کنترل فرزندان در فضای مجازی با برنامه plc spy

ایمن سازی گوشی
ایمن سازی گوشی های اندروید در برابر سرقت
اکتبر 15, 2017
نرم افزار جاسوسی شنود صدا و برنامه هک از راه دور همراه SPY به صورت دائمی
اکتبر 17, 2017

کنترل فرزندان در فضای مجازی با برنامه plc spy

هک از راه دور با گوشی یکی از بهترین روش های هک است که هکر میتواند انجام دهد هکر در ابتدا به معنای متخصص خلاق و توانمندی بود که از راه کارهای خلاقانه برای حل مساله استفاده می‌کرد ولی امروزه از این لفظ در جای نادرست و به منظور توصیف خرابکاران اینترنتی استفاده می‌شود.

چگونه یک هکر شویم و هک از راه دور با گوشی را انجام دهیم؟

هک از راه دور با گوشی

1-زبان‌های برنامه نویسی مهم را بیاموزید

لیستی از زبان‌های مفید و مورد نیاز برای آموزش هک از راه دور با گوشی زبانهایی است که برای شما دوستان به طور مختصر توضیح می دهیم:

زبان C: مهمترین زبان در برنامه نویسی زمان C میباشد در واقع تمام سیستم‌های عامل را با زبان C می‌نویسند و متخصصین علاقه بسیاری به این زبان دارند. وقتی با این زبان آشنا شوید می‌توانید به ساختار و علمکرد سیستم عاملی مانند Linux پی ببرید.

زبان Python: زبان Python قدرتمند و ساده و خیلی سریع می‌توانید آن را فرا بگیرید. بسیاری از متخصصان امنیت از این زبان برای انجام فرایند‌های تکراری نفوذ استفاده می‌کنند، بنابراین اگر این زبان را فرا بگیرید می‌توانید به سادگی exploit‌ها را بخوانید و برای خود exploit‌های کاربردی بنویسید.

زبان برنامه نویسی PHP: زبان برنامه نویسی PHP قلب تبنده اکثر سایت‌های اینترنتی است و فراگیری آن به شما در انجام حجم وسیعی از فعالیت‌ها کمک ارزشمندی می‌کند.

زبان اسمبلی: زبان اسمبلی از آن جهت مفید است که سطح پایین ترین زبانی است که پردازنده شما قادر به فهم آن می‌باشد. اگر با این زبان آشنا نباشید از exploit‌های زیادی محروم خواهید بود.

زبان SQL: زبان SQL یک زبان برای ارتباط نرم افزار با پایگاه داده‌های رابطه‌ای تحت SQL است. حجم قابل توجه سایت‌هایی که در اینترنت هک می‌شوند بدلیل داشتن اشکالات در SQL خود آسیب پذیرند. با یاد گرفتن این زبان و آموختن تکنیک‌های SQL Injection می‌توانید به میزان قابل توجهی قابلیت‌های نفوذگری خود را افزایش دهید.

2-یاد گیری مفاهیم شبکه

با دانستن مفاهیم و اصطلاحات شبکه میتوانید در این کار موفق شوید. خیلی از متخصصین تست نفوذ آشنایی زیادی با شبکه ندارند، بنابراین از حجم وسیع آسیب پذیری‌های موجود در شبکه‌ها محروم می‌شوند.

یادگیری شبکه نیاز به یادگیری اصطلاحات و استانداردهای موجود و توانایی در پیاده سازی شبکه‌های مختلف است.

گاهی به یک شبکه نفوذی صورت می‌پذیرد ولی برای گسترش دسترسی‌ها و نفوذ به دیگر سیستم‌ها نیاز است که به مفاهیم شبکه مسلط باشید.

برای یادگیری شبکه می‌توانید کار خود را با دوره‌ها و کتاب‌های network+ شروع کنید تا بتوانید هک گوشی را انجام دهید.

3-انتخاب هدف و جمع آوری اطلاعات

انتخاب کردن هدف مشخص و  بجمع آوری اطلاعات را شروع کنید، در این مرحله تمام اطلاعات مفید به شرح زیر میباشد:

  • تشخیص موقعیت مکانی و زمانی هدف
  • زبان رسمی مورد استفاده توسط متخصص پیاده کننده سرویس
  • سیستم عامل و سرویس‌هایی که روی سیستم عامل پیاده شده است
  • سعی در تشخیص فایروال و تمهیدات امنیتی سیستم
  • تکنولوژی‌های مورد استفاده
  • بررسی مشکلات امنیتی موجود در سیستم با استفاده از ابزارهای مختلف
  • بررسی مسائل مرتبط با شبکه از جمله تعداد IP و پورت‌های باز موجود در سیستم

4-شکستن رمز ها

برای هک از راه دور با گوشی شکستن رمز ها یکی از کلیدی ترین اصول است و اکثر سیستم ها برای ورود به رمز نیاز دارد و ورود به سیستم تحت وب و یا سیستم تحت شبکه ای باید رمز عبور آن را دانست، دانستن رمز عبور یعنی وارد شدن به سیستم تحت وب و بواسطه ورود به سیستم تحت وب، ورود به سیستم عامل سرور.

در اکثر حالات با نفوذ پذیری SQL Injection می‌توانید یک Hash از کلمه عبور را بیابید که با کمک تکنیک‌های گفته شده در پست کرک کردن عبارات هش شده به پسورد ورود دست پیدا کنید.

البته میتوانیم با استفاده  burtforce انجام داد که با آن‌ها می‌توانید حجم وسیعی از کلمه‌های عبور را بر روی فرم ورود تست کرده و به کلمه عبور صحیح دسترسی پیدا کنید.

5-سعی در مخفی ماندن

یکی از مهمترین اصول در انجام هک از راه دور با گوشی مخفی ماندن است. اگر از ساختار سیستم عاملی که به آن نفوذ می‌کنید اطلاعی نداشته باشید نمی‌توانید رد پاهای خود را پاک کنید. تقریبا هر عملیاتی در وب سرور و در سیستم عامل در فایل‌های Logs ذخیره می‌شود، بنابراین همیشه حین انجام نفوذ و پس از آن رد پای خود را حذف کنید.

در آخر پیشنهاد می کنیم درباره آموزش هک رایگان نیز مطالعه نمایید.

بازدیدها: 621

دیدگاهتان را بنویسید