نفوذ به شبکه بیسیم و سیستم با روشهای آن به صورت کامل

بهترین ردیاب و دستگاه شنود از راه دور
اکتبر 29, 2017
دریافت اطلاعات تلگرام و اینستاگرام گوشی فرزندان خود بدون آگاهی آنها با برنامه Spysee
اکتبر 31, 2017

نفوذ به شبکه بیسیم و سیستم با روشهای آن به صورت کامل

نفوذ به شبکه

برای نفوذ به شبکه میتوان از روشهای مختلفی استفاده کرد مثلا اگر میخواهید شبکه بیسیم خود را را تست کنید ، لازمه این کار یک سیستم عامل دسکتاپ مانند ویندوز یا لینوکس و که دارای کارت شبکه باشد توجه داشته باشید امکان اسکن و نفوذ به شبکه بیسیم از طریق یک گوشی یا تبلت اندرویدی نیز وجود دارد.
انجام این کار ابزار خاصی نیاز نسیت و به سادگی در دسترس برای دستگاه های اندرویدی هستند تا از آن ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که نفوذ و هک روتر های وای فای بدون داشتن اجازه از صاحب آن غیرقانونی است و آموزشی که در ادامه به آن می پردازیم جهت آزمایش امنیت شبکه وای فای خود شماست. وبسایت اپ گستر هیچ گونه مسئولیتی در ارتباط با استفاده نادرست از این آموزش ندارد و در صورت استفاده نادرست تمامی مسئولیت ها متوجه کاربر خواهد بود.
اولین اقدام برای هک کردن و روش های نفوذ به شبکه بر اساس روش رمزگذاری شبکه های وای فای طبقه بندی شده است، می بایست ابتدا نوع رمزگذاری شبکه وای فای مورد نظر خود را تشخیص دهید.
برای این کار با یک گوشی اندرویدی فهرست شبکه های وای فای اطراف خود را مشاهده کنید (تنظیمات دستگاه ← شبکه های وای فای). با لمس روی نام SSID هر شبکه وای فای پنجره ای باز خواهد شد که د بخش امنیت یا Security نوع رمزگذاری مشخص شده است.

روش هک نفوذ به شبکه و روتر های وای فای WEP

در این روش باید و حتما شبکه وای فای مورد نظر شما  از WEP برای کدگذاری استفاده کند تا بتوان آن را هک کرد.

1-دستگاه اندرویدی خود را روت کنید

نفوذ به شبکه

تمام گوشی ها و تبلت های اندرویدی امکان نفوذ به شبکه و شکستن پین آنها را ندارند. اتوجه داشته باشید که دستگاه اندرویدی حتما دارای چیپست وایرلس Broadcom bcm4329 و bcm4330 باشد و دستگاه شما باید دسترسی روت هم داشته باشد.

2-برنامه bcmon را نصب کنید

با استفاده از این برنامه خواهید توانست روی چیپست Broadcom دستگاه اندرویدی خود نظارت داشته باشید، که امری ضروری برای شکستن پین شبکه وای فای است. به همراه این بسته آموزشی برنامه bcmon به شما ارائه شده است که می توانید آن را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

آموزش استفاده از bcmon

ابتدا برنامه را نصب کرده و اجرا کنید و اگر از شما برای نصب ابزار ها و فریمور درخواستی شد، با نصب آن موافقت کنید و گزینه Enable Monitor Mode را فعال کنید. اگر برنامه مشکل پیدا کرد، دوباره آن را باز کنید و دوباره این مراحل را انجام دهید.
اگر برای بار سوم همچنان مشکل پابرجا بود، احتمالا دستگاه شما امکان چنین کاری را ندارد.
برای اجرای bcmon بدانید که دستگاه شما حتما باید روت شده باشد.

سپس بروی گزینه Run bcmon terminal لمس کنید که با این کار یک ترمینال لیونکسی باز می شود که می بایست دستور زیر را در آن وارد کنید.
airodump-ng
اینتر بزنید تا دستور اجرا شود. با این کار AIrdump اجرا می شود و دوباره بخش اجرای دستور وارد می شوید. عبارت زیر را بنویسید و در نهایت اینتر بزنید.

airodump-ng wlan0

3-اکسس پوینت را باید مشخص کنید

برای نفوذ به شبکه و هک هنگام مشخص کردن اکسس پوینت ، فهرستی از اکسس پوینت ها برای شما ظاهر خواهد شد که می بایست اکسس پوینتی که قصد نفوذ به شبکه آن را دارید انتخاب کنید که البته می بایست نوع امنیت آن WEP باشد.

نفوذ به شبکه

4-دریافت مک آدرس

هر اکسس پوینت در زیر آن برای شما  یک کد منحصربفرد نمایش داده میشود به نام مک آدرس ، این مک آدرس را در جایی یاد داشت کنید که در مراحل بعدی به آن نیاز خواهید داشت.

5-کانال را اسکن کنید

قبل ازینکه پسورد وای فای مورد نظر را بشکنید توجه داشته باشید که یک سری اطلاعات درباره اکسس پوینت مورد نظر کسب کنید.
در ترمینال airodump-ng -c channel# –bssid MAC address -w output ath0 را وارد کنید و اینتر را بزنید. خوب الان شروع به اسکن شدن ، می کند  درضمن دستگاه شما باید شارژ بالای 60% داشته باشد.

⦁ در دستور بالا #channel را با شماره کانالی که شبکه مورد نظر در آن برادکست می کند وارد کنید.
⦁ به جای MAC address مک آدرسی که یادداشت کردید را وارد کنید.
حداقل 20 تا 30 هزار پکت را هنگام اسکن پیدا کنید.

6-پسورد را بشکنید

پس از دریافت پکت ها به ترمینال برگردید و دستور زیر را بنویسید و اجرا کنید.

aircrack-ng output*.cap

7-پسورد هگزادسیمال را یادداشت کنید

زمانی پیام Key Found که شکستن پسورد به اتمام رسیده باشد! به همراه یک کلید در مبنای 16 نمایش داده می شود که می بایست مطمئن شوید که Probability برابر 100 درصد باشد، در غیر این صورت کلید کار نخواهد کرد.
⦁ زمانی که کلید را وارد می کنید آن را بدون : وارد کنید. برای نمونه اگر کلید 12:34:56:78:90 است 1234567890 وارد کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید