هک و مانیتورینگ و مشاهده آنی گوشی های دیگران با برنامه spy monitor

هک گوشی دیگران از راه دور
هک گوشی دیگران از راه دور با استفاده از نرم افزار
جولای 10, 2018
آموزش نصب و راه اندازی برنامه spy monitor
جولای 13, 2018

هک و مانیتورینگ و مشاهده آنی گوشی های دیگران با برنامه spy monitor

هک و مانیتورینگ

spy monitor ابزاری قدرتمند در زمینه هک و مانیتورینگ از راه دور است که امکان کنترل  انواع گوشی های اندروید و آیفون را به شما خواهد داد.

هک و مانیتورینگ

در واقع این برنامه دارای مدیریت بانک اطلاعاتی است که می‌تواند  تمام جزئیات گوشی فرد مورد نطر را به شما بدهد به معنای واقعی هک و مانیتورینگ گوشی را به شما میدهد .

این برنامه شامل پنل و  ورود به سیستم است که جرا از مشاهده کامل صفحه گوشی به شما و با کمک اتصال به شبکه گزارش کامل از عملکرد آن را برای شما ثبت میکند .

به طور کلی و معنای واقعی این نرم افزار راه حلی مناسبی برای به اشتراک گذاری دسکتاپ گوشی برای شما خواهد بود اگر به تصویر زیر دقت کنید صفحه گوشی عینا برای شما قابل رویت است و هر حرکتی در گوشی را شما بدون کم و کاستی به صورت زنده مشاهده خواهید کرد .

هک و مانیتورینگ

هک و مانیتورینگ را با نرم افزار spy monitor میتوانید انجام دهید و با خیال راحت محیط دسکتاپ گوشی را مشاهده کنید و فرزندان و عزیزان خود را کنترل نمایید از راه دور بدون آنکه توجه ای جلب نماید .

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار  spy monitoring

– قابلیت کنترل از راه دور سیستم
– قابلیت مدیریت بانک اطلاعاتی
– نمایش دسکتاپ گوشی فرذ مورد نظر
– کنترل میزکار دیگران
– اتصال سریع و بدون وقفه به گوشی مقصد
– عدم قطعی در ارتباط و سرعت بالا
– استفاده بسیار کم از پهنای باند اینترنت و حتی استفاده از  باDial-up
– سهولت در استفاده حتی برای کاربران مبتدی
– رابط کاربر گرافیکی و بسیار ساده
– پشتیبانی از انواع گوشی های اندروید و  ویندوز
– و …

هک و مانیتورینگ

نحوه عملکرد این نرم افزار هک و مانیتورینگ spy monitoring :

پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر آنها را اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد پنل شکا شود شما شود و  نظارت را انجام دهد.
مسئله مهم این برنامه که از امنیت بالایی برخوردار است با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد .
برای استفاده از این نرم افزار ، لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر ، مطلوب باشد و هنگام ورود ، هیچگونه Download صورت نگیرد تا افت سرعت ایجاد نشود.

آیا این برنامه هک و مانیتورینگ به حساب می آید ؟

در این نرم افزار ، تمامی رفتار هایی که فرد وارد شونده انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل مشاهده و کنترل است. به این صورت که هر کلیک و هر حرکت در گوشی فرد ، از طرف شما قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهد ، و حتی شما میتوانید کنترل را به دست گیرد .
[zarinpalpaiddownloads id=”18″]

دیدگاهتان را بنویسید