آیا هک موبایل دیگران امکان پذیر است ؟

هک گوشی اندروید
هک گوشی اندروید چگونه ممکن؟ و راههای جلوگیری از هک شدن گوشی چیست؟
دسامبر 7, 2018
ایمن سازی وای فای
ایمن سازی وای فای با روش های کاربردی
دسامبر 12, 2018

آیا هک موبایل دیگران امکان پذیر است ؟

هک موبایل دیگران

هک گوشی یکی از عبارت هایی است که در دنیای پیشرفته امروز به وفور به گوشمان می رسد و می دانیم که بسیاری از افراد نیز به دنبال روش یا برنامه ای برای هک موبایل دیگران هستند. اما سوالی که احتمالا برای شما هم مانند خیلی از افراد پیش آمده این است که آیا اصلا برنامه ای برای هک موبایل دیگران وجود دارد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا علاوه بر پاسخ این سوال اطلاعات بسیار دیگری را نیز درباره هک کردن موبایل و روش های آن به دست آورید.

هک گوشی

احتمالا بسیاری از شما با مفهوم دقیق هک و هک گوشی آشنا نیستید و تنها یک عبارت را بارها و بارها شنیده و یا حتی در مکالماتتان به کار برده اید.

هک تلفن همراه و یا کامپیوتر بحث پیچیده ای است و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مفهوم بسیار کلی است و اگر منظورمان را درست برسانیم هک موبایل دیگران به این معناست که بتوانیم گوشی دیگران را بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم. اما منظور از تصرف و نفوذ کامل به گوشی موبایل دیگران چیست؟! در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

برنامه هک موبایل دیگران چیست؟

نرم افزاری که بخواهید با آن گوشی موبایل فرد دیگری را هک کنید، باید بتواند دسترسی شما به قسمت های مختلف گوشی را به طور کامل باز کند.

میزان دسترسی که به اطلاعات موجود در موبایل شخص موردنظرتان ایجاد شود، بستگی به توانایی های شما به عنوان هکر و ابزارهایی که از آن ها استفاده می کنید دارد. اگر شما یک فرد مبتدی در زمینه هک باشید و دانش خاصی در این زمینه نداشته باشید، می توانید از یک ابزار مانند یک نرم افزار هک استفاده کنید و به راحتی به هک موبایل دیگران بپردازید.

البته لازم به ذکر است که استفاده از برنامه های هک برای نفوذ به گوشی افرادی که سرپرستی آن ها را به عهده ندارید، کاری غیر قانونی می باشد و قانون در این موارد بسیار پیگیر است. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که چه کسی و با چه هدفی عمل هک را انجام می دهد؟ آیا فردی برای دسترسی به پیامک ها و دیگر محتویات گوشی همسر خود دست به چنین کاری می زند یا یک پدر یا مادر برای مراقبت و محافظت از فرزندان خود در فضای مجازی گوشی آن ها را هک می کند. این مسئله ای است که قانونی یا غیرقانونی بودن عمل هک را مشخص می کند.

هک موبایل دیگران

آیا هک موبایل دیگران امکان پذیر است؟

اگر هنوز هم به پاسخ این سوال نرسیده اید باید به طور واضح بگوییم که بله با پیشرفت فناوری دیگر هیچ کاری غیر ممکن نیست و هک گوشی نیز به راحتی قابل انجام است. متاسفانه عده ی زیادی نیز درگیر چنین کاری هستند و دست به نقض آشکار حریم خصوصی دیگران می زنند. از سویی دیگر عده ای از کارشناسان نیز با هدف امن کردن فضای مجازی برای کودکان و کاهش نگرانی والدین برنامه هایی را برای نظارت مستقیم والدین بر فرزندان طراحی و عرضه نموده اند.

این روزها با یک سرچ ساده در گوگل نرم افزارهای زیادی را برای هک موبایل دیگران می بینیم که هر یک امکانات خاصی را ارائه می دهند و با تبلیغات گسترده سعی در جذب مخاطب دارند. متاسفانه بسیاری از این برنامه ها واقعی نبوده و نه تنها خدماتی را به شما ارائه نمی دهند بلکه گوشی یا کامپیوتر شما را نیز هک می کنند. پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه هایی است که با هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر بخواهید به تمام قسمت های تلفن همراه فرزندتان دسترسی داشته باشید کار برایتان بسیار سخت خواهد بود چرا که برای دسترسی به هر قسمت مثلا گالری، تماس ها، شبکه های اجتماعی و … باید یک روش خاص را به کار بگیرید و به صورت جداگانه آن ها را عملی کنید. اما برنامه هایی هم مانند برنامه PLC SPY هستند که امکان هک موبایل با شماره را به شما می دهد و تمام قسمت های موبایل را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه PLC SPY از راه دور و بدون داشتن دسترسی به گوشی فرزندتان و تنها با وارد کردن شماره تلفن و سریال گوشی، تمام اطلاعات موجود در تلفن فرزندتان را در اختیارتان قرار می دهد.

برخی از ویژگی های این برنامه را به اختصار در ادامه بیان کرده ایم.

  • مشاهده اس ام اس های گوشی فرزند
  • مشاهده مخاطبین و تماس های ورودی و خروجی
  • دریافت پیام های تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
  • دریافت موقعیت مکانی بصورت لحظه به لحظه
  • مشاهده وبسایت های بازید شده و امکان مسدودسازی آنها

در صورت تمایل به دانلود و کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار و مشاهده فیلم آموزش نصب برنامه PLC SPY می توانید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک با شماره تلفن با نرم افزار نظارتی PLC SPY

 

بازدیدها: 192

دیدگاهتان را بنویسید