هک کانال تلگرام

برنامه ریکاوری
برنامه ریکاوری و آشنایی با بهترین این برنامه ها
آوریل 6, 2021
هک آیدی تلگرام
آشنایی با روش های هک آیدی تلگرام برای جلوگیری از هک شدن
آوریل 11, 2021

هک کانال تلگرام

هک کانال تلگرام

روش های هک کانال تلگرام

تلگرام با وجود فیلترینگ هنوز هم به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است. افراد زیادی در این شبکه کانال هایی را ایجاد کرده اند. امنیت این کانال ها از طرف تلگرام تضمین می شود. اما باید دقت داشت که هر توسعه دهنده نرم افزار تنها مسئول تامین امنیت از طرف خود است!. به این معنی که اگر یک کاربر نکات امنیتی را رعایت نکند و هک کانال تلگرام او انجام شود، دیگر توسعه دهندگان مسئولیتی نخواهند داشت. در این مقاله می توانید انواع روش هک کانال تلگرام را بخوانید تا از آن در امان باشید.

هک کانال تلگرام در مورد چه کانال هایی انجام می شود؟

بسیاری از ادمین های تلگرامی تصور می کنند که چون کانال آن ها هنوز اعضای زیادی ندارد یا مطالب آن اطلاعات مهمی نیست هک نمیشوند!. اما باید بدانید که هکر ها در ابتدا می خواهند یک هدف مناسب را انتخاب کنند. یعنی کانالی که تعداد اعضای آن به بالای یک میلیون رسیده است، به دلیل تجربیات ادمین تقریبا هک نمی شود. چون از نیروهایی متخصص و کارآزموده استفاده می کند. علاوه بر این در سال های گذشته ممکن است با این نوع هک کانال تلگرام برخورد کرده باشد.

بنابراین هک کانال تلگرام معمولا برای کانال های چند ده هزار تایی و یا چند صد هزارتایی استفاده می شود. چون با احتمال بیشتری ادمین این کانال ها تجربه ی لازم در این زمینه را ندارند. ضمن این که احتمال وسوسه شدن صاحب کانال برای فروش این کانال بیشتر است!. ممکن است سوال بپرسید که تمایل یک صاحب کانال به فروش آن کانال چه ارتباطی به هک کانال تلگرام دارد؟. در زیر کاملا متوجه این موضوع خواهید شد.

هک کانال تلگرام

روش های هک کانال تلگرام

روش های هک کانال تلگرام

1-استفاده از هک اکانت ادمین:

هر کانال یک یا چند ادمین دارد که کار های مختلف آن را انجام می دهند. همچنین ممکن است یک ادمین به عنوان ادمین اصلی فعالیت داشته باشد و ادمین های دیگر فقط مطالب مخصوص کانال را ارسال کنند. به هر صورت هر فردی که به عنوان ادمین اصلی در یک کانال فعالیت می کند ممکن است هدف هکر باشد. در صورتی که به هر طریقی اکانت یا همان حساب کاربری ادمین به دست فرد دیگری بیفتد، کانال هم در دست او خواهد بود!. چون همه ی اطلاعات این اکانت به دست هکر افتاده است.

انواع روش هک اکانت وجود دارد که باز هم به همان بی دقتی ادمین در نگهداری اطلاعات خود باز می گردد. اما به هر صورت این یکی از روش ها است. اگر شما به عنوان ادمین اصلی یک کانال فعالیت می کنید باید حواستان به این موضوع باشد. باید برای گوشی همراه خود یا رایانه ای که در آن اکانت خود را فعال کرده اید رمزگذاری انجام دهید. همچنین با استفاده از نرم افزار های مختلف نمایش دادن پیام کوتاه در حالی که صفحه قفل است را غیر فعال کنید.

بسیاری از هک هایی برای حساب های تلگرامی پیش آمده است با یک پیام کوتاه ساده انجام شده. همانطور که می دانید برای ورود به حساب کاربری یک کد به صورت پیام کوتاه برای گوشی شما ارسال می شود. بسیاری از مواقع افرادی فکر می کنند که چون صفحه گوشی آن ها قفل شده است دیگر کسی نمی تواند هک کانال تلگرام آن ها را انجام دهد. اما در بسیاری از برند های معتبر هم پیامک به محض دریافت روی صفحه نمایش داده می شود چه صفحه قفل باشد و چه نباشد.

هک کانال تلگرام

هکر ها چگونه هک کانال تلگرام را انجام می دهند ؟

2-خارج کردن آیدی کانال از دسترس ادمین:

این یکی از زیرکانه ترین ترفند ها است!. در این روش هکر به ادمین یک پیام ارسال می کند. در این پیام به او می گوید که می خواهد کانال او را به قیمت بسیار بالایی ( یک رقم وسوسه انگیز) خریداری کند. به هر صورت ممکن است که ادمین این پیشنهاد را به خاطر رقم بالا بپذیرد. در این زمان هکر هم فعالیت خود را شروع می کند.

او از ادمین می خواهد که یک کانال را که خالی است ایجاد کند. سپس آیدی اصلی کانالی که می خواهد بفروشد را روی این کانال بگذارد. اگر ادمین این پیشنهاد را قبول کند، در همین فاصله ای که ادمین در حال عوض کردن آیدی است، هکر با آیدی اصلی که اکنون خالی شده است یک کانال ایجاد می کند. در این زمان است که ادمین هر چقدر تلاش می کند آیدی اصلی کانال خود را روی کانال خالی قرار دهد یا پیغام “این آیدی قبلا استفاده شده است” مواجه می شود. به همین راحتی همه ی تبلیغات و آیدی هایی که در پیام های شما وجود دارد افراد را به کانال هکر هدایت می کند و هک کانال تلگرام انجام می شود.

به طور کلی دقت داشته باشید و سخت اعتماد کنید!. هر گونه پیشنهاد های عجیب و غریب مانند این باید شک شما را بر انگیزد. در صورتی که کسی واقعا قصد خرید کانال شما را داشته باشد، اولا قیمت مناسب و معقولی را پیشنهاد می دهد. دوما برای این که بتواند با کانال شما بیشتر آشنا شود می تواند درخواست کند که او را به عنوان یکی از ادمین های فرعی با اختیارات کم قرار دهید. نه اینکه آیدی کانال خود را تغییر دهید!.

امنیت پایه ای تلگرام در مقابل هک چقدر است؟

طبق بخش رسمی سوالات متداول تلگرام ، این برنامه دارای دو لایه رمزگذاری امن است. گپ های ابری خصوصی و گروهی از سرور ها برای رمزگذاری کاربر پشتیبانی می کنند . در حالی که چت های مخفی از رمزگذاری کلاینت به کلاینت یا همان کاربر به کاربر استفاده می کنند. در پردازش هر بیت از داده ها به همان روش عمل می شود .این بدان معنی است که متن ، پرونده ها و رسانه ها به طور یکسان رمزگذاری می شوند.

رمزگذاری تلگرام بر اساس رمزگذاری RSA 2048 بیتی . رمزگذاری متقارن 256 بیتی AES و تبادل کلید امن دیفی هلمن است.

علاوه بر این ، تلگرام به یک مدل رمزگذاری MAC  و رمزگذاری ساده  متکی نیست. بلکه به پروتکل MTProto Mobile برای تامین امنیت خود و کاربران اتکا می کند. با این کار ، توسعه دهندگان برنامه به یک فرآیند تأیید پیام سریعتر و دقیق تر دست می یابند. این باعث می شود که انواع سرور ها یا هکر های قوی هم نتوانند مکالمات شما را پیدا کنند.

رمزگذاری سرور-کاربر

چگونه تلگرام در ابتدایی ترین و عمومی ترین سطح خود با بیشترین امنیت کار می کند؟

لایه MTProto که با چت های ابری سروکار دارد . مبتنی بر رمزگذاری سرویس دهنده-مشتری است . از سه جزء مستقل تشکیل شده است:

جزء سطح بالا یا زبان پرس و جو API : فرآیندی را تعریف می کند که از طریق آن پرس و جوها و پاسخ های API به پیام های تبدیل می شوند.

مولفه رمزنگاری یا لایه مجوز: نحوه رمزگذاری پیام ها قبل از بیرون رفتن به سمت مولفه حمل و نقل را مشخص می کند. این حمل و نقل مربوط به پیام است .پس از سطح اینترنت انجام می شود.

مولفه  Transport که روشی را برای انتقال پیام  کاربر و سرور با استفاده از پروتکل های شبکه موجود است. مانند HTTP ، HTTPS ، UDP ، TCP و غیره تعریف می کند.

توجه به این نکته مهم است که MTProto فقط در چت های ابری استاندارد در دستگاه های تلفن همراه اعمال می شود .دقت داشته باشید که تلگرام به طور پیش فرض رمزگشایی End to End را ندارد. همین موضوع باعث شده است که واتساپ امن تر از تلگرام شناخته شود. چون از این بخش امنیتی استفاده می کند. اکنون می توانید واتساپ را در بسیاری از کشور های جهان استفاده کنید. اما تلگرام در بسیاری از کشور های جهان هنوز هم شناخته نشده است.

هک کانال تلگرام

روش ها هک و جلوگیری از هک تلگرام

چگونه از هک کانال تلگرام جلوگیری کنیم؟

این که بخواهید تا حدود زیادی کانال تلگرام خود را امن کنید نیاز به توجه و دقت دارد. نکته ی اولی که باید به شما بگویم این است که به هیچ عنوان نباید افرادی که معتمد شما نیستند را ادمین کنید. همانطور که می دانید یک کانال تلگرامی یا یک گروه تلگرامی یک سری ادمین اصلی دارد و یک سری ادمین که می توانند کار ها و فعالیت های جانبی را انجام دهند. در آپدیت جدید تلگرام این ادمین ها را می توان محدود کرد. ادمین اصلی که ایجاد کننده ی کانال است می تواند مشخص کند که مثلا رضا فقط می تواند پیام بگذارد. یا مثال مسعود فقط می تواند پیام ها را حذف کند. همچنین ادمین اصلی می تواند کاری کند که همه اختیارات کامل را به یک ادمین جانبی بدهد.

بنابراین در مرحله ی اول شما با دادن دسترسی به ادمین ها مسئولیت بزرگی را خواهید داشت. باید افرادی را برای کانال خود انتخاب کنید که می توانند تا حدود زیادی مورد اعتماد شما باشند.

مورد دوم این است که از هر گونه خرید و فروش کانال تلگرام که شما را به شک می اندازد خودداری کنید. همانطور که در روش دوم هک کانال تلگرام به شما گفته شد، ممکن است روش های جدیدی هم به بازار بیاید!. این روش ها معمولا دیر به دیر پخش می شوند. به همین دلیل هم ممکن است شما فکر کنید که همه ی روش های هک را بلدید. اما در مواجه با یک هکر که می تواند از هزاران روش استفاده کند، نمی توانید مقاومت داشته باشید.

 

آیا با برنامه های هک تلگرام آشنا هستید ؟ می دانید که ممکن است با این برنامه ها هک کانال تلگرام شما صورت بگیرد؟

همانطور که پیش از این نیز گفتیم تلگرام از امنیت بالایی برخوردار است ، اما نباید این نکته را فراموش کنیم که در عصر فناوری هیچ چیزی غیرممکن نیست و در این زمینه نیز هکرها دست از تلاش برای نفوذ و دسترسی به اطلاعات افراد بر نمی دارند.

در همین راستا عده ای از هکرها با استفاده از برنامه های هک گوشی که امکان نفوذ به تمام اطلاعات گوشی شخص مورد نظر را می دهد ، به اطلاعات تلگرام و یا کد ورود آن نفوذ پیدا می کنند.

بنابراین هک کانال تلگرام با استفاده از برنامه هک تلگرام یا همان برنامه هک گوشی قابل انجام است . حال در اینجا قصد داریم یکی از بهترین برنامه هایی که به شما امکان هک و نظارت بر تلگرام دیگران را می دهد ، معرفی کنیم تا درصورت نیاز به کنترل فرزندان کودک یا نوجوانتان از آن استفاده نمایید.

نظارت بر تلگرام فرزندان با استفاده از برنامه PLC SPY

در میان تمام روش هایی که برای هک تلگرام با شماره تلفن و بدون شماره تلفن و یا هک تلگرام با آیدی وجود دارد، روشی عملی و قانونی نیز وجود دارد و آن هم استفاده از برنامه نظارتی PLC SPY می باشد. این برنامه که باهدف فراهم کردن شرایطی بهتر برای نظارت والدین بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و عرضه شده است، به والدین این امکان را می دهد تا بدون متوجه شدن فرزندان و از راه دور بتوانند کنترل تمام گوشی آنها را به دست بگیرند.

 

هک تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل

این برنامه تلگرام را هک نمی کند و در واقع گوشی موبایل فرزند شما را هک کرده و از این طریق شما می توانید فعالیت های فرزند خود در تلگرام که بر روی گوشی او نصب می باشد را علاوه بر هک کانال تلگرام مشاهده کنید.

Plc spy امکانات فراوان دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • نمایش موقعیت مکانی فرزند به صورت لحضه ای
  • امکان مشاهده تصاویر موجود در گالری
  • نمایش تمام پیامک ها حتی آنهایی که توسط فرزند پاک شده باشند
  • مشاهده فعالیت های فرزند در شبکه های اجتماعی از جمله هک تلگرام و اینستاگرام
  • قابلیت دریافت سکرت چت ها در تلگرام
  • و…

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والیدن با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY و آموزش نحوه نصب آن می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک گوشی  با PLC SPY

 

 

بازدیدها: 101

دیدگاهتان را بنویسید