آیا کنترل اینستاگرام نوجوانان توسط والدین ممکن است ؟

هک حساب بانکی
هک حساب بانکی و علائم آن + 5 روش هک حساب های بانکی را بشناسید
سپتامبر 28, 2020
دانلود ربات هک
دانلود ربات هک و آشنایی با 12 روش هک گوشی که هکرها استفاده می کنند.
اکتبر 3, 2020

آیا کنترل اینستاگرام نوجوانان توسط والدین ممکن است ؟

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

هک اینستاگرام بدون نرم افزار و بدون دسترسی به گوشی هدف یکی از مواردی است که کاربران زیادی روزانه درباره ی آن از ما سوال می کنند. عمده ترین سوالات هم این است که آیا هک اینستاگرام بدون نرم افزار امکان پذیر است ؟ آیا می توان بدون دسترسی به گوشی هدف اینستاگرام او را هک کرد؟ آیا اصلا هک اینستاگرام ممکن است ؟ اگر ممکن است پس امنیت این اپلیکیشن چه می شود؟ امروز می خواهیم به تمام این سوالات پاسخ داده و روشن کنیم که آیا هک کردن اینستاگرام ممکن است یانه ؟ اگر ممکن است از چه روشی می توان آن را انجام داد؟

آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است ؟

اولین سوال درباره ی هک اینستاگرام یا هر اپلیکیشن و پیام رسان دیگری مثل تلگرام این است که اگر امکان هک این برنامه ها وجود دارد ، پس تکلیف ادعایی که سازندگان آنها مبنی بر حفظ امنیت کاربران دارند ، چه می شود؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که در واقع منظور از هک اینستاگرام یا هک تلگرام و یا هر اپلیکیشن دیگری ، دو چیز است.

هک سرور اصلی اینستاگرام

هک اینستاگرام در حقیقت به معنی هک کردن سرورهای اصلی این شبکه ی اجتماعی و دسترسی به پیام ها و دیگر فعالیت های تمام اعضا می باشد. که تیم امنیتی آن آنقدر قوی و بی نقص عمل کرده اند که تاکنون هیچ کس موفق به هک آن نشده و به همین دلیل است که سازندگان آن ادعا می کنند امنیت کاربران در این شبکه کاملا محفوظ است. و از همین رو عده ای می گویند که هک اینستاگرام بدون نرم افزار و به طور کلی امکان پذیر نیست.

هک پیج یک شخص خاص

اما با تمام اینها ، همه ی ما هر از گاهی شاهد هک شدن اکانت اینستاگرام برخی از سلبریتی ها و یا حتی برخی از آشنایانمان هستیم. پس دلیل این هک شدن ها چیست؟

دلیل این گونه هک شدن ها که تنها پیج یک نفر هک شده و هکر کنترل آن را به دست خود می گیرد ، چیزی نیست جز سهل انگاری صاحب اکانت . حال این که چه طور سهل انگاری ها باعث هک شدن اکانت می شود ، یک بحث مفصل است و در این جا نمی توان به طور کامل درباره ی آن صحبت کرد. اما اگر بخواهیم به طور خلاصه به برخی از موارد آن اشاره کنیم ، می توانیم دلایل زیر را برای هک شدن اکانت کاربران بیاوریم :

  • انتخاب پسور ضعیف
  • کلیک کردن برروی لینک های ناشناخته
  • نصب نرم افزارهای مختلف از منابع نامعتبر که ممکن است کی لاگر یا تروجان باشند
  • قرار دادن پسور در اختیار شرکت ها و یا افرادی که تحت عناوینی همچون بالا بردن بازدید و لایک پیج و یا قرعه کشی کامنت ها با شما همکاری می کنند.
  • فعال نکردن تایید هویت دومرحله ای
  • دادن مجوز دسترسی اپلیکیشن های دیگر به اینستاگرام

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

 

پیشنهاد می کنیم در این باره مقاله ی مربوط به { جلوگیری از هک اینستاگرام } را نیز مطالعه نمایید.

 

هک اینستاگرام بدون نرم افزار چگونه ممکن است ؟

تا به اینجا گفتیم که هک اینستاگرام می تواند دو معنی داشته باشد ، که در معنی اول آن یعنی هک سرورهای اصلی اینستاگرام ، این کار تقریبا غیر ممکن است . اما در معنی دوم آن که هک یا گرفتن کنترل پیج یک شخص خاص می باشد، می توان گفت که هک اینستاگرام و حتی هک اینستاگرام بدون نرم افزار هم ممکن است . که البته انجام این کار از دست هرکسی بر نمی آید و افرادی که مسلط به مهارت های هک و برنامه نویسی هستند، می توانند انجام دهند.

اما این که یک فرد عادی بدون داشتن هیچ مهارتی بخواهد هک اینستاگرام بدون نرم افزار را انجام دهد ، یک کار غیرممکن است . و تنها راه برای این افراد استفاده از نرم افزارهایی است که به طریقی می توانند اطلاعات موجود در اینستاگرام شخص مقابل را بدهند. که البته نام این کار را نمی توان هک اینستاگرام گذاشت . چرا که این نرم افزارها تنها قادر به نمایش اطلاعات شخصی و فعالیت های موجود در پیج اینستاگرام هدف هستند و نمی توانند کنترل پیج را به شما بدهند. اما شاید بتوان از طریق نمایش اطلاعات در این نرم افزارها پسورد پیج یا کد تایید هویت آن را برداشته و کنترل پیج هدف را نیز به دست بگیرید.

اما اکنون که متوجه عملی بودن یا نبودن هک اینستاگرام بدون نرم افزار شدید ، و با توجه به توضیحات بالا احتمالا این سوال در ذهنتان ایجاد شده است که یک فرد عادی چگونه می تواند با استفاده از نرم افزار ، هک اینستاگرام را انجام دهد ؟ و اصلا این نرم افزار ها چگونه کار می کنند؟ پاسخ این سوالات را هم در ادامه خواهیم داد.

هک اینستاگرام با استفاده از نرم افزار چگونه ممکن است ؟

همانطور که گفتیم نرم افزارهایی وجود دارد که می توانید از آنها برای مشاهده ی فعالیت های خصوصی شخص مورد نظر در اینستاگرام استفاده کنید. کار با این نرم افزارها معمولا آسان است و هر شخصی حتی بدون داشتن هیچ مهارت خاصی می تواند با استفاده از آنها به هدف خود برسد.

هک اینستاگرام بدون نرم افزار

اما درباره ی این که این نرم افزارها چگونه هک اینستاگرام را انجام می دهند ، باید گفت که این ها اصلا هک اینستاگرام را انجام نمی دهند و فقط با هک گوشی هدف ، می توانند فعالیت های داخل هر برنامه ای که در گوشی وجود دارد ، همچون اینستاگرام را نمایش دهند. و برای این که با این نرم افزارها بخواهید هک گوشی را انجام دهید ، حتما باید به گوشی هدف خود دسترسی داشته و یک نسخه از نرم افزار را برروی آن نصب کنید.

البته تعداد محدودی نرم افزار هم وجود دارند که قابلیت هک گوشی از راه دور را ارائه می دهند. یعنی این نرم افزارها طوری طراحی شده اند که شما می توانید یک نسخه از آن را با آیکون های مختلف و یا یک لینک نامرتبط برای شخص موردنظر ارسال کنید. و به محض کلیک وی برروی لینک ارسالی شما ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از روی گوشی پنهان می گردد. نرم افزار plc spy تنها نرم افزاری در کشور ایران است که به این شکل قابلیت هک از راه دور را ارائه می دهد.

هک اینستاگرام با نرم افزار plc spy

اکنون در پاسخ به این سوال که شما چگونه می توانید هک اینستاگرام بدون نرم افزار یا در واقع بدون دسترسی به گوشی هدف را انجام دهید، باید بگوییم که تنها راه دانلود یک نرم افزار معتبر و کاربردی و نصب آن برروی گوشی خودتان است.

برنامه PLC SPY نیز یکی از همین برنامه ها می باشد که با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند ، ساخته شده است. PLC SPY نامی شناخته شده برای والدینی می باشد که نگران ارتباطات فرزندان خود در محیط اینترنت و به خصوص شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام هستند.

این برنامه در نسخه های مختلف و با استفاده از روش های هک متفاوت، اقدام به هک کل گوشی فرزند می کند. در واقع هیچ اپلیکیشن یا نرم افزار را به صورت انفرادی هک نمی کند، بلکه با نفوذ به گوشی و دسترسی به قسمت های مختلف آن به شما امکان مشاهده فعالیت فرزندانتان در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی را می دهد.

برنامه هک گوشی plc spy

معرفی نسخه های plc spy

plc spy در سه نسخه ساخته شده که شما با توجه به شرایط و انتظارات خود از برنامه می توانید یک نسخه را انتخاب کنید، و اقدام به هک اینستاگرام با گوشی نمایید.

با استفاده از نسخه اول شما می توانید از راه دور و فقط با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی شخص مورد نظر، به هک و کنترل دستگاه بپردازید.

نسخه دوم را در صورتی می توانید استفاده کنید که به گوشی هدف دسترسی داشته و بتوانید برنامه را برروی گوشی او نصب نمایید. البته نگران نباشید زیرا برنامه بعد از نصب به طور خودکار از گوشی هدف پنهان می شود.

همچنین در سومین نسخه که کامل ترین نسخه می باشد، می توانید از راه دور عمل هک را انجام دهید. با این تفاوت که شما برنامه را با آیکون دلخواه مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن برای فرزندتان ارسال می کنید و از او می خواهید که برروی لینک ارسالی کلیک نماید. به محض کلیک، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از روی گوشی پنهان می شود و به هیچ وجه قابل مشاهده نمی باشد. این نسخه با نام plc plus ارائه شده است.

 

پس از نصب برنامه و انجام مراحل لازم که در سایت controlfarzandan.com موجود می باشد، می توانید تمام پیام های دریافتی و ارسالی، فایل های به اشتراک گذاشته شده و دیگر اطلاعات موجود را مشاهده کنید.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نرم افزار plc spy می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک اینستاگرام با نرم افزار plc spy

 

 

دیدگاهتان را بنویسید