نفوذ به تلگرام و مسدود کردن دسترسی برای هکر

هک شدن و شناسایی هکر در شبکه های اجتماعی
سپتامبر 1, 2017
خطای ISDone dl
خطای ISDone dll را چگونه رفع کنیم
سپتامبر 3, 2017

نفوذ به تلگرام و مسدود کردن دسترسی برای هکر

نفوذ به تلگرام

یک هکر برای نفوذ به تلگرام شما اولین کاری که می کند شماره تلفن شما را در کامپیوتر خود وارد می کند ، و کد 5 رقمی برای گوشی شما ارسال می شود ؛ سپس با ترفند خاصی آن کد را از شما میگیرد .

افراد ساده ای  هستند که به راحتی کد را در اختیار دوست خود که به او اعتماد دارند قرار میدهند، اما برخی دیگر از هکر ها اسم تلگرام و عکس تلگرام خود را دقیقا شبیه به تلگرام اصل میکنند و به شما پیام می دهند ، شما هم تصور می کنید که او مدیر تلگرام است و کد را به او می دهید. در نتیجه اون براحتی وارد اکانت شما می شود و نفوذ به تلگرام را انجام داده است.

مسدود کردن دسترسی هکر نفوذ به تلگرام

با توجه به عکس زیر اولین کاری  که باید انجام بدید ، البته ممکن است شما با آیفون این کار را انجام دهید و یا از نسخه های دیگر استفاده کنید که زیاد شبیه به عکس های زیر نیست اما در کل باید از مسیر زیر این کار را انجام دهید .

نفوذ با تلگرام1-ابتدا وارد تنظیمات برنامه می شوید

2-قسمت تنظیمات امنیتی و شخصی را باز می کنید

3-  گزینه شماره 3 که در عکس بالارا انتخاب کنید کسانی که نفوذ به تلگرام کرده اند را نشان می دهد

چگونه برای تلگرام خود رمز مخصوص بگذارید

اگر می خواهید امنیت تلگرامتان را تضمین کنید و از نفوذ به تلگرام خود جلوگیری کنید حتما برای آن رمز بگذارید و حتی با ورود کد پنج رقمی نتوانند وارد تلگرام شما شوند می توانید از روش زیر عمل کنید:

1-بعد از ینکه وارد تنظیمات تلگرام شدید و مانند عکس این بار روی two step verification را کلیک کنید

2- گزینه  ای با نام set additional password وجود دارد آن را لمس کنید

3- در این مرحله صفحه ای باز می شود رمز دلخواه خودد را وارد کنید ، در مرحله بعد مجددا همان رمز را بزنید

4-اگر رمز خود را فراموش کنید برای بازیابی رمز یک  کد یاداوری یا password hint را وارد کنید ، مثلا اگر رمز شما تاریخ تولد برادر شماس بنویسید تولد برادر ( البته این گزینه برای این است که خودتان رمز را به یاد بیاورید و خیلی واضح رمز را لو ندهید و به صورت رمزی بنویسید که برای خودتان یاداور باشد )

5-شما در این مرحله خواهید  توانست ایمیل خود را نیز وارد کنید و یا این صفحه را رد کنید ( skip) بزنید . اگر ایمیل خود را وارد کرده اید حتما میبایست وارد ایمیلتان شوید و لینکی که فرستاده شده است را باز کنید تا ایمیل شما تایید شود در غیر اینصورت این رمز فعال نمی شود .

6-دراین لحظه برنامه داری رمز شد و برای ورود به تلگرام  نیاز به وارد کردن این رمز نیز هست

نحوه هک شدن و نفوذ به جیمیل GMAIL ، کلش آو کلن clash of clans یا سایر بازی ها و اپلیکیشن ها که به جیمیل متصل هستند

بسیاری از بازی ها و اپلیکیشن ها به جیمیل متصل هستند ، clash of clans یا حتی اینستاگرام و سایر اپلیکیشن ها هم قبلیت اتصال از طریق گوگل را دارند ازین رو حفظ امنیت اکانت جیمیل بسیار مهم است .

روش های امنیتی گوگل بسیار زیاد است لذا ما در مطلب فعلی به ان نخواهیم پرداخت و شما می توانید جهت اشنایی با چگونگی هک شدن جیمیل و اکانت های وابسته وارد مطلب زیر شوید .

روش های هک اینستاگرام

اینستاگرام معمولا به روش fake page یا به اصلاح فیشینگ هک می شود ، شما برای ورود به اینستاگرام فقط کافیس یوزر و پسورد وارد کنید . این سرویس مجهز به API بوده و ازین طریق کلیه مردم می توانند با آن کار های خاصی را مانند ساخت برنامه افزایش فالوئر ، افزایش لایک و … انجام دهند .

سازنده نرم افزار از طریق کد API محیطی را فراهم می آورند که برای رود به چنین نرم افزار امکان پذیر باشد ،  که شما با وارد کردن یوزر و پسورد اینستاگرام بتوانید اکانت خود را به آن برنامه وصل کنید و این روش امنی است .

هکر نفوذ به تلگرام و اینستاگرام را به این صورت انجام میدهد

برای هک برنامه تلگرام یا اینستاگرام  هکر ها اقدام ساخت اپپلیکیشن یا سایت هایی میکنند که شبیه این برنامه هاست  ، آن ها با تحریکهایی که بروی دیگران انجام می دهند

مردم به بهانه افزایش لایک ، افزایش تضمینی فالوئر و موارد گول زننده دیگر شخص را تحریک میکنند تا وارد صفحه ای خاص شود و یوزر و پسورد اینستاگرام خود را وارد کند ؛ در صورتی که این صفحه فقط شبیه اینستاگرام است و شما با وارد کردن رمز در واقع رمز خود را برای هکر میفرستید و به راحتی اینستاگرام شما هک خواهد شد .

فقط در برنامه اصلی اینستاگرام رمز عبور را وارد کنید

برخی از برنامه ها که امکانات بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند، اما به هیچ عنوان وارد آنها نشوید و رمز خود را وارد نکنید .

هک شدن فیس بوک را چگونه انجام می دهند؟

برای ورود به فیس بوک از ایمیل استفاده می شود یعنی اگر ایمیل شما هک شود به منزله هک شدن فیس بوک خواهد بود ، و شما می بایست مراقبت بیشتری از ایمیلی که با ان در فیس بوک هستید انجام دهید .

با این حال روش fake page مثل اینستاگرام هک وجود دارد پس رمز فیسبوک خود را فقط و فقط در سایت یا اپلیکیشن رسمی فیسبوک وارد نمایید . در غیر این صورت کسی توانایی هک فیسبوک شما را ندارد .

روش های خاصی وجود دارد که خراب کاران گزارش اکانت شمارا به فیسبوک دهند و موجب مسدود سازی موقت ان شوند که در این خصوص می بایست از بخش نظرات مشکل خود را مطرح نمایید .

هک شدن واتساپ و لاین

هکر ها به شیوه های مختلف به خصوص ساخت صفحه های جعلی اقدام به هک کاربران می کنند که دراین خصوص قبلا توضیحات داده شد و اگر کاربر دقت کافی را در وارد کردن رمز عبور داشته باشد هرگز هک نخواهد شد .

همچنین بسیاری از سیستم ها در زمان فراموش کردن رمز عبور و یا هک شده به ایمیل یا شماره تلفن شما کدی را ارسال می کنند که با آن کد می توانید اکانت خود را بازگردانی کنید ، در این خصوص می توانید مشکل خود را در بخش نظرات اعلام کنید تا در کمترین زمان شما را راهنمایی کنیم .

بازدیدها: 427

دیدگاهتان را بنویسید