هک پابجی را چگونه انجام دهیم ؟

جلوگیری از هک شدن اینستاگرام
جلوگیری از هک شدن اینستاگرام با 8 روش آسان و کاربردی
ژانویه 23, 2021
دیلیت اکانت واتساپ
آموزش دیلیت اکانت واتساپ
ژانویه 30, 2021

هک پابجی را چگونه انجام دهیم ؟

هک پابجی

هک پابجی و روش های آن

پابجی یکی از محبوب ترین بازی های جدید است که به تازگی در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده و گیمر های ایرانی هم از این قاعده مستثنی نیستند. افراد زیادی به دنبال هک پابجی هستند تا با استفاده از آن روند بازی را برای خود تسهیل کنند. در واقع هک پابجی شیوه ای برای تقلب است که درست مانند رمز هایی است که در بازی هایی مثل کانتر ، GTA و… استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم هک پابجی و انواع آن را بررسی کنیم.

پابجی چیست؟

همانطور که گفته شد پابجی یک بازی است که هم روی سیستم عامل موبایل ها و هم روی رایانه ها قابل دسترس است. این کلمه یک مخفف از عبارت Player Unknown’s BattleGrounds است که معنی آن، این جمله می شود: بازیکنان در میدان جنگ ناشناخته! این بازی توانسته جزء یکی از پر دانلود ترین بازی های سال و محبوب ترین بازی گوگل پلی شناخته شود. علاوه بر این برنده جایزه The Game Award for Best Multiplayerبهترین بازی چند نفره آنلاین شده است. با توجه به این که بیشترین کاربران این بازی اندرویدی هستند، لازم به ذکر است که اندروید مورد نظر برای این بازی 4.3 به بالا است و همچنین باید 3 گیگبایت فضای خالی برای آن داشته باشید که بتوانید آن را از گوگل پی دانلود کنید.

آیا هک پابجی واقعیت دارد؟

قبل از اینکه به موضوع هک پابجی بپردازیم باید به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از این بازی به دو صورت انجام می شود. یکی از شیوه هایی که می توانید از این بازی استفاده کنید به صورت آفلاین است. در این حالت شما می توانید بدون اتصال به اینترنت بازی خود را با سیستم سخت افزار خود انجام دهید. این بخش از بازی شامل هک پابجی می شود و افراد می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. همانطور که می دانید از بازی های آفلاین نسخه های متعددی در دسترس است که این تنوع به دلیل همان هک شدن توسط برنامه نویس ها می باشد.
هک پابجی

هک پابجی

اما بخش دیگر بازی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، در حقیقت به سرور اصلی pubg جهانی متصل می شود. بیشتر همین قسمت است که می تواند از هک پابجی جلوگیری کند. در واقع هک پابجی در استفاده ی آنلاین غیر ممکن است. مشخصا این که هک پابجی در حالت آنلاین ممکن نیست به دلیل این است که سرور اصلی پابجی، فقط اطلاعاتی را تایید می کند که مطابق قانون گذاری ها یا همان کدنویسی های اولیه باشند. تصور کنید که یک نرم افزار یا یک بازی مانند پابجی به صورت برنامه نویسی شده در سطح جهانی منتشر شود. در این حالت هر فردی اگر آن را خارج از سرور اصلی استفاده کند، می تواند تغییراتی را در آن ایجاد کند( البته در اینجا منظور از “هر فردی” فردی است که برنامه نویس باشد!). اما اگر یک نرم افزار به صورت آنلاین و متصل به سرور باشد، اطلاعات کلی و همان برنامه نویسی های اصلی را از همان سرور دریافت می کند و نمی تواند هک شده باشد! حالا متوجه شدید که هک پابجی یک دروغ بزرگ است!

پس این همه سر و صدا برای هک پابجی چیست؟

گاهی نرم افزار هایی وجود دارد که می توان در آن ها تغییراتی را به صورت اول شخص در بازی به وجود آورد. به این معنا که شما اطلاعات کلی سیستم را تغییر نمی دهید و فقط در حال تغییر دادن بخشی هستید که مربوط به خودتان است. اگر تا به حال مطلبی در مورد هک پابجی شنیده اید مربوط به این قسمت است. بنابراین منظور ما هک بخش جزئی از این بازی است!

هک پابجی اول شخص

1-ربات های هدف گیر:

اگر از کاربران بازی پابجی باشید حتما با این پدیده مواجه شده اید که طرف مقابل شما حتی بدون این که لحظه ای درنگ کند تیراندازی را شروع می کند و همه ی تیر ها هم به هدف می خورد! چنین حالتی زمانی پیش می آید که ربات های هدف گیر وجود داشته باشند. یعنی کاربر کافی است کمی نزدیک به دشمن شود و اسلحه ی او به طور خودکار هدف گیری را به صورت دقیق انجام می دهد.  
هک پابجی

هک پابجی با ربات های هدفگیر

برخی از این نوع هک‌ها بیشتر از این هم گیش می روند و به شما زحمت شلیک کردن هم نمی‌دهند!در واقع در این هک های قوی تر کافیست که ربات تشخیص دهد که کاربری در تیررس شما قرار دارد و بلا فاصله به صورت اتوماتیک شروع به شلیک می‌کند تا زمانی که هدف مورد نظر از دور بازی خارج شود!. این گونه از هک‌ها معمولا به وسیله چرخش ناگهانی و شلیک های دقیق بدون خطا در شرایطی سخت شناخته می‌شوند. درصورتی که پس از مشاهده Death Cam خودتان بعد از مرگ! به هر یک از موارد فوق برخورد کردید، سریعا از دکمه Report برای گزارش دادن فرد استفاده کنید.

2-هک سرعت:

هک سرعت پابجی به اندازه ربات های هدف گیر مخرب نیست. معمولا این دسته از هک‌ها خیلی ساده قابل تشخیص هستند. شما می توانید گاهی ببنید که یک کاربر می‌تواند در عرض چند ثانیه طول نقشه را طی کند و مشخصا به او شک خواهید کرد. تنها مشکلی که این نوع از هک‌ها ایجاد می‌کنند این است که هدف قرار دادن فرد مورد نظر وقتی در حال حرکت کردن با سرعت زیاد است تقریبا غیر ممکن می‌شود! هک پابجی برای به دست آوردن سرعت بیشتر زمان زیادی طول نمی کشد و این نوع هک زود از بین می رود. . در موضوع ربات های هدف گیر ممکن است تشخیص سخت باشد چون افراد ماهر هم می توانند سریع و دقیق شلیک کنند. اما وجود یک کاربر پر سرعت در نقشه چیزی نیست که قابل توجیه باشد و بتوان گفت از طریق مهارت زیاد به این سرعت رسیده است. به همین خاطر کاربرانی که به هک سرعت در پابجی روی می‌آورند تنها چند بازی فرصت دارند تا از این قابلیت لذت ببرند! بعد از مدتی ریپورت های آن ها افزایش پیدا می کند و سرور اصلی آن ها را منع می کند.

3-کاهش قدرت لگد اسلحه:

یکی از مهمترین شباهت هایی که در بازی های رایانه ای به میدان های جنگ وجود دارد لگد اسلحه یا همان ریکویل است. در واقع با این ویژگی که برای همه بازیکنان در نظر گرفته شده است، افراد نمی توانند شلیک خود را در یک نقطه به راحتی متمرکز کنند. چون اسلحه به هنگام یر اندازی تکان می خورد و ثابت نیست. پابجی تلاش می‌کند یک شبیه‌ ساز دقیق شرایط نظامی باشد. به همین دلیل تقریبا می‌شود گفت تمام سلاح‌های بازی ریکویل یا همان لگد اسلحه را دارند . دقت داشته باشید کاربران به مرور زمان یاد می‌گیرند که چطور می‌تواند با اجتناب از مسلسل کردن کامل یک خشاب یا جابجا کردن آرام موس ریکویل سلاحشان را کنترل کنند؛ اما برخی دیگر از بازیکنان که توانایی این کار را ندارند یا نمی‌خواهند خودشان را به زحمت بیاندازند، سراغ استفاده از ربات های مختلف می‌روند. این ربات ها هم مثل ربات های هدف گیر تاثیر می گذارند. با استفاده از این ربات ها نیازی به جابجا کردن موس یا حتی رگباری نکردن گلوله‌ها برای جلوگیری از ریکویل نیست. رباتی که استفاده می‌کنید ریکویل اسلحه شما را کنترل می‌کند و مانع از این می‌شود که هدفتان جابجا شود وتیر اندازی غیر دقیق داشته باشید .هک پابجی برای غیر فعال کردن ریکویل سلاح باز هم به اندازه ربات های هدف گیری مخرب نیست، اما باز هم موجب می‌شود شرایط یکسانی که کاربران در آن رقابت می‌کنند وجود نداشته باشد. دقت داشته باشید که این موضوع به وسیله ی کاربران بسیار سخت تشخیص داده می شود. چون فقط فردی که این هک پابجی را انجام داده است از عدم ریکویل اسلحه خود اطلاع دارد! بقیه ی بازیکنان فقط تیر می خورند و به مرگ نزدیک تر می شوند!

4-نامرئی شدن دیوار ها:

منظور ازز نامرئی شدن دیوار ها این نیست که دیوار ها بی رنگ شوند! منظور ما این است که بتوانید افراد را از پشت آن ببینید. این مزیت بسیار بزرگی است که بتوانید این کار را انجام دهید چون به راحتی لوکیشن بازیکنان دیگر هم تشخیص داده می شود و هیچ نگرانی ندارید که آن ها کجا هستند. علاوه بر این هیچ سورپرایز و حرکت غافلگیرانه ای از طرف بازیکنان دیگر برای شما وجود ندارد! این مسئله می‌تواند به استفاده از نوعی دکمه برای نمایش موقعیت کاربران نیز خلاصه شود. رایج‌ترین نوع این نوع هک ها به شما اسکلت سایر کاربران یا خطوط اطراف بدن آن ها را نشان می‌دهد. اگر یک بازیکن که از این نوع هک استفاده می‌کند باهوش باشد، طوری رفتار نمی‌کند که شما شک کنید او از دیوار های نامرئی استفاده می‌کند. با این کار شک شما به هیچ عنوان برانگیخته نمی شود. پس ممکن است بتواند مدت ها به این نوع بازی ادامه دهد!

جمع بندی

هک پابجی همانطور که گفته شد نمی تواند به شکل یک مزیت به شمار رود! به این دلیل که افراد زیادی را در سراسر بازی به خود درگیر می کند و شرایط نابرابری ایجاد می کند که نمی توان آن را به خوبی کنترل کرد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که عادلانه بازی کنید و بدون هک پابجی از این بازی لذت ببرید. دقت داشته باشید که افرادی که از هک استفاده می کنند بعد از چند بازی توسط بازیکنان حرفه ای شناخته می شوند و این باعث می شود که در موارد بعدی قابلیت استفاده نداشته باشند!

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید