هک با شماره تلفن را با نرم افزار منتخب سال انجام دهید

امنیت موبایل
امنیت موبایل خود را ۳ اپلیکیشن افزایش دهید
نوامبر 25, 2017
نرم افزار موزرا
نرم افزار موزرا و دانلود رایگان برنامه
نوامبر 27, 2017

هک با شماره تلفن را با نرم افزار منتخب سال انجام دهید

برنامه هک تلگرام

برنامه هک تلگرام

هک با شماره تلفن را با استفاده از نرم افزار PLC که در سال ۲۰۱۷ به عنوان نرم افزار برتر برای کنترل و نظارت بر خانواده شناخته شده است . با اینکه این برنامه با عنوان هک نتشر شده است اما در واقع این برنامه برای نظارت بر گوشی های فرزندان یک خانواده طراحی و ساخته شده است.

هک چیست ؟

باید گفت که به طور کلی در علوم کامپیوتری و تلفن های هوشمند ، هک به معنی نفوذ یک فرد به سیستم هوشمند فردی دیگری بدون اجازه دسترسی به آن، می باشد. هکر نیز به کسی گفته می شود که بتواند چنین عملی را انجام دهد. هکرها هم می توانند درون سازمانی بوده و برون سازمانی. هکر درون سازمانی، با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد به اطلاعات طبقه بندی شده و یا اطلاعاتی که اجازه دسترسی به آن را ندارد دست یافته و آن را اصطلاحا سرقت می نماید. در طرف دیگر هکر برون سازمانی بدون داشتن دسترسی فیزیکی، از طریق کامپیوترها و شبکه سعی به نفوذ به سازمان کرده و اقدام به سرقت اطلاعات یا ایجاد خرابی در سازمان می نماید.

مکانیزم برنامه هک با شماره تلفن چیست؟

مکانیزم این برنامه نقص امنیتی پیچیده ای نیست ، برنامه با استفاده از تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

چطور امکان هک گوشی با شماره تلفن وجود دارد ؟

همانطور که قبلا گفتیم این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد

نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند ، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما ، قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ، چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در ادامه سخنانش اعلام کرد

که با این روش هک گوشی با شماره همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هکر می تواند با استفاده از این روش ، تمام اطلاعات گوشی . موقعیت مکانی . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند. آسیب پذیری  که با برنامه SS7 plc تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

این نرم افزار اطلاعات و موقعیت را از  دستگاه متصل دریافت کرده و در بازه های زمانی مشخص و از طریق اینترنت به سرور ارسال می کند.   PLC سپس سرور اطلاعات دریافتی را به کامپیوتری که نرم افزار روی آن نصب هست ارسال می کند.

حتی اگر انواع و اقسام برنامه‌های امنیتی را بر روی گوشی نصب کند، خللی در روند این هک ایجاد نخواهد کرد؛ چراکه این هک بر روی شبکه‌ی مخابراتی اتفاق می‌افتد نه بر روی خود گوشی.

ویژگی های برنامه هک با شماره تلفن :

  • تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
  • ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ
  • موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
  • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
  • شنود تماسها و ذخیره آنها در پنل کاربری

برای دریافت این برنامه برای کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان خود بروی آیکون خرید کلیک کرده و با ثبت مشخصات دقیق و ایمیل خود برنامه را خریداری کرده و با استفاده از آموزش فارسی که برای شما ارسال میشود برنامه را نصب و از آن استفاده فرمایید.

این برنامه با داشتن مجوز رسمی به شماره ۲۰۱۱۷۷۹۹ از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال صحت عملکرد خدمات نامبرده را تضمین می کند.

تنها جهت فرهنگ سازی و نظارت بر افراد زیر سن قانونی (فرزندان)،  می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.

هک با شماره تلفن

 

 

 

[zarinpalpaiddownloads id=”3″]
هک با شماره تلفن

هک با شماره تلفن

 

آموزش تنظیمات در پنل کاربری شما

 

آموزش نصب برنامه با زبان فارسی :

7 min - هک گوشی با شماره تلفن را برنامه PLC انجام دهید8 min - هک گوشی با شماره تلفن را برنامه PLC انجام دهید9 min - هک گوشی با شماره تلفن را برنامه PLC انجام دهید

این برنامه با داشتن مجوز رسمی به شماره ۲۰۱۱۷۷۹۹ از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال صحت عملکرد خدمات نامبرده را تضمین می کند.

تنها جهت فرهنگ سازی و نظارت بر افراد زیر سن قانونی (فرزندان)،  می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی می باشد.

هک با شماره تلفن

[zarinpalpaiddownloads id=”3″]

پس از ثبت خرید دقت داشته باشید که صفحه ای سبز رنگ برای شما نمایش داده میشود و لینک نرم افزار با رنگ آبی وسط آن قرار دارد با کلیک کردن بروی آن برنامه کنترل و نظارت بر فرزندان را دریافت کنید .

برای تماس با پشتیبان برنامه به ایمیل [email protected] , آیدی تلگرام  botplcbot@ پیام دهید .

بازدیدها: 990

دیدگاهتان را بنویسید