کنترل و نظارت بر تلگرام فرزندان از راه دور توسط والدین

فیلم هکر
معرفی فیلم هکر و برجسته ترین فیلم ها با موضوع هک
آوریل 11, 2020
هک تماس
نظارت بر تماس ها و مکالمات فرزندان
آوریل 18, 2020

کنترل و نظارت بر تلگرام فرزندان از راه دور توسط والدین

هک تلگرام با imei

از آنجایی که پیام رسان تلگرام در کشور ما به یک پیام رسان محبوب و کاربردی تبدیل شده و بسیاری از کودکان و نوجوانان از آن استفاده کرده، و ارتباطات روزمرشان در آن شکل می گیرد. تعداد زیادی از والدین به فکر هک کردن و نفوذ به تلگرام فرزندان خود افتاده اند، تا از این طریق بتوانند بر روابط آنها نظارت بهتری داشته باشند. از همین رو برای عده ای این سوال پیش می آید که چگونه می توان این اپلیکیشن را هک کرد؟ آیا اصلا نفوذ به اطلاعات این پیام رسان امکان پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که تا به حال هیچ کس نتوانسته سرور اصلی تلگرام را هک کند و از این طریق به پیام های دیگران دسترسی داشته باشد. اما همیشه برای هر کاری راه های متفاوتی وجود دارد. در این جا نیز می توان از طرق مختلف مانند کد imei  به گوشی فرزند نفوذ کرد و به این ترتیب به اطلاعات موجود در تلگرام او نیز دست پیدا کرد. در این حالت در واقع هک گوشی را انجام خواهید داد اما می توان هم گفت که هک تلگرام با imei را انجام داده اید.

نظارت بر فرزندان و هک تلگرام با imei

احتمالا اکنون که این مقاله را می خوانید نگران امنیت فرزندانتان در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام هستید. شاید می خواهید بدانید آن ها با چه کسانی در این پیام رسان ها در ارتباط هستند، یا چه چیزی در سرشان می گذرد. همه این نگرانی ها طبیعی هستند و شما به عنوان پدر یا مادر حق دارید این موارد را درباره فرزندتان بدانید. از همین رو نیز در این مطلب قصد داریم به یکی از روش های هک تلگرام یعنی هک تلگرام با imei بپردازیم و به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید از راه دور، بدون دسترسی به گوشی و متوجه شدن فرزندتان، تنها از طریق تلفن همراه خودتان به تلگرام و دیگر قسمت های موبایل او نفوذ پیدا کنید.

imei چیست و چگونه باید آن را پیدا کنیم؟

قبل از این که بخواهیم نحوه هک تلگرام با imei را توضیح دهیم، باید درباره این شناسه صحبت کنیم و آن را به طور کامل بشناسیم. چرا که بسیاری از والدین به طور دقیق با imei آشنایی نداشته و نمی دانند که چگونه می توانند این کد را پیدا کنند.

IMEI یا شماره سریال درواقع یک شکل شناسایی تلفن همراه یا رایانه شما هستند. درست مثل اثر انگشت برای افراد ، این کد برای هر موبایل و رایانه ای متفاوت است. این شناسه ها به شما اطمینان می دهند که دستگاه شما تقلبی نیست و همچنین می تواند در صورت گم شدن یا سرقت از بین بردن دستگاه به شما در جهت پیدا کردن آن کمک کند.

شماره سریال گوشی شماره ای منحصر به فرد است که در پشت دستگاه موبایل و یا برروی جعبه آن درج می شود. این شماره برای شناسایی و تمایز گوشی موبایل از سایر مدل های مشابه استفاده می شود. شماره سریال را روی یک برچسب روی جعبه دستگاه، صفحه پشتی دستگاه و در داخل “وضعیت” از فهرست “درباره دستگاه” در زیر تنظیمات پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید از طریق شماره گیری *#6# شماره سریال گوشی خود یا فرزندتان را به دست آورید.

هک کردن با شماره سریال یا کد imei چگونه ممکن است ؟

همانطور که گفتیم هیچکس نمی تواند تلگرام را هک کند، مگر با استفاده از کدی که برای خود شخص ارسال می گردد، که نام این کار هک کردن نیست. و شخص از طریق قسمت امنیت تلگرام به راحتی می تواند متوجه دستگاه هایی که به تلگرام او متصل هستند ، بشود. اما ما می توانیم با روش های مختلف از جمله استفاده از کد imei را انجام داده و به این طریق بدون متوجه شدن شخص به تلگرام او نیز دسترسی داشته باشیم و به نوعی هک تلگرام با imei را انجام دهیم. حال سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان هک گوشی یا همان هک تلگرام با imei را انجام داد؟

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که هک گوشی با شماره سریال نیازمند داشتن مهارت های زیادی است که هرکسی از این مهارت ها بهره مند نیست. اما برنامه های مختلفی هستند که با داشتن شماره سریال گوشی و دیگر اطلاعات مانند شماره تلفن و … اقدام به هک گوشی های مختلف می کنند.

هک تلگرام با imei

برای هک گوشی با شماره سریال و البته هک تلگرام با imei یا باید یک هکر کاملا حرفه ای باشید و به بسیاری از مهارت ها از جمله زبان های برنامه نویسی مسلط باشید. و یا باید از ابزارهای موجود یعنی برنامه هایی که برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای در اختیارتان قرار داده اند، استفاده کنید. اگر شما یک هکر حرفه ای یا حتی معمولی باشید که خودتان می دانید چه کاری باید انجام دهید. اما اگر یک فرد معمولی و بدون داشتن مهارت در زمینه های مربوط به هک هستید، باید بدانید که برای هکر شدن راه های زیادی را باید طی کنید. و نیازمند زمان بسیار زیاد هستید، که توضیح درباره هر کدام از این راه ها نیز صحبت های زیادی دارد، که در این مقاله گنجانده نمی شود. اما اگر می خواهید از طریق برنامه های هک گوشی با imei اقدام به عمل هک کنید، و به اطلاعات گوشی شخص موردنظر دسترسی پیدا کنید، در ادامه با ما همراه باشید. تا یکی از بهترین برنامه ها در زمینه نظارت و البته هک تلگرام با imei را به شما معرفی کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است بدانید که استفاده از نرم افزارهای هک و در واقع نرم افزارهای کنترلی و نظارت مشروط به استفاده آن برای نظارت و کنترل فرزندان زیر 18 سال می باشد. و در صورت بهره بردن از آن ها برای هک گوشی دیگران بدون اجازه ، مرتکب جرم شده و پیگرد قانونی دارد.

نرم افزار کنترل و نظارتی plc spy

تا به اینجا به برخی از دلایلی که ممکن است برای هرکسی انگیزه هک تلگرام با imei را ایجاد کند، اشاره کردیم. از همین رو سامانه کنترل فرزند نیز با توجه به درخواست زیاد والدین، درصدد برآمد تا نرم افزار plc spy را باقابلیت هک از طریق imei و شماره تلفن از راه دور ارائه دهد.

سامانه کنترل فرزند چیست؟

در اینجا لازم به توضیح است برای آن دسته از عزیزانی که با سامانه کنترل فرزند آشنایی ندارند. بگوییم که این سامانه در ابتدا با ارائه نرم افزارهایی جهت نظارت بر اعضای خانواده کار خود را آغاز نمود و سپس با ارائه نرم افزار plc نزدیک به 3 سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست.
برنامه نویسان ما با تحقیق و تلاشهای زیادی توانستند با استفاده از تکنولوژی ،(( SS7 )) و(( کالی لینوکس )) رسما گوشی مورد نظر را تنها با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی هک کنند که بعد از نفوذ به گوشی مورد نظر، اطلاعاتی همچون تماسهای تلفنی ، کلیه contact ها ، پیام های متنی شبکه های اجتماعی، شنود مکالمات و حتی اطلاعات GPS و محل قرارگیری فرد مورد نظر برای والیدن به پنل کاربری ارسال خواهد کرد.

برنامه plc spy در دو نسخه ساخته شده است :

1-نسخه اول را میتوان بروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

2- نسخه دوم نرم افزار هک گوشی PLC این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به نظارت برگوشی فرزندان خود کنند. در واقع با این نسخه به نوعی هک گوشی با شماره سریال را انجام می دهند تا فرزندانشان را در برابر خطرات اجتماعی حفظ نمایند .

هک گوشی با imei

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام PLC PLUS منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره عملکرد این برنامه و یا دانلود آن می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت برنامه هک گوشی PLC SPY

قابلیت های نرم افزار هک و نفوذ به گوشی plc spy

همانطورکه گفتیم نرم افزار plc spy یک نرم افزار هک و می باشد که جهت نظارت والدین بر فرزندانشان توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ارائه شده است. این نرم افزار دارای قابلیت های بسیاری است که در ادامه بر هرکدام از آنها اشاره خواهیم کرد.

نمایش لیست تماس ها و ضبط مکالمات

مسلما یکی از مهم ترین قسمت های گوشی لیست تماس ها می باشد. که از این طریق والدین می توانند اطلاعات زیادی درباره افرادی که با فرزندانشان در ارتباط هستند، به دست آوردند. اما یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تنها نرم افزار plc در ایران ارائه می دهد، شنود تماس ها و مکالماتی است که توسط گوشی فرزند انجام می شود. این قابلیت در نسخه جدید نرم افزار plc به دیگر قابلیت ها اضافه شده است.

مشاهده تمام فعالیت ها در شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها که یکی از مهم ترین آنها یعنی تلگرام و البته هک تلگرام با imei بحث امروز ما بود. به یک معضل اجتماعی در کشورهای جهان سوم از جمله کشور ما تبدیل شده است. کودکان با دسترسی به این شبکه ها با دنیای جدیدی آشنا می شوند که از خطرات آن آگاهی نداشته و هر لحظه ممکن است قربانی سوء استفاده مجرمان سایبری قرار بگیرند. اما والدین با استفاده از نرم افزار plc spy که قابلیت نمایش تمام شبکه های اجتماعی را نیز ارائه می دهد، می توانند به راحتی فرزندان خود را در برابر آسیب های موجود در این فضا ایمن نگه دارند. با این کار بدون انجام روش های سخت به نوعی توانستید هک شبکه های اجتماعی را نیز انجام دهید.

مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی

گاهی ممکن است به هر دلیلی بخواهید از حال فرزندتان به صورت تصویری با خبر شوید. به عنوان مثال ممکن است فرزندتان در خانه تنها باشد و برای کم شدن نگرانی و آگاهی از فعالیت های او بخواهید محیط خانه را از راه دور مشاهده کنید. در این صورت با plc می توانید از دوربین موبایل فرزندتان استفاده کرده و بدون متوجه شدن او از اوضاع حاکم بر خانه باخبر شوید.

نمایش موقعیت مکانی لحظه به لحظه

بسیاری از روانشناسان و کارشناسان حوزه تربیت به والدین توصیه می کنند، که فرزندانشان را تحت فشار قرار ندهند و مدام درباره موقعیتشان از آنها سوال نکنند. چرا که این کار گاهی ممکن است فرزند را مجبور به دروغگویی کند. اما با این حال والدین زیادی نگران فرزندشان و این که در هر ساعت در کجا قرار دارند و ممکن است با چه کسانی قرار ملاقات داشته باشند، هستند. از همین رو بهترین کار اطلاع داشتن از موقعیت مکانی آنها بدون متوجه شدنشان می باشد. این کار یعنی ردیابی شخص را plc spy به بهترین و سریع ترین حالت ممکن انجام می دهد.

مدیریت دسترسی به اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست. اگر دوست ندارید فرزندتان به این سایت ها دسترسی داشته باشد. می توانید دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید و برای ساعات دسترسی به اینترنت نیز زمان مشخصی را تعریف نمایید.

همچنین می توانید مطلب مربوط به اینترنت و کودکان را نیز مطالعه نمایید.

نمایش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی

اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند، ارسال پیامک است. اما برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY  با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی های احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

نمایش لیست برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید