هک ایکس باکس و آموزش قدم به قدم جیلبریک در کمتر از 10 دقیقه

حذف کامل اکانت اینستاگرام
حذف کامل اکانت اینستاگرام در 4 مرحله
آگوست 22, 2020
نرم افزار هک تلگرام دیگران برای اندروید
نرم افزار هک تلگرام دیگران برای اندروید و آیفون
آگوست 25, 2020

هک ایکس باکس و آموزش قدم به قدم جیلبریک در کمتر از 10 دقیقه

هک ایکس باکس

در چندسال اخیر xbox و بازی های آن در کشور ما طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما متاسفانه به دلیل افزایش قیمت دلار ، قیمت خرید این بازی ها به شکل سرسام آوری بالا رفته است. که این هزینه ها یک معضل بزرگ برای گیمرها می باشد. از همین رو بسیاری از افراد به دنبال راهی هستند تا بتوانند با دور زدن و یا به نوعی هک ایکس باکس ، بازی ها را به صورت رایگان نصب کنند. اما این کار چگونه امکان پذیر می شود ؟

برای هک ایکس باکس در واقع شما باید آن را جیلبریک کنید. تا بتوانید دسترسی های آن را باز کرده و از بازی های مختلف بهره ببرید.

اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که با جلبریک کردن ایکس باکس ، گارانتی دستگاه دیگر اعتباری نخواهد داشت. هرچند که به دلیل تحریم ها در داخل ایران هیچ ضمانتنامه ای برای ایکس باکس ها وجود ندارد. اما اگر در خارج از کشور زندگی می کنید و قصد جیلبریک کردن ایکس باکس وان را دارید ، باید بدانید که در این صورت دیگر نمی توانید از ضمانتامه آن استفاده نمایید.

هک ایکس باکس

 

آموزش هک ایکس باکس

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم منظور از هک ایکس باکس در اینجا همان جبلبریک کردن آن می باشد.

برای جیلبریک ایکس باکس شما به یک فلش 32 گیگابایتی DDR3 با فرمت FAT32 نیاز دارید. بعد از تهیه ی آن می بایست فایل زیپ جیلبریک ایکس باکس را از لینک زیر دانلود نمایید.

فایل زیپ جلبریک ایکس باکس

پس از دانلود فایل از لینک بالا ، می توانید مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

 

قدم اول

فایل دانلود شده را اکسترکت کنید . تا فایل استخراج شده ی “Setup.Bin” را ببینید. بعد از آن فلش گفته شده را به رایانه متصل نمایید.

قدم دوم

بعد از اتصال USB دو پوشه ی جدید در آن ایجاد کنید و نام آن ها را “XBOXONE” و “UPDATE”بگذارید. سپس فایلی را که قبلا استرکت کرده بودید را در پوشه ی UPDATE کپی نمایید.

قدم سوم

پس از اتمام مراحب بالا ، فلش را به کنسول بازی Xbox One وصل کنید. و وارد قسمت تنظیمات یا SETTING شده و گزینه بروز رسانی از حافظه ی فلش را بزنید. در اینجا از شما می خواهد که ضوابط و شرایط را خوانده و تایید کنید. که پس از قبول کردن شرایط ، بروز رسانی انجام می شود.

قدم چهارم

بعد از اتمام فرایند بروز رسانی ، ایکس باکس شما خاموش خواهد شد. که باید آن را با فشردن دکمه پاور روشن کنید.

پس از روشن شدن عملیات جیلبریک تمام شده و به نوعی شما موفق به هک ایکس باکس خود شده است.

 

همچنینی می توانید مقاله مربوط به جیلبریک کردن آیفون را نیز مطالعه نمایید.

بازدیدها: 214

دیدگاهتان را بنویسید