نصب تیک تاک در ایران

ردیابی گوشی سرقتی
ردیابی گوشی سرقتی برای 2 سیستم عامل اندروید و iOS
فوریه 28, 2021
تیک تاک
تیک تاک چیست / آموزش نصب در 3 مرحله / چالش ها و فعالیت های آن
مارس 1, 2021

نصب تیک تاک در ایران

نصب تیک تاک در ایران

نصب تیک تاک در ایران

tik tok به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار شناخته می شود. بعد از نصب این برنامه افراد می توانند در آن ویدئو های مختلفی را به اشتراک بگذارند. این ویدئو ها شامل چالش های مختلف و پخش آهنگ و رقص یا کمدی و … است. افراد زیادی می خواهند به یکی از تولیدکنندگان محتوا در تیک تاک شوند. به همین جهت در این مقاله می خواهیم نصب تیک تاک در ایران را به شما آموزش دهیم.

تیک تاک چیست؟

قبل از این که نحوه نصب تیک تاک در ایران را به شما آموزش دهیم به طور مختصر برنامه tiktok را برای شما توضیح می دهیم.

همانطور که گفته شد افراد زیادی در این شبکه مشغول به فعالیت شده اند. افرادی که به دنبال نحوه نصب این برنامه در ایران می باشند دو گروه هستند:

1- افرادی که می خواهند ویدئو های موجود در این شبکه را فقط مشاهده کنند. این افراد کارشان راحت است و نصب تیک تاک در ایران برای آن ها دردسری ندارد.

2-افرادی که می خواهند در تیک تاک تولید محتوا کنند. این افراد باید مقاله را تا انتها بخوانند!

در این برنامه می توانید ویدئو های 3 تا 60 ثانیه ای را به اشتراک بگذارید. ساختار کلی آن البته با یک سری تغییرات مشابه با اینستاگرام است و احتمالا ویدئو های تیک تاکی را در اینستاگرام هم مشاهده کرده اید.

نحوه نصب تیک تاک در ایران

1-دانلود و نصب

بیشتر نرم افزار ها و برنامه هایی که برای آیفون یا اندروید دانلود می شود از گوگل پلی یا اپل استور است. اما یک سری از نرم افزار ها هستند که متاسفانه در ایران نمی توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال tik tok را نمی توانید در ایران از گوگل پلی دانلود کنید.

البته در صورتی که آی پی شما به نحوی به کشور های دیگر متصل شود می توانید آن را دانلود کنید. به عنوان مثال کاربران iOS در صورتی که به امریکا متصل شده باشند می توانند آن را به راحتی از منبع اصلی دانلود کنند.

به هر صورت چاره ای نیست و باید از سایت ها داخلی و البته امن، تیک تاک را دانلود کرد. نصب این نرم افزار هم که کار سختی نیست و دقیقا شبیه به نرم افزارهایی همچون اینستاگرام صورت می گیرد! بنابراین نیاز به توضیح ندارد.

دقت داشته باشید که اگر نسخه ای که از این برنامه را پیدا می کنید که احتمالا Tiktok Lite باشد! ایرادی ندارد، آن را نصب کنید!

2-مشکلات نصب تیک تاک در ایران

همانطور که گفته شد نصب تیک تاک در ایران به دلایل همیشگی دردسر هایی دارد که قابل حل است!

نصب تیک تاک در ایران

نصب تیک تاک در ایران و رقع مشکلات آن

در صورتی که تیک تاک را نصب کرده اید ولی نمی توانید از آن استفاده کنید، ممکن است یکی از مشکلات زیر را داشته باشید:

1 : در مرحله ی اول اقدامات زیر را انجام دهید

  •  اینترنت خود راچک کنید. برای اتصال یافتن به صورت درست باید سرعت اینترنت مورد استفاده ی شما بالا باشد.
  • گوشی خود را ری استارت کنید . در صورتی که با مشکلی در زمینه ی Load شدن تیک تاک داشتید این کار را انجام دهید. ممکن است به همین سادگی مشکل تیک تاک شما برطرف شود.
  • اپلیکیشن را آپدیت کنید.
  • برنامه تیک تاک را حذف و مجدد نصب کنید.

اگر مراحل بالا را انجام داده اید ، اما به نتیجه نرسیدید مراحلی که در ادامه گذاشتیم را امتحان کنید.

2 : با آی پی کشوری به جز ایران وارد شوید.

همانطور که می دانید به دلیل تحریم هایی که علیه کشورمان ایران وجود دارد ، بسیاری از برنامه ها همچون تیک تاک با آی پی کاربران ایرانی کار نمی کنند. بنابراین با نصب یک فیلترشکن قوی و ورود با آی پی کشوری دیگر شانس کار کردن در این برنامه بسیار بالا می رود.

هنگام نصب این برنامه حتما vpn را روشن کنید و هیچ وقت بدون فیلتر شکن وارد آن نشوید. چرا که به محض لاگین شدن با آی پی ایران برنامه هویت ایرانی شما را تشخیص داده و احتمالا اکانت شما را از کار خواهد انداخت.

3 : نصب نرم افزار 1.1.1.1 ( راه حلی مطمئن )

توضیح درباره ی این برنامه طولانی است و در این مقاله نمی گنجد ، اما باید بدانید که با نصب این برنامه و استفاده از قابلیت warp plus و گرفتن اشتراک از آن به راحتی و بدون فیلتر شکن می توانید از برنامه هایی همچون tik tok و نتفلیکس ( netfelix ) استفاده کنید. این برنامه را به راحتی می توانید از گوگل پلی یا اپل استور دانلود کنید.

ابتدا وارد برنامه تیک تاک شوید ، سپس همانطور که برنامه باز می باشد ، warp plus را در اپلیکیشن 1.1.1.1 فعال کنید و بدون فیلتر شکن از tiktok استفاده کنید. به این روش به راحتی می توانید نصب تیک تاک در ایران را نیز انجام دهید.

3-ساخت پروفایل

نصب تیک تاک در ایران

نصب تیک تاک در ایران

در صورتی که قصد دارید در این برنامه اقدام به تولید محتوا کنید باید پروفایل بسازید. مشابه با آن چه که در نرم افزار های تلگرام و اینستاگرام انجام می شود. در tik tok هم باید یک پروفایل شخصی برای خود داشته باشید تا با استفاده از آن شناخته شوید.

بعد از این که پروفایل خود را با استفاده از یک اکانت جدید یا با استفاده از اکانت های دیگر مثل گوگل و فیسبوک ایجاد کردید، می توانید اقدام به ساخت ویدئو کنید. ضمن اینکه تا قبل از ساخت پروفایل قادر نخواهید بود که کامنت گذاری کنید یا ویدئویی را لایک کنید.

 

بازدیدها: 56

دیدگاهتان را بنویسید