هک با تلگرام از طریق تروجان ها صورت میگیرد + دانلود آنتی تروجان

تلگرام بتا
تلگرام بتا را نصب کنید تا همزمان دو تلگرام رسمی روی گوشی خود داشته باشید!
ژوئن 28, 2017
اینترنت 4G
اینترنت 4G : آموزش فعال کردن اینترنت پرسرعت در آیفون به صورت تصویری
ژوئن 29, 2017

هک با تلگرام از طریق تروجان ها صورت میگیرد + دانلود آنتی تروجان

هک با

هک با تلگرام از طریق برنامه تلگرام بسیار زیاد شده است . سایت امنیتی دکتر وب  در گزارش خود اعلام کرده است که یک تروجان اندرویدی  از طریق برنامه تلگرام ، اقدام به جاسوسی از کاربران می نماید.

در قالب برنامه هایی مثل پروفایل چکر، اینستا پلاس و Cleaner pro روی تلفن همراه شما نصب می شود  و سپس اقدام به هک با تلگرام و جاسوسی از کلیه فعالیت های کاربر می نماید.

دکتر وب گزارش می دهد که، جامعه هدف این تروجان ، کاربران ایرانی هستند و وظیفه اصلی آن، جاسوسی از ایرانیان می باشد. در ادامه به معرفی این تروجان جدید و راه های جلوگیری از آلوده شدن به آن می پردازیم و لینک دانلود انتی ویروسی برای مقابله با آن را قرار می دهیم.

 

هک

هک با تروجان مخرب

اطلاعاتی را درباره تروجان در اختیار شمامیگذاریم تروجان براساس معروف اسب تروا، نام گذاری شده است. همانطور که اکثر ما با این افسانه آشنایی داریم، تروجان نیز همانند یک برنامه مفید و به ظاهر جذاب، سعی در جذب مخاطب برای نصب آن می نماید. پس از نصب این برنامه روی سیستم فرد قربانی، تروجان در پشت پرده، شروع به فعالیت های جاسوسی نموده و اطلاعات کاربرانش را سرقت می نماید.

تروجان Android.Spy.377.origin

طبق گزارشی که سایت دکتر وب، اعلام کرده است نام این تروجان جدید که منجر به هک با تلگرام و ربات های آن گردیده، Android.Spy.377.origin می باشد که از طریق برنامه های اینستا پلاس و پروفایل چکر، اقدام به جذب قربانی برای انجام نصب می کند.

پس از نصب برنامه پیشنهادی که به کاربر می دهد، آیا مایل است میزان محبوبیت خود را در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، بسنجد؟ پس از آن کاربر اقدام به ارسال اطلاعاتی برای تروجان نموده و تروجان مذکور ، صرفا یک عدد تصادفی که پایه و اساسی ندارد، را برای کاربر به عنوان میزان محبوبیت وی در میان دوستانش، ارسال می کند.

راه های جلوگیری از آلوده شدن به تروجان و دانلود ضد تروجان

وبسایت دکتروب تنها راه جلوگیری از جاسوسی و هک با تلگرام را از طریق این تروجان، نصب نکردن برنامه های غیر رسمی و غیر استاندارد می داند.

کارشناسان میگویند نباید اقدام به نصب برنامه هایی که از منابعی جز گوگل پلی صادر می شوند نمود. البته نسخه های آنتی ویروس دکتروب، این تروجان را شناسایی کرده که شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام به دریافت آن از گوگل پلی نمایید.

دانلود ضد تروجان سایت دکتر وب

 

همچنین می توانید مطالب مرتبط را از لینک  های زیر مطالعه نمایید.

برنامه هک تلگرام

آپدیت جدید تلگرام

نفوذ به تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید