آشنایی با روش های هک آیدی تلگرام برای جلوگیری از هک شدن

هک کانال تلگرام
هک کانال تلگرام
آوریل 7, 2021
بهترین بازی برای اندروید
بهترین بازی برای اندروید
آوریل 11, 2021

آشنایی با روش های هک آیدی تلگرام برای جلوگیری از هک شدن

هک آیدی تلگرام

هک آیدی تلگرام دیگران چگونه انجام می شود ؟

اگر شما هم از کاربران تلگرام هستید حتما از موضوع هک آیدی تلگرام با خبر شده اید. می دانید که تلگرام به عنوان یک پیام رسانی مطرح در ایران فعال است. گرچه با وجود فیلترینگ استفاده از این پیام رسان برای بسیاری از افراد مختل شده است. اما باید توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در این پیام رسان بسیار مهم است. در این مقاله می خواهیم به هک آیدی تلگرام بپردازیم. البته به شما آموزش داده نمی شود که چگونه این نوع هک را انجام دهید!. بلکه می خواهیم روش کلی این کار را به شما بگوییم تا با استفاده از آن بتوانید از هک شدن خود جلوگیری کنید.

تلگرام چیست؟

همانطور که می دانید و در بالا هم به این موضوع اشاره شد. تلگرام یک پیام رسان اجتماعی است. امروزه تلگرام در ایران به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پر طرفدار شناخته می شود. به دلیل امکانات بسیار خوبی که در این نرم افزار پیدا می شود. در تلگرام شما می توانید با سرعت بسیار زیادی اقدام به ارسال انواع فایل کنید. در حالی که در شبکه هایی مانند واتساپ که فیلتر هم نیستند ارسال فایل ها گاهی با اختلال مواجه می شود.

بعد از اجرای فیلترینگ این نرم افزار در ایران، سازمان های دولتی هم موظف شدند که از آن استفاده نکنند. اما امروزه شاهد این هستیم که باز هم بسیاری از دانشگاه ها یا مدارس در حال استفاده از این نرم افزار هستند. این نشان می دهد که تلگرام یک پیام رسان قدرتمند است که بسیاری از افراد نمی توانند از ویژگی ها و امکانات آن بگذرند!.

هک آیدی تلگرام

تلگرام یکی از مهم ترین پیام رسانهای دنیا

چرا هک آیدی تلگرام مسئله ی مهمی است؟

زمانی که یک شبکه اجتماعی جمعیت زیادی داشته باشد، مسلما اطلاعات بیشتری هم دارد. به عنوان مثال تصور کنید که در تلگرام چه گروه هایی وجود دارد. یا این که چند کانال اطلاع رسانی به مردم وجود دارد. همه ی این تجمع ها به شکل حساب های تلگرامی ثبت می شوند.

بنابراین اگر کسی بتواند یک آیدی را هک کند همه ی اطلاعات آن را استفاده خواهد کرد. این اطلاعات در برخی از موارد بسیار مهم است. به عنوان مثال فردی که شغلش امنیتی است می تواند اطلاعات زیادی داشته باشد که لو رفتن آن ها ضرر های زیادی به یک بخش می زند. علاوه بر این بسیاری از افراد اطلاعات شغلی ندارند. اما اطلاعات شخصی و خانوادگی دارند که حفظ آن ها مهم است.

به همین دلیل هم هک آیدی تلگرام و یا هک کانال تلگرام می تواند به عنوان یک ابزار استفاده شود. به عنوان مثال تصور کنید که فردی بتواند هک آیدی تلگرام شما را انجام دهد. سپس از شما اخاذی کند. یعنی بگوید یا فلان مبلغ را پرداخت می کنید یا تمام اطلاعات آن را به اشتراک می گذاریم!.

پاول دورف به وجود آورنده این شبکه است . هم اکنون هم در حال مدیریت آن است. او امنیت تلگرام را تضمین کرده است. یعنی افرادی که هکر هستند نمی توانند از طریق سرور ها به حساب های تلگرامی یا اطلاعات افراد دست پیدا کنند. حتی یک جایزه ی 300 هزار دلاری برای فردی گذاشته شد . برای هر کس که بتواند در امنیت تلگرام اختلال ایجاد کند!. اما چند سال از آن زمان گذشت . هنوز هیچکس نتوانسته این قفل امنیتی را بشکند.

بنابراین هک آیدی تلگرام چگونه انجام می شود؟

هک آیدی تلگرام فقط در صورتی انجام می شود که فردی نداند طرز استفاده ی صحیح از یک حساب تلگرامی چگونه است. در صورتی که فرد نکات امنیتی لازم را رعایت نکند هیچ تضمینی برای در امان ماندن اطلاعات او وجود ندارد. تصور کنید فردی می خواهد از یک کیف پول دیجیتال برای نگهداری بیت کوین های خود استفاده کند. مشخص است که یک کیف پول دیجیتال امن می تواند امنیت بالایی داشته باشد. یعنی شما از طرف شرکت ارائه دهنده ی این کیف پول دیجیتال خیالتان راحت است. اما در صورتی که فردی خودش رمز این کیف را در اختیار بقیه بگذارد مقصر خودش است!.

در مورد هک آیدی تلگرام هم همین موضوع صدق می کند. افرادی که می خواهند هک آیدی تلگرام شما را انجام دهند باید به گوشی شما دسترسی داشته باشند. یا این که شما خودتان باید کد مربوط به ورود را برای آن ها ارسال کنید.

هک آیدی تلگرام

چگونه هک آیدی تلگرام انجام می شود؟

تصور کنید که خودتان می خواهید از دستگاه دیگری وارد حساب تلگرام خودتان شوید. در این جا خودتان در حال بازی کردن نقش هکر هستید!. مشاهده می کنید که برای ورود به حساب کاربری تلگرام شما، یک کد برای شما ارسال می شود. باید  این کد را در عرض یک یا دو دقیقه در فیلد مربوطه وارد کنید. سپس  می بینید که وارد حساب تلگرام خود شده اید. بنابراین هر کسی که بتواند در زمان تعیین شده به این کد دسترسی داشته باشد می تواند به راحتی وارد تلگرام شما شود.

کد آیدی تلگرام چگونه ارسال می شود؟

اگر می خواهید یادتان بماند باید خودتان یک بار این کار را انجام دهید. اما به هر صورت…

در مرحله ی اول. این کد برای شما در نرم افزار تلگرامی شما ارسال می شود. یعنی باید با استفاده از گوشی خود وارد نرم افزار تلگرام شوید . سپس آن کد را برداشت کنید. بعد از نوشتن کد می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

بعد از یک یا دو دقیقه ممکن است این کد توسط شما دریافت نشده باشد. پس کد از طریق پیام کوتاه ارسال می شود. این مرحله بسیار خطرناک است!. بسیاری از افراد سیستم گوشی خود را به صورت پیش فرض روی حالتی قرار داده اند که همه ی پیام ها به محض دریافت روی صفحه نمایش داده می شوند. بنابراین حتی زمانی که شما گوشی خود را در خانه رها کرده اید و صفحه ی گوشی شما قفل است، هر کسی می تواند وارد حساب کاربری تلگرام شما شود.

گوشی های هوشمند به طور معمول برای نحوه نمایش پیامک های دریافتی یک سری گزینه ها به شما نشان می دهند. امن ترین گزینه همانی است که در زمان قفل بودن صفحه، هیچ بخشی از پیام را نمایش ندهد.  در صورتی که گوشی هوشمند شما چنین آپشنی را ندارد می توانید از نرم افزار ها در این زمینه کمک بگیرید. برخی از نرم افزار ها می توانند اعلان هایی که در گوشی شما در زمان قفل بودن صفحه دریافت می شوند را کنترل کنند.

چگونه در برابر هک شدن مقاومت کنیم؟

نکته ی اصلی که به شما گفته شد این است که به هر طریقی نگذارید که از اعلان های شما پرده برداری شود. تا جایی که می توانید اعلان ها را مخفی کنید. این کار باعث می شود کسی نتواند کد مربوطه را دریافت کند.

هک آیدی تلگرام

هک آیدی تلگرام

نکته ی بعدی این است که نباید به برنامه هایی که همراه با تلگرام کار می کنند اجازه دسترسی بدهید. چند وقت پیش فردی ادعا می کرد که هک آیدی تلگرام او انجام شده و همه ی اطلاعات خود را از دست داده است. بعد از بررسی هایی که انجام شد متوجه شدیم که این فرد از یک نرم افزار برای گرفتن عضو در کانال تلگرام خود استفاده می کرده. در این برنامه برای این که کنترل عضو گیری داده شود باید کد مربوطه را در زمان خودش وارد می کردید.

مشخص است که طراح این بد افزار قصد داشته افراد زیادی با استفاده از این نرم افزار اطلاعات خود را به صورت کامل در اختیار او بگذارند.  در مرحله اول باید از نصب این برنامه ها خودداری کنید. در مرحله دوم هم باید حواستان به این موضوع باشد که برنامه هایی که از شما این کد را می خواهند جاسوسی هستند. بنابراین نباید به آن ها اعتماد کنید.

نرم افزار های هکر

همچنین برخی از نرم افزار هایی که روی گوشی شما به صورت بدافزار نصب می شوند می توانند هک آیدی تلگرام را انجام دهند. گاهی اوقات در ورود به یک سری از پیج های مختلف پاپ آپ هایی به شما نمایش داده می شود. یا درخواست یک نرم افزار داده می شود یا این که یک لینک برای نصب نرم افزار برای شما ارسال می شود . تعداد بسیار زیادی از این لینک ها و پاپ آپ ها از طریق نصب یک نرم افزار نفوذ کاملی را روی دستگاه شما ایجاد می کنند. این نفوذ نه تنها می تواند تلگرام شما، بلکه تمام تماس ها و پیامک های شما را کنترل می کند.

هک آیدی تلگرام

با هک تلگرام بسیاری از اطلاعات دیگر نیز هک می سود

ما چگونه می توانیم هک آیدی تلگرام دیگران را انجام دهیم ؟

تا به اینجا به برخی از روش های هک تلگرام توسط هکرها و نحوه ی جلوگیری از آنها اشاره کردیم. اما ممکن است شما نیز بنا به دلایل مختلف همچون کنترل و نظارت فرزندان ، تمایل به هک و نفوذ به اطلاعات موجود در تلگرام داشته باشید. اگر اینطور است ادامه ی مقاله را مطالعه نمایید.

همانطور که گفتیم تلگرام از امنیت بالایی برخوردار است و شما یا حتی هکرهای حرفه ای نیز نمی توانند لایه های امنیتی این پیام رسان را شکسته و به اطلاعات تمام کاربران نفوذ کنند.

اما هکرها همیشه راهی برای دور زدن هر تکنولوژی جدیدی پیدا خواهند کرد. برای دسترسی به اطلاعات تلگرام نیز از طریق هک تلفن همراه و دسترسی به دیتابیس آن می توانند به اطلاعات تمام نرم افزارهای موجود در آن گوشی از جمله تلگرام نفوذ کنند. لازم به ذکر است که این روش تنها زمانی کاربرد دارد که قصد هک تلگرام یک شخص خاص و نه تمام کاربران را داشته باشید.

حال اگر هیچ دانش و مهارتی در زمینه ی هک گوشی  ندارید ، می توانید از برنامه های هک که هکرهای حرفه ای طراحی و در اختیار افراد قرار داده اند استفاده نمایید. در ادامه یکی از بهترین این برنامه ها را معرفی خواهیم نمود.

نرم افزار هک تلگرام plc spy

تا به اینجا متوجه شدید که با استفاده از نرم افزار هایی خاص که تحت عنوان نرم افزار هک تلگرام یا نرم افزار هک گوشی معرفی می شوند ، امکان نفوذ به اطلاعات تلگرام را دارید. اما باید بدانید که تمام نرم افزارهایی که این ادعا را دارند ، شما را به مقصودتان نمی رساند. چرا که هر کسی توانایی ساخت چنین برنامه هایی را نداشته و ممکن است با یک نرم افزار بسیار ضعیف و یا حتی نرم افزارهایی دروغین اقدام به اخاذی و کسب پول از ما کند.

اما اگر بخواهیم در اینجا یکی از برنامه هایی که کاملا مورد اطمینان کاربران قرار گرفته و سابقه ی خوبی در این زمینه دارد را معرفی کنیم. مطمئنا نرم افزار PLC SPY اولین گزینه خواهد بود.

یکی از برنامه هایی که توسط سامانه کنترل فرزند در زمینه هک و نظارت بر فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی ارائه شده است، برنامه PLC SPY می باشد. که بسیاری آن را به برنامه هک تلگرام plc نیز می شناسند.

سامانه کنترل فرزند یکی از فروشگاه های معتبری است که نرم افزارهایی را در راستای هدف کنترل و نظارت بر فرزندان طراحی و عرضه نموده است. این سامانه تحت نظر پلیس فضای تبادل اطلاعات (فتا) کار می کند و دارای پشتیبانی آنلاین و ارائه خدمات به والدین عزیز می باشد. این سامانه تا کنون توانسته قدم های بزرگی را در راستای کنترل فرزندان در فضای مجازی و کم کردن آسیب های شبکه های اجتماعی برروی کودکان و نوجوانان، بردارد.

اکنون سامانه کنترل فرزند با ارائه نسخه جدید برنامه PLC به والدین عزیز این امکان را می دهد که بدون دسترسی به گوشی فرزندشان و تنها با فرستادن یک برنامه (که می تواند با آیکون دلخواه خودشان مثلا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر بازی و یا نرم افزار کاربردی طراحی شود) به اطلاعات تلگرام فرزندشان دسترسی پیدا کنند.

PLC SPY تنها یک برنامه هک تلگرام نمی باشد و درواقع به هک گوشی فرزند شما می پردازد. و از آن طریق می توانید اطلاعات موجود در تلگرام او را نیز بخوانید. فرزند شما با کلیک بر روی برنامه ای که برای او ارسال کرده اید اجازه دسترسی به تمام قسمت های گوشی خود را به شما می دهد. بنابراین شما هک کردن تلگرام بدون نیاز به گوشی طرف مقابل را انجام داده اید.

نکته جالب اینجاست که این برنامه به محض کلیک برروی آن نصب می شود و در همان لحظه از منوی گوشی فرزند شما پاک شده تا قادر به حذف آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه PLC SPY می توانید به صفحه اصلی سایت سامانه کنترل فرزند که لینک آن را در زیر قرار داده ایم مراجعه نمایید.

هک گوشی  PLC SPY

 

نتیجه گیری

مشاهده می کنید بدانید که ممکن است آن ها فیک و تقلبی باشند. بسیاری از این افراد از شما پول خواهند گرفت. به بهانه ی این که بتوانند هک تلگرام شما را انجام دهند. حالا هر آیدی که مد نظر شما باشد. اما بعد از این که پول را از شما بگیرند دیگر نمی توانید با آن ها ارتباط داشته باشید!

به همین جهت اگر کسی ادعای هک آیدی تلگرام را کرد باید یک سایت معتبر داشته باشد. علاوه بر این قبل از خرید با پشتیبانی آن تماس داشته باشید و مطمئن شوید که آیا پشتیبانی در کار هست یا خیر!

 

بازدیدها: 54

دیدگاهتان را بنویسید