاده میکنید که آموزش این دو مرحله برای والدین به صورت یه ویدیوی آموزشی به توضیح فارسی قرار داده شده است .

نرم‌افزار تجاری به نام PLCSPY می‌توانند از همه چیز و همه اطلاعات رااز روی تلفن‌های همراه کپی بگیرند، موقعیت مکانی آن را ذخیره کنند و هر کدام از اجزای آن را که می خواهند روشن و خاموش کنند. تمام این کارها می‌‌تواند طوری انجام شود که کاربر هیچ‌گاه پی نبردو تمام اطلاعات را برای والدین به پنل کاربری که در اختیارشان قرار داده مشود ارسال میکند.

در حقیقت سخت‌ترین بخش در استفاده از این نرم‌افزارها وارد کردن شناسه و تهیه آن است که البته بسیار آسان است و توضیحات فارسی و ویدیو آموزشی برای انجام این مراحل وجود دارد تا مشکلی نداشته باشند والدین .

و برای گوشی های آیفون فرزندان از آیکلود و پسورد استفاده میشود بدین صورت که نسخه آی او اس را در گوشی نصب کرده و آیکلود و پسورد فرزند خود را وارد میکنید و به راحتی اطلاعات برای شما به پنل کاربی ارسال میشود .

قبلا یک راه دیگر برای انجام این کار وجوپ داشت که آن هم فرستادن یک ایمیل به کاربر تلفن همراه است که در داخل آن پیام یک لینک وجود دارد. در صورتی که کاربر تلفن همراه از طریق گوشی خود به باز کردن و کلید کردن روی لینک اقدام کند، در ظاهر او به یک سایت رهنمون می‌شود، اما در پشت صحنه یک نرم‌افزار جاسوسی روی گوشی او نصب می‌گردد.

هکر ها چگونه گوشی موبایل را هک میکنند ؟

باگ‌هایی که در بسیاری از فناوری‌های بلوتوث گوشی‌های هوشمند وجود دارد، می‌تواند به هکرها اجازه دهد از فاصله چند متری وارد تلفن همراه شخص شده و اطلاعات مورد نظر خود را استخراج کنند.

بازی‌ها هم یکی دیگر از ابزار مورد استفاده هکرها هستند. شرکت‌های نرم‌افزاری خبر از رشد روزافزون گسترش بازی‌ها و دیگر نرم‌افزارهایی داده‌اند که شامل کدهایی برای سرقت اطلاعات موبایل‌ها هستند.

استفاده از گوشی‌های هوشمند راه‌های دیگری را نیز برای نفوذ به آن‌ها برای هکرها فراهم کرده است. برای مثال هر شخصی که از طریق تلفن همراه خود به ارسال پیام توئیتر اقدام می‌کند، موقعیت خود را نیز فاش می‌کند. این اطلاعات می‌تواند برای شناسایی موقعیت اهداف خاص ارزش زیادی داشته باشند.

آقای استنلی در ادامه می‌گوید: «نقص‌هایی که در برخی نرم‌افزارهای اولیه تلفن‌های همراه وجود دارد این امکان را برای هکرهای حرفه‌ای فراهم می‌کند تا سخت‌افزارهایی بسازند که تظاهر می‌کنند یک ایستگاه تلفن همراه هستند. به این ترتیب این امکان برای مالک وجود ندارد تا اطمینان حاصل کند به یک ایستگاه معتبر تلفن همراه متصل شده یا با ایستگاه جعلی ساخته شده توسط هکرها ارتباط برقرار کرده است. کنترل یک ایستگاه تقلبی این امکان را به هکرها می‌دهد تا به تمام اطلاعات صاحب تلفن همراه دست پیدا کند».

البته این نواقص در شبکه‌های نسل سوم (۳G) برطرف شده‌اند، اما در عوض تجهیزات مورد نیاز برای ساخت ایستگاه‌های تقلبی نیز ارزن‌تر و کوچک‌تر شده‌اند و استفاده از آن‌ها نیز نسبت به گذشته ساده‌تر شده است. هم‌چنین کیت‌هایی با کاربری ساده ساخته شده‌اند که شامل تمام کلید‌های رمز شبکه‌های نسل دوم (۲G) نیز می‌شوند و به هکرها اجازه می‌دهند به تماس‌های تلفن‌های همراه دسترسی داشته و آن‌ها را شنود کنند.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان یا هک کردن با شماره موبایل

در آخر باید گفت نرم افزار PLC SPY فقط برای کنترل و نظارت والدین بر فرزندان خود است چه خوب است که از این نرم افزار فقط برای این امر استفاده شود و همانطور که میدانید به هر حال استفاده از تلفن‌های همراه در حال افزایش است و به همین دلیل نفوذ به این وسایل هر روز بیش از گذشته مورد توجه هکرها قرار می‌گیرد.

دسترسی به اطلاعات تلفن همراه، در مورد حساب کاربری یک شخص در فیس‌بوک، ای‌میل‌های خصوصی، تصاویر، حساب‌های بانکی، تصاویر و ویدیوهای خصوصی و بسیاری دیگر را فاش کند اما همیشه قانون وجود دارد پس بیاییم آن را رعایت کنیم و به حریم خصوصی دیگران وارد نشویم همانطور که شما دوست دارید به حریم شما دیگران وارد نشوند.

بازدیدها: 364

دیدگاهتان را بنویسید