نظارت بر تماس ها و مکالمات فرزندان

هک تلگرام با imei
کنترل و نظارت بر تلگرام فرزندان از راه دور توسط والدین
آوریل 15, 2020
هک تلگرام با آیدی
نظارت بر تلگرام فرزندان از راه دور
آوریل 20, 2020

نظارت بر تماس ها و مکالمات فرزندان

هک تماس

با پیشرفت فناوری و همه گیر شدن گوشی های موبایل، این روزها هرکسی حداقل یک گوشی موبایل دارد. که بسیاری از فعالیت ها و مکالمه های روزانه خود را با استفاده از آن انجام می دهد. همانطور که می دانید این تلفن ها تبدیل به یک مخزن اسرار شده، و خیلی از مواقع مکالماتی توسط این گوشی ها انجام می شود، که شاید نخواهیم هرکسی از آنها با خبر شود. از همین رو فکر فهمیدن این که چه مکالماتی رد و بدل می شود، ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است. گاهی ممکن است والدینی به این فکر کنند که کودک یا نوجوانشان در شبانه روز با چه کسانی مکالمه دارند. شاید هم مدیر یک شرکت برای نظارت هرچه بهتر برروی مکالمات کاری کارمندانشان بخواهد که تماس های آنها را شنود کند. به هر حال ممکن است هرکسی با هر انگیزه ای در دنیای امروز به فکر هک تماس یا همان شنود افتاده باشد. از همین رو ما نیز در این مقاله می خواهیم به این موضوع بپردازیم و به سوالاتی که ممکن است در ذهن کاربران ایجاد شده باشد، پاسخ دهیم. اما قبل از هر چیز باید بدانید که هک تماس کاری غیر اخلاقی است، مگر برای فرزندان زیر 18 سال و یا کنترل مکالمات کاری کارمندان صورت بگیرد.

هک تماس چگونه ممکن است؟

هک تماس یا شنود مکالمات امری است که شاید ذهن بسیاری را تاکنون به خود مشغول کرده باشد. عده ی زیادی سعی کرده اند که به طریقی این کار را انجام دهند، که گاهی موفق بوده و یا گاهی نبوده است. اما در این کار چیزی که مهم است، این است که بتوان به نحوی هک تماس را انجام داد که فرد موردنظر به هیچ عنوان متوجه این موضوع نشود. شنود یا هک تماس از چندین سال پیش به طرق مختلف و معمولا از طریق دستگاه های شنود کوچک انجام می شده است. اما در حال حاضر با توجه به شکل و ابعاد گوشی های موبایل، جایگذاری دستگاه شنود اصلا کار ساده ای نیست. بنابراین باید به دنبال راه ساده تر و امکان پذیرتر بود.

حال این که این راه ساده چه طور و چگونه انجام می شود، سوالی است که در ادامه پاسخ خواهیم داد. می توان گفت که بهترین روش برای هک تماس ، استفاده از نرم افزار های کنترلی و نظارتی می باشد. این نرم افزار ها با هک کامل گوشی به شما قابلیت شنود و ضبط مکالمات شخص موردنظرتان را هم ارائه می دهد. البته که در ایران تنها یک برنامه وجود دارد که ویژگی شنود و ضبط را هم علاوه بر دیگر ویژگی های نظارتی ارائه می دهد. برنامه plc spy تنها برنامه ای است که به عنوان یک ناظر کامل از طرف والدین می تواند فرزندان را کنترل نماید.

برنامه نظارتی plc spy

نظارت بر گوشی فرزندان در این برهه از زمان که در اوج استفاده از گوشی های هوشمند هستند و اکثر وقت خود را پای گوشی های خود میگذارند، میتواند برای والدین بسیار مهم باشد. چرا که تمام کارها ، مکانها ، تماسها و صحبتها با دیگران را میتوانند، کنترل کنند.

plc spy با هدف نظارت بر گوشی فرزندان زیر 18 سال، توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است. این برنامه با ارائه قابلیت های منحصر به فرد اقدام بزرگی در حوزه تربیتی اینترنت و کودکان انجام داده است.

plc spy در نسخه های مختلف، به روش های متفاوتی عمل هک گوشی را انجام می دهد. نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری کنند .

هک گوشی با imei

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت هک تماس و شنود موبایل فرزند، مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار plc spy  می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

دریافت برنامه نظارت بر فرزندان PLC SPY

هک از طریق شماره تلفن و سریال چگونه انجام می شود؟

شاید اکنون این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد، که چگونه می توان هک تماس و یا به طور کلی هک گوشی را از طریق شماره تلفن انجام داد؟ در اینجا به این سوال به طور مفصل پاسخ خواهیم داد.

برای انجام عملیات هک گوشی از طریق شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کنند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده‌شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

هک تماس

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد. اما نگران نباشید چرا که نرم افزارهایی که این کار را انجام می دهند برای حفظ حریم خصوصی افراد علاوه بر شماره تلفن اطلاعات دیگری همچون شماره سریال را از کاربرانشان درخواست می کنند.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد که با این روش تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید. هکر می تواند با استفاده از این روش تمام اطلاعات گوشی شما، موقعیت مکانی شما، حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

 

بازدیدها: 332

دیدگاهتان را بنویسید