هک آیفون با استفاده از نرم افزارهای جدید

جلوگیری از هک شدن
جلوگیری از هک شدن گوشی یا کامپیوتر
ژوئن 12, 2018
کنترل فرزندان در فضای مجازی
کنترل فرزندان در فضای مجازی با دانلود نرم افزار PLC SPY
ژوئن 17, 2018

هک آیفون با استفاده از نرم افزارهای جدید

هک آیفون

شرکت اپل معمولا محصولاتش را با قیمت بسیار بالاتر نسبت به سایر شرکت ها عرضه می کند. برخی یکی از دلایل این اختلاف قیمت را امنیت محصولات شرکت اپل نسبت به دیگر سازندگان گوشی هوشمند می دانند. با این تفاسیر شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که ایا هک آیفون ممکن است؟ اگر این این امکان وجود دارد از چگونه و از چه روش هایی انجام می شود.

هک آیفون چگونه ممکن است؟

این سوال ها که آیا گوشی ها و تبلت های آیفون هک می شود ؟ آیا می توانیم اطلاعات گوشی آیفون را از راه دور دریافت کنیم ؟ آیا می توانیم اپل آی دی را هک کنیم ؟ را نه تنها برای محصولات شرکت اپل بلکه برای تمام موبایل و تبلت های هوشمند می توان پرسید و پاسخ تقریبا برای همه یکسان است.

به طور کلی برای هک کردن و نفوذ به تمام موبایل های هوشمند مانند آیفون نیاز به ایجاد یک راه نفوذ دارید. بنابراین منظور ما از امنیت بالای گوشی های آیفون چیست؟

با گفتن یک مثال توضیح را ادامه می دهیم. هر گوشی یا تبلتی که با سیستم عامل محبوب اندروید کار کند ویژگی های اصلی مشترکی دارند. سیستم عامل اندروید سیستم عاملی متن باز و البته با دسترسی های مدیریتی بسیاری است که به کاربر قابلیت های زیادی را ارائه می دهد.

همین موضوع باعث می شود تا این سیستم عامل نسبت به سایر سیستم عامل ها مانند iOS در معرض خطر هک شدن و نفوذ قرار گیرد.

سیستم عامل iOS اختیارات کاربران خود را محدود کرده است و به همین دلیل راه های نفوذ را تا حدی می بندد و به کاربر اجازه تغییراتی که باعث به خطر افتادن امنیت شود را نمی دهد.

البته که راهکاری که برای محصولات شرکت اپل بوجود آمده، امکان جلبرینگ است. جیلبریک مانند روت در گوشی های اندروید دسترسی های بیشتری را برای کاربر باز می کند و به این ترتیب راه برای نفوذ و هک کردن دستگاه هم باز تر و هموار تر می شود!

هک آیفون از راه دور

حال برای پاسخ به سوال هایی مانند این که آیا هک گوشی اپل از راه دور امکان پذیر است ؟ آیا آموزشی برای هک کردن گوشی های آیفون وجود دارد؟ باید گفت که آموزش ها و تبلیغات درباره نرم افزار های هک آیفون در سطح اینترنت زیاد هستند ولی همگی تبلیغات نادرست و نشدنی است.

اگر بخواهیم تخصصی تر به این موضوع نگاه کنیم باید گفت که هک آیفون راه و نرم افزار و برنامه مشخصی ندارد و بنابراین نرم افزاری تحت عنوان هک گوشی آیفون وجود ندارد.

نرم افزار نظارت بر خانواده PLC SPY

plc spy به والدین گرامی راهکاری موثر و تازه را برای مراقبت از فرزندانشان ارائه می دهد.این نرم افزار توسط کارشناسان سامانه نظارت بر خانواده به فارسی ترجمه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

با استفاده از نرم افزار کنترل فرزندان plc spy می توانید تمامی فعالیت های فرزندان خود در فضای مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ، وایبر و… را زیر نظر داشته باشید تا آن ها را از خطرات احتمالی در امان نگه دارید.

سامانه نظارت بر خانواده plc spy اولین سامانه دارای مجوز رسمی با قابلیت نظارت بر شبکه های اجتماعی و موقعیت یابی لحظه ای است.

در حال حاضر امکان نصب برنامه نظارتی بر روی تمامی دستگاه های اندروید و آیفون امکان پذیر است.

دریافت برنامه plc spy

دیدگاهتان را بنویسید