هک ایمو با استفاده از نرم افزارهای نظارتی

هک هاتگرام
هک هاتگرام با استفاده از نرم افزار plc spy
سپتامبر 1, 2018
اینترنت روبیکا
اینترنت روبیکا رایگان است؟ نحوه محاسبه اینترنت روبیکا چگونه است؟
سپتامبر 2, 2018

هک ایمو با استفاده از نرم افزارهای نظارتی

هک ایمو

بعد از تلگرام یکی از پیام رسان هایی که از محبوبیت زیادی در بین کاربران ایرانی برخوردار است، اپلیکیشن ایمو می باشد. پیام رسان ایمو قابلیت های بسیاری دارد که مهم ترین آنها برقراری تماس تصویری به صورت بسیار ساده می باشد. اما همانطور که تعداد کاربران ایمو رو به افزایش است، سوالات زیادی هم برای کاربران این پیام رسان به وجود می آید. سوالاتی مانند این که امنیت ایمو چه قدر است؟ آیا هک ایمو ممکن است؟ چه گونه می توان از هک شدن این پیام رسان جلوگیری کرد؟ امروز در این مطلب قصد داریم تا به تمام این سوالاتی که برای کاربران ایمو پیش می آید پاسخ دهیم.

آیا هک ایمو امکان پذیر است ؟

نرم افزارهای بسیاری وبسایت های مختلف تحت عنوان نرم افزار هک ایمو وجود دارند. اما در همین ابتدا باید بگوییم چنین برنامه ای وجود ندارد و تمام اینها تبلیغاتی دروغین است.

به طور کلی اگر کسی بخواهد یک پیام رسان مانند ایمو را هک کند، تنها زمانی می تواند این کار را انجام دهد که باگی در این پیام رسان وجود داشته باشد. وجود باگ به این معنی است که در نرم افزار ایمو راه نفوذی برای هکرها کشف شده باشد. اما تاکنون چنین باگی برای پیام رسان ایمو کشف نشده و چنانچه که چنین باگی هم کشف شده باشد، مسلما سازندگان این برنامه در آپدیت بعدی خود این باگ را برطرف خواهند کرد. بنابراین تا کنون هیچکس نتوانسته برنامه ای برای هک imo طراحی و ارائه دهد.

با تمام تفاسیر بالا باز هم نمیتوان گفت که برنامه پیام رسان ایمو تحت هیچ شرایطی هک نمیشود، چرا که روش های نفوذ به گوشی یا نرم افزاری خاص زیاد است و وجود باگ تنها یک راه نفوذ می باشد. بنابراین در ادامه روش های جلوگیری از هک ایمو را نیز بررسی خواهیم کرد.

جلوگیری از هک ایمو

برای جلوگیری از هک ایمو کافی است یک نکته بسیار ساده اما مهم را در نظر داشته باشید. شما باید مطمئن شوید که افراد ناشناس به کدی که برای شما هنگام نصب ایمو ارسال می شود دسترسی نداشته باشند چرا که با پیدا کردن آن کد به راحتی می توانند اکانت شما را برروی گوشی موبایل خود داشته باشند.

این نکته مهمترین نکته در زمینه جلوگیری از هک ایمو یا هر پیام رسان دیگر است.

چگونه بفهمیم برنامه ایمو هک شده ؟

متاسفانه پیام رسان ایمو مانند تلگرام ، قابلیت نمایش نشست های فعال یا Session ها را ندارد و بنابراین امکان مشاهده اتصال های مشکوک به اکانت خود را نخواهید داشت.

تنها پیشنهادی که می توان در برابر هک شدن imo ارائه کرد Delete Account ایمو است تا اتصال های غیر مجاز به اکانت شما قطع شود.

هک ایمو با نرم افزار plc spy

تا به اینجای کار متوجه شدیم که نرم افزاری مخصوص به هک ایمو وجود ندارد و تنها روشی که کسی می تواند به ایمو شما نفوذ کند این است که به کد احراز هویت این نرم افزار دست پیدا کند.

اما اکنون می خواهیم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که با هک گوشی و دسترسی به تمام اطلاعات و نرم افزارهای نصب شده برروی گوشی، به شما امکان مشاهده پیام ها و فعالیت های شخص موردنظرتان در پیام رسان ایمو را نیز می دهد.

هک ایمو

plc spy نرم افزاری است که با هدف کنترل و نظارت برروی فعالیت فرزندان در فضای مجازی طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار اکنون توسط کارشناسان ما به زبان فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن اعمال شده است.

نرم افزار نظارتی plc spy در واقع گوشی موبایل فرزند شما را هک می کند و از این طریق شما می توانید از تمام فعالیت های فرزندتان در فضای مجازی مطلع شوید. با استفاده از این نرم افزار، تنها با داشتن شماره موبایل و سریال گوشی فرزند خود می توانید به تمام اطلاعات مورد نیاز خود از جمله تصاویر موجود در گالری، لیست پیامک ها و تماس ها، لیست مخاطبین، فعالیت های موجود در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام و حتی موقعیت مکانی لحظه ای فرزند خود دست یابید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم افزار plc spy می توانید برروی لینک زیر کلیک می کنید.

نرم افزار هک با شماره موبایل plc spy

همچنین می توانید مطلب پیشین ما درباره گذاشتن لایو استوری ایمو را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید