انتشار نسخه رسمی و اپلیکشن تلگرام X به همراه دانلود Telegram X

خودروهای هیبرید
خودروهای هیبرید برتر سال ۲۰۱۸ در بازار جهانی
فوریه 19, 2018
باز کردن قفل گوشی
باز کردن قفل گوشی اندروید بخاطر فراموشی قفل الگوی صفحه
فوریه 26, 2018

انتشار نسخه رسمی و اپلیکشن تلگرام X به همراه دانلود Telegram X

نسخه رسمی تلگرام X

تقریبا ۳ هفته پیش بود که توسعه دهندگان تلگرام نسخه رسمی تلگرام X که ویرایش جدیدی از تلگرام به نام Telegram X، به صورت رسمی منتشر شد.  نکته قابل توجه این برنامه می توان اشاره کرد به سرعت فوق العاده و محیط کاربری جذاب به همراه چند قابلیت جدید اشاره کرد.

سایت رسمی تلگرام در تعبیری جالب و کنایه آمیز در مورد Telegram X ، خطاب به واتس اپ

هدف اصلی سرعت بخشیدن به تلگرام در هر ماه است که بتوانیم حتی سریع تر، جذاب تر و برای استفاده راحت تر کنیم. اگر رقابت وجود داشته باشید طبیعتا باعث پیشرفت مشود، بنابراین ابتدا از پیامرسان های دیگر الهام گرفتیم و (با رقابت) به جلو حرکت کردیم. اما با گذشت سال ها، نوآوری های کمتر و کمتری از رقبا شاهد بودیم به نوعی که در آخر مجبور شدند تا با تاخیری دو ساله خودشان را با ویژگی های تلگرام سازگار کنند.

در این محیط بی رقیب، ما بر رقابت داخلی تکیه کردیم تا حداقل آن ها به پیشرفت تلگرام کمک کنند. به همین منظور طی دو سال گذشته ما شاهد انواع تلگرام های دیگر در کنار تلگرام اصلی بودیم.

تلگرام X چیست؟

نسخه رسمی تلگرام X که با یک کد بیس کاملا جدید و بدون هیچ مورد مخربی، سرعت و جذابیتی دو چندان برای شما به همراه دارد.

در تلگرام اکس جدا از اینکه قابلیت های خود تلگرام را دارد ، مرزهای سرعت، سهولت استفاده، کیفیت پویانمایی و سایر جنبه های دیگر جابه جا شده است. دو نسخه اندروید و IOS از تلگرام اکس ارائه شده اند.

هر دو نسخه از این نرم افزار فعلا آزمایشی و تجربی به کار خود ادامه می دهند و شاید جایگزین نسخه اصلی شوند.

نسخه رسمی تلگرام Xنسخه رسمی تلگرام X برای اندروید

تلگرام اکس اندروید حاصل همان مسابقه ای است که پاول دروف، بنیانگذار تلگرام، دو سال پیش برای توسعه هر چه بیشتر، میان برنامه نویسان اندروید برگزار کرده بود. برنده با استفاده از قدرت TDLib یک برنامه با ویژگی ها و پویانمایی خارق العاده ایجاد کرده بود.

این اپلیکیشن سریع تر است و باتری کمتری مصرف می کند. تلگرام اکس شامل ویژگی های نسخه اصلی به همراه یک سری ویژگی های جدید است:

همچین تلگرام اکس از حالت bubble-free بهره می برد که باعث می شود پیام ها و عکس ها فضای بیشتری برای دیده شدن داشته باشند.

در نسخه رسمی تلگرام X ، شما می توانید بدون نیاز به باز کردن یک چت و با نگهداشتن آن، چت های مورد نظر را بخوانید. این کار برای همه چت ها قابل انجام است. علاوه بر این چند قابلیت کشیدنی جالب به نرم افزار اضافه شده است که می توانید به صورت فوری یک پیام را منتقل یا پاسخ دهید.

دو بخش اصلی تقسیم شده است این نسخه : قسمتی برای تماس ها و قسمتی برای چت ها

نسخه IOS تلگرام اکس به طور کامل با Swift نوشته شده است و به طور قابل توجهی سبک تر، سریع تر و با بهره مندی از Objective C، مصرف باتری کمتری دارد. از نظر ساختار داخلی هم جذابیت های بیشتری نسبت به تلگرام دارد.

این نرم افزار از طریق گوگل پلی و اپ استور، برای دو سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب است. فعلا نسخه دسکتاپی برای آن منتشر نشده است.

آیا رابطه ای میان ارز دیجیتال و ویرایش جدید تلگرام وجود دارد؟

پس از زمزمه هایی از یک ارز دیجیتال، حالا تلگرام نسخه پیشرفته ای از پیام رسان خود را منتشر کرده است که نشان از پایبند بودن این تیم به هدف های بزرگش است.

شاید این گام ، قدمی در جهت فراهم آوری زیرساخت مناسب و مورد نیاز جهت اجرای هرچه بهتر تمرکززدایی و پیاده سازی روش های پرداخت بر بستر تلگرام پس از اجرای کامل تلگرام بر روی بلاک چین باشد.

بازدیدها: 243

دیدگاهتان را بنویسید