نرم افزار Wifi WPS WPA Tester برای پیدا کردن رمز وای فای و شکستن قفل و جلوگیری از هک مودم

اینترنت روبیکا
اینترنت روبیکا رایگان است؟ نحوه محاسبه اینترنت روبیکا چگونه است؟
سپتامبر 2, 2018
کنترل گوشی از راه دور
کنترل گوشی از راه دور و معرفی نرم افزارهایی که با آن میتوانید بر گوشی دیگران نظارت داشته باشید
سپتامبر 5, 2018

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester برای پیدا کردن رمز وای فای و شکستن قفل و جلوگیری از هک مودم

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester برای این کار ساخته شده است تا در رمز وای فای و در امنیت قرار دادن مودم خود به شما کمک کند . اگر شما از جمله کسانی هستید که نگرانید که هکر ها حجم اینترنت شما را سرقت کنند ، بهتر است قبل از این که هکری موفق به انجام این کار شود، ابتدا سعی کنید خودتان مودمتانمودم خود  را هک کنید! ساده ترین روش که میتوانید شناسایی کنید نقاط نفوذ پذیر مودم خود را  استفاده از ابزار تست نفوذ در این دستگاه ها می باشد.

به سادگی خواهید توانست با این روش قبل از هک رمز وای فای خود توسظ هکر ، نقاط ضعف آن را شناسایی کرده و در صورت امکان آن را پوشش دهید وضوع امروز صحبت درباره  برنامه Wifi WPS WPA Tester است که آن را معرفی و ویژگی های آن را برای شما عزیزان بازگو نماییم که با استفاده از آن می توان اقدام به شکستن رمز وای فای نمود تا نقاط آسیب پذیری شبکه را شناسایی کرده و در نتیجه امنیت شبکه وایرلس خود را بالا ببرید.

 

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester

ویژگی های برنامه Wifi WPS WPA Tester

این ابزار میتواند یه آنالیز گر خوب و امنیت شبکه وای فای شما را تامین کند. استفاده از ظرفیت های خود قادر است بسیاری از رمز های شبکه را که تحت پروتکل WPS یا WPA قرار دارند را بشکند. این ابزار مناسب متخصصین امنیت به شما این امکان را می دهد تا آنالیز کاملی را از شبکه وایرلس خود بدست آورده و تست های امنیتی را روی آن انجام دهید.

کار با نرم افزار Wifi WPS WPA Tester آسان بوده و آموزش خاصی ندارد که برای شما قرار دهیم .البته ناگفته نماند که هکر های مبتدی و تازه کار نیز به این برنامه علاقه مند هستند و با استفاده از آن اقدام به هک وای فای دیگران و یا استفاده از حجم ترافیک اینترنت دیگران می نمایند که یک عمل غیر اخلاقی و جرم محسوب می شود.

کاربر با استفاده از نرم افزار  Wifi WPS WPA Tester می تواند رنج خاصی از مودم ها و نقاط دسترسی را مورد تحلیل قرار دهید. لیست مودم هایی که این برنامه از آن ها پشتیبانی می کند و می تواند اقدام به آنالیز آن ها نماید در زیر ارائه شده است:

 • Zhao
 • TrendNet
 • Dlink
 • Dlink+1
 • Belkin(root)
 • FTE-xxx
 • TrendNet
 • Asus
 • AiroconRealtek
 • EasyBox Arcadyan
 • Arris

برای استفاده از تمامی ظرفیت های برنامه لازم است که اندروید دستگاه شما بالاتر از اندروید 5 باشد و همچنین دستگاه روت شده باشد. در صورتی که کاربران از گوشی های اندروید غیر روت شده استفاده نمایند، برنامه نخواهد توانست پسوردهای WPA, WPA2 و WEP را نمایش دهد. در صورتی که در اندروید پایین تر از 5 برنامه نصب شود، امکان کار با هیچ قسمت برنامه میسر نخواهد بود.

نرم افزار Wifi WPS WPA Tester  برای شکستن رمز و هک وای فای از روش حمله BruteForce استفاده می کند که یک حمله شناخته شده می باشد. با این حساب هرچه رمز وای فای ساده تر انتخاب شده باشد، امکان بدست آوردن آن برای برنامه سریعتر خواهد بود.

همانطور که اشاره شد برای استفاده از تمامی امکانات برنامه لازم است که دستگاه شما روت شده باشد. روش روت اندروید قبلا به طور مفصل توضیح داده شده است و نیاز به آموزش دوباره نخواهد داشت.

دانلود نرم افزار  Wifi WPS WPA Tester

این برنامه تاکنون نزدیک به ۱۰ میلیون دانلود داشته نتیجه میگیریم که واقعا برنامه خوبی است پس اگر علاقه مند به استفاده از این برنامه هستید می توانند از طریق لینک ارائه شده در زیر  دانلود برنامه Wifi WPS WPA Tester نموده و از کار با این برنامه کاربردی لذت ببرند. امتیاز کاربران به آن 4.3 می باشد که امتیاز بسیار قابل توجهی می باشد. در حال حاضر این برنامه فقط برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است و سایر کاربران گوشی های غیر اندروید، امکان دسترسی به این برنامه را نخواهند داشت.

 دانلود نرم افزار

 

دیدگاهتان را بنویسید