هک اطلاعات شخصی را در شبکه های اجتماعی محفوظ نگه داریم ؟

زود خالی شدن شارژ
زود خالی شدن شارژ و داغ شدن گوشی های آیفون را چگونه رفع کنیم؟
آگوست 2, 2017
ردیابی شما
ردیابی شما با 4 تکنولوژی امکان پذیر است
آگوست 7, 2017

هک اطلاعات شخصی را در شبکه های اجتماعی محفوظ نگه داریم ؟

هک اطلاعات شخصی

هک اطلاعات شخصی

بسیاری از شرکت ها هستند که با هک اطلاعات شخصی کاربرانشان کسب درآمد می کنند. به این صورت که پس از هک اطلاعات شخصی کاربران خود، آنها را در ازای دریافت هزینه های هنگفت، در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار می دهند تا آن شرکت ها بتوانند با سلایق شما آشنا شده و تبلیغات مطابق با سلیقه شما را برایتان ارسال کنند.
  تا به حال شرکت های زیادی این کار را انجام داده اند که البته بسیاری از آنها نیز محاکمه شدند.
بسیاری از افراد نگران هک اطلاعات شخصی خود هستند که شاید برنامه های داخل گوشی در حال دزدیدن اطلاعاتشان باشند، اگر شما هم از آن دسته افراد هستید پیشنها می کنیم تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا به شما روشی را بگوییم که متوجه شوید آیا اطلاعاتتان هک شده است یا نه.
احتمالا چند برنامه در گوشیتان نصب هست که شما بیشتر از بقیه به آنها مشکوک هستید، برای این که مطمئن شوید آنها برنامه های هک نیستند، ابتدا به بخش Terms of Service در برنامه ای که به آن شک دارید بروید و چک کنید که سازندگان برنامه مورد نظر گفته اند از اطلاعات شما استفاده میکنند و یا خیر که اگر این کار را انجام می دهند به این معنی است که به راحتی می توانند به هک اطلاعات شخصی شما بپردازد.

برای جلوگیری از هک اطلاعات شخصی خود راهکارهای زیر را انجام دهید :

Gmail

برای اینکه بتوانید دسترسی برنامه ها به اطلاعات شخصیتان را در گوگل ببندید، وارد بخش Connected Apps در صفحه اکانت گوگل خود شوید. برای رفتن به این بخش این مسیر را طی کنید:
My Account > Sign-in & Security > Connected Apps & Sites > Manage Apps
در ادامه برای شما یک لیست از برنامه هایی که می توانند هک اطلاعات شخصی شما را انجام دهند تهیه کرده ایم شما برای قطع دسترسی این برنامه ها به اکانت گوگل خود گزینه “Remove” را که در کنار هر کدام است لمس کنید.
هک اطلاعات شخصی

هک اطلاعات شخصی

Twitter
وارد تنظیمات Twitter شوید و سپس به قسمت Apps بروید. با این کار می توانید برنامه هایی که به اطلاعات شما  دسترسی دارند را ببینید. در کنار نام برنامه ها یک گزینه به نام “Revoke Access” وجود دارد. با لمس این گزینه دسترسی آن برنامه به اطلاعات توییتر شما قطع خواهد شد.
 Instagram
برای قطع دسترسی برنامه ها به اطلاعات در اینستاگرام به بخش تنظیمات بروید و سپس گزینه Authorized Applications را لمس کنید. گزینه “Revoke Access” را در کنار برنامه ها لمس کنید تا دسترسی آنها را نیز ببندید.

بازدیدها: 56

1 دیدگاه

  1. دانلود فیلم گفت:

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون
    تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید