نظرسنجی در تلگرام را چگونه انجام دهیم؟

ضد هک
پسورد مطمئن برای ضد هک بودن دستگاه خود با برنامه LastPass
اکتبر 3, 2017
کاربردی ترین برنامه های اندروید
معرفی کاربردی ترین برنامه های اندروید
اکتبر 7, 2017

نظرسنجی در تلگرام را چگونه انجام دهیم؟

نظرسنجی در تلگرام

نظرسنجی در تلگرام قابلیت جدیدی است که این برنامه محبوب و پرطرفدار ارائه کرده است  برنامه تلگرام رباتی جدید و جالب  توسط توسعه دهندگان خود طراحی کرده است که خود از طریق آن به کاربران امکان نظر سنجی در تلگرام را میدهد تا برای دوستان و اعضای گروه بتوانند نظرات خود را در رابطه با پیج عضو شده یا برنامه و یا سایت اعلام کنند.

البته میتوان از این قابلیت استفاده های دیگری نظیر اینکه در کانال و گروه های مختلف نظرسنجی در تلگرام را قرار بدهید تا از نظر آنان در مورد سوال خود مطلع شوید.

این ربات ها @vote و @like نام دارند که برای همین امر ساخته و طراحی شده اند تا ما بتوانیم از طریق آن ها نظرسنجی طراحی کنیم و به سادگی هرچه تمام تر نظر کاربران کانال تلگرام خود را نسب به موضوع  بدانیم و از این قابلیت شما در تمام قسمت های تلگرام میتوانید استفاده کنید .

قابلیت جالب دیگر این ربات نمایش دادن تعداد آرایی است که کاربران در آن شرکت کرده اند همچنین به صورت درصد گزینه ها را برای کاربران نمایش خواهد داد.

فعال کردن ربات نظرسنجی در تلگرام

اولین کاری که باید انجام داد این است که تلگرام  خود را بروزرسانی کنید

سپس باید اد کنید ربات vote  یااینکه در مسنجر تلگرام در یک قسمت تایپ مت واژه [email protected]  نوشته و آن را ارسال کنید و آن را لمس کنید تا صفحه مربوط به ربات برای شما رویت شود.

قدم اول برای فعال سازی نظرسنجی در تلگرام این است که پس از باز شدن ربات در تلگرام باید از پایین صفحه گزینه START(شروع) کلیک کنید.

سپس  با زدن گزینه  START  ربات فعال و  شروع  به فعالیت می کند و متنی برای شما ارسال خواهد شد و شما میخواهد تا عنوان و یا سوال نظرسنجی را ارسال کنید. (متن سوال برای نظرسنجی خود را ارسال کنید)

بعد از اینکه شما پیام خود را ارسال کردید پیامی دیگر برای شما ارسال میشود که از شما میخواهد گزینه ی جواب این نظرسنجی را تایین نمایید.

در این مرحله باری دیگر پیام جدیدی دریافت خواهید کرد که باید دوباره جواب دیگری برای آن تعیین و ارسال کنید.

و همینطور بعد از آن  پیام دیگری ارسال میشود که از شما تقاضا دارد که در صورت اتمام کار گزینه ی /done را انتخاب و ارسال فرمایید  و اگر شما گزینه های بیشتری را در نظر دارید میتوانید گزینه های دیگر و سپس اتمام را انتخاب کنید.

بعد ازینکه شما گزینه ی/done را فرستادید پیام نظرسنجی برای شما ارسال میکند

گزینه ای به نام Publish poll(انتشار نظرسنجی)  در پایین صفحه نظر سنجی قرار دارد که  شما با انتخاب آن خواهید توانست نظرسنجی در تلگرام را برای دیگران فرستاده و از نظرات آنان باخبر شوید.

نظرسنجی در تلگرام

باز شما پیام دیگری را دریافت میکنید که پیام دیگری را تعیین و ارسال کنید.

و بعد از ارسال جواب شما پیام جدید دیگری برایتان ارسال میکند خواهد خواست که در صورت اتمام کار گزینه ی /done ( انجام شد) را ارسال نمایید و اگر که هنوز گزینه های بیشتری را مد نظر دارید از گزینه های دیگر  استفاده کرده و سپس اتمام را انتخاب کنید.

نظرسنجی در تلگرام

بعد از اینکه انجام شد را زدید باز هم پیامی دارید و برای شما نمایش داده میشود

که در پایین این پیام نظرسنجی گزینه  منتظر کردن نظرسنجی یا Publish poll نمایش داده شده که با انتخاب آن میتوانید نظرسنجی را در برای دیگران ارسال نمایید.

پس ارسال پیام در زیر متن نظرسنجی دو گزینه با مشخصات جواب های انتخابی شما وجود دارد که دیگران با زدن یکی از این دو گزینه میتوانند در نظرسنجی شرکت کنند.

 

بازدیدها: 29

دیدگاهتان را بنویسید