نظارت بر گوشی فرزندان با نرم افزار plc spy

لایسنس رایگان
لایسنس رایگان محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان دریافت نمایید
مارس 12, 2018
خرید گوشی هوشمند
راهنمای خرید گوشی هوشمند : بهترین موبایل برای شما چیست؟
مارس 17, 2018

نظارت بر گوشی فرزندان با نرم افزار plc spy

نظارت بر گوشی فرزندان

نظارت بر گوشی فرزندان در این برهه از زمان که در اوج استفاده از گوشی های هوشمند هستند و اکثرا وقت خود را بیشتر پای گوشی های خود میگذارند ، میتواند برای والدین بسیار مهم باشد چرا که تمام کارها ، مکانها ، تماسها و صحبتها با دیگران را میتواند نظارت داشته باشند.

هدف از طراحی برنامه PLC SPY نظارت بر گوشی فرزندان زیر 18 سال است که از لحاظ عقلی و تجربه به تکامل نرسیده اند و نمیتوانند کاملا از خود در برابر خطرات اجتماعی محافظت کنند.

نظارت بر گوشی فرزندانویژگی های برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

والدین میدانند اولین پل ارتباطی فرزندان با دیگران است که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است اما برنامه نظارت بر گوشی فرزندان PLC SPY  با ارسال گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین ، دغدغه ها و نگرانی ها احتمالی را در این زمینه به صورت کامل از بین خواهد برد.

گزارش تماس ها و ضبط مکالمات

فرزندان برای اینکه بتوانند با افرارد دیگر و دوستان خود در ارتباط به صورت صوتی باشند میتوانند از طریق تماس های تلفنی اقدام خواهند کرد  ،نرم افزار نظارت بر گوشی فرزندان  با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و ضبط مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که بصورت دستی حذف شده اند ، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و…

در این مدت که شبکه های اجتماعی حرف اول را در زمینه ارتباطات و همچنین ورود به تمام شبکه های قانونی و غیر قانونی هستند که میتوان گفت یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما با هزاران فرد با با رده های سنی مختلف ، فرهنگ و تربیت متفاوت و … می تواند رو به رو باشد و سلامت فرزندان را به خطر بیندازد ، بستر ارتباطی نامحدود شبکه های اجتماعی رایج در کشور می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده می توانید این بستر را کنترل و محدود نمائید.

موقعیت مکانی فرزند

والدین گاهی اوقات نگران فرزند خود میشوند و نمیخواهند هم آن را تحت فشار بگذارند و پرس و جو کنند که کجا هستی میتوانند از این برنامه به صورت دقیق موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان دریافت کنند و حتی محل های مجاز و غیر مجاز تردد رای برو پنل کاربری مشخص کنید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

مدیریت دسترسی اینترنت

وب سایت هایی هستند که با سن فرزند شما مطابقت ندارد و برای آنها مفید نیست والدین میتوانند دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید و برای ساعات دسترسی به اینترنت زمان مشخصی را تعریف کنید .

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید.

برنامه نظارت بر گوشی فرزندان ، ردیابی و کنترل نظارت نامحسوس را برای والدین از راه دور از طریق شماره تلفن و IMEI گوشی که با همراه فیلم آموزشی میتواند به آن پدر و مادری که نگران فرزندان خود هستند کمک شایانی کند.

این برنامه مخصوص گوشی های اندروید ، آیفون و کامپیوتر طراحی شده است که دیگر محدودیتی در استفاده از آن برای والدین نباشد. برای تهیه این برنامه میتوانید بروی به صفحه اول سایت www.controlfarzandan.com مراجعه کنید.

 

بازدیدها: 133

دیدگاهتان را بنویسید