هک هاتگرام با استفاده از نرم افزار plc spy

نرم افزار شنود
نرم افزار شنود صدا و جاسوسی موبایل spy
سپتامبر 1, 2018
هک ایمو
هک ایمو با استفاده از نرم افزارهای نظارتی
سپتامبر 2, 2018

هک هاتگرام با استفاده از نرم افزار plc spy

هک هاتگرام

هاتگرام یکی از نسخه های غیر رسمی تلگرام محسوب می شود. با فیلتر شدن تلگرام اصلی، تعداد کاربران هاتگرام رو به افزایش رفت و طرفداران زیادی پیدا کرد. همانطور که می دانید هاتگرام و تلگرام طلایی تنها نسخه هایی از تلگرام هستند که بدون نیاز به فیلترشکن فعالیت می کنند. اکنون که تعداد کاربران هاتگرام زیاد شده است، مسلما تعداد افرادی هم که به دنبال راهی برای نفوذ به این نسخه و به اصطلاح هک هاتگرام هستند افزایش می یابد. در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی راهکاری برای هک هاتگرام نرم افزاری را نیز برای این کار معرفی کنیم.

هک هاتگرام چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفتیم برنامه هاتگرام یکی از دو نسخه تلگرام می باشد که در حال حاضر بدون نیاز به فیلترشکن یا پروکسی، کاربران آن می توانند به اکانت تلگرام خود لاگین شوند. تمام اشخاصی که در تلگرام دارای اکانت می باشند، اکنون می توانند در هاتگرام با همان اکانت به فعالیت خود ادامه دهند.

هک هاتگرام هم مانند هک تلگرام که پیش از این توضیح داده ایم که دارای دو روش تایید شده می باشد. در روش اول از طریق لاگین کردن به اکانت فرد دیگر و در روش دوم با استفاده از برنامه هایی که به همین منظور طراحی شده اند، می توان به هک هاتگرام پرداخت. در ادامه این دو روش را توضیح خواهیم داد و شما می توانید با توجه به توانایی و امکانات در دسترس خود، یکی از این روش ها را امتحان کنید. هک هاتگرام به وسیله نرم افزار بسیار راحت تر و بدون متوجه شدن شخص هدف خواهد بود.

هک هاتگرام با نرم افزار plc spy

plc spy نرم افزاری است که با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان زیر 18 سال طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار اکنون توسط کارشناسان ما به زبان فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی داده شده و در اختیار آنها قرار گرفته است.

با استفاده از این نرم افزار علاوه بر هک هاتگرام بسیاری از اطلاعات دیگر مربوط به گوشی فرزندتان را به دست می آورید، اطلاعاتی مانند تصاویر موجود در گالری، دریافت لیست پیامک ها و تماس ها، دریافت پیام های موجود در شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام، واتساپ و…، همچنین با این برنامه می توانید فرزند خود را ردیابی کنید و هر لحظه از موقعیت مکانی او مطلع شوید.

هک هاتگرام

این برنامه درواقع هاتگرام یا تلگرام را هک نمی کند بلکه هک گوشی فرزند شما را انجام می دهد و از این طریق تمام اطلاعات موجود در گوشی که شامل هاتگرام و دیگر شبکه های اجتماعی نیز می شود را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه plc جزء معدود برنامه هایی است که امکان هک هاتگرام و تلگرام طلایی را ارائه می دهد. نحوه کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و پشتیبانان آنلاین این سامانه، در تمامی مراحل نصب و نظارت در کنار شما خواهند بود تا بتوانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه plc spy می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

نرم افزار هک گوشی با شماره تلفن  plc spy

هک هاتگرام بدون نیاز به برنامه

لاگین شدن با شماره فرد موردنظر، یکی از ابتدایی ترین روش های هک تلگرام می باشد که هنوز هم تعداد زیادی از این روش استفاده می کنند. در این روش ابتدا شما باید به گوشی شخص مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. سپس اپلیکیشن هاتگرام را برروی گوشی خود نصب کنید و هنگام ساخت اکانت در نرم افزار، به جای شماره خود، شماره شخص موردنظرتان را وارد کنید. اکنون کدی که توسط پیامک به گوشی هدف ارسال شده را وارد کنید. با انجام مراحل گفته شده، شما به هاتگرام هدف به راحتی نفوذ خواهید کرد.

درست است که این روش هک هاتگرام بسیار ساده است اما از طرفی احتمال متوجه شدن شخص هدف بسیار زیاد می باشد. اگر کاربر هک شده به لیست “نشست های فعال” خود مراجعه کند، می تواند هک شدن خود و همچنین دستگاه شما را شناسایی کند. علاوه بر این اگر کاربر از “تایید دو مرحله ای” در تلگرام خود استفاده کرده باشد، برای دسترسی به هاتگرام او هم نیاز به این کد دارید که تنها خود آن شخص می داند.

دیدگاهتان را بنویسید